Valentinský kalendář (7.2. - 21.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Achoj :)
    13.2.2018 - 5x podivuhodný baha strom Santorini. :p
    +Bacha bonus !!!: Okamžité spuštění !!! - +1 více zisku pro tvá pole - 48 hodin. :inlove:
     
  2. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Mám prosím dotaz.
    Počká na mě bonusový dárek do zítra, (bez poplatku) nebo ho musím vyzvednout ještě dnes????
    Děkuji za odpověď.
     
    milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  3. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    měl by počkat do konce valentinského kalendáře
     
    milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já jsem bohužel bonus spustila hned, než jsem si přečetla, že je to +1 z polí. Ale světe div se, bonus se mi vůbec nespustil - třeba má odložený start :p
    EDIT: Tak už se bonus objevil :)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/18
    milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám taky spuštěný bonus, jsem chtěla překvápko... chjoooo. Příště juknu z mladší farmy, tam mne to nemedí jak tady, hodil byl se na akci....
     
    milostivas, kiki2305 a dadunek tohle ocenili.
  6. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Proto si ho chci schovat :);)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  7. popop1987

    popop1987 Zelenáč fóra

    tak každý den poctivě otvírám valent.kalendář ,večer ještě kontrolují a dnes ráno mám dvě srdíčka zamknuté a mám si je otevřít za floreny ,no tak to si děláte srandu že jo ,je tu ještě více lidí co jím to taky tak blbne ? kde je chyba >:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    popop1987 - kontaktuj herní podporu, jen ta může prověřit tvůj účet.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    popop1987 - Screen máš? Mě se to totiž ne a ne zavřít když dělám screeny.xD

    [​IMG]
     
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Dúfam, že ten bonus k dnešnému valentínskemu darčeku bude fungovať aj na akciovú rastlinku a nielen na tie klasické.
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Moc děkuji za dnešní dáreček - po těžké noci s (dětským) bolavým ouškem jsem ráno před odchodem do práce vysadila a odpoledne jsem našla :inlove: můj první a jediný mangrovníček :inlove:. Mám neskutečnou radost, že ke mně konečně zavítal (v deseti sazenicích z králíků nebylo opět vůbec nic) a neméně díky hráči X-mole za informaci a varování ohledně bonus dárečku, počká si pěkně na akci a aspoň trošku pomůže, protože já bonusy z kola téměř nikdy nevytočím. Dneska jsem trochu radosti v tom všem negativním hodně potřebovala. :)
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já jsem dárek samozřejmě rozklikla bez přemýšlení:(,nikam jsem se nepodívala, mangrovníkú jsem dnes sklidila s 12sazeniček 8 a 5 jsem už měla. Bohužel základ nešel poslat;)
     
    Sovinka tohle ocenil(a).
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    popop1987 já je mám taky uzavřené, první a čtvrté srdíčko a taky poctivě otevírám, už jsem psala na podporu
     
    milostivas a zahradnice4 tohle ocenili.
  14. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Den co den při vybírání dárků se bojím že bude nějaký zavřený.
    Fotky si dělám, ale jsou mi k - no k ničemu když to sem neumím dát.
    Zatím je u mne vše v pořádku, všechny dárky otevřené - tedy kromě bonusového modrého - ten se tam stále klepe, jako když má zimnici.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  15. Tanik

    Tanik Zelenáč fóra

    mám uzamčené také jedno okénko i když poctivě otvírám každý den, psala jsem na herní podporu ale marně hlásí mi to pořád chybu tak už opravdu nevím co s tím prosím poradte
     
  16. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Achoj a všem co slaví, krásného Valentýna :inlove:
    14.2.2018 - 50x bezprstá rukavice :)
    Papa a prosím, prosím, vyfoťte mi už někdo ty zavřené zámky. xD
     
    zahradnice4, Skali a satelit tohle ocenili.
  17. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    A na co je ta rukavice???
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mantichora - Normálně se rukavice používá v zimě ale tato je potřeba k výrobě další rukavice do akce která začíná 14.2.18 ve 14:00.
    Takže je to 50 padátek.

    [​IMG]
     
    kiki2305, zahradnice4 a Skali tohle ocenili.
  19. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    toto mi přišlo z podpory:

    Dobrý den,
    bohužel podle herní databáze k otevření dárků nedošlo, zpětné otevření je možné pouze za floreny.

    takže tak, ale otevřela jsem je. Fotku bych ráda udělala, ale neumím to. Docela mě to naštvalo.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Cindy, nic na tom není. Stačí buď využít klávesu PrintScreen anebo funkci Výstřižky. PrintScreen uloží celou obrazovku, Výstřižky nabídnou možnost "vystřihnout" jen požadovanou část. Myslím, že jsou pod volbou Příslušenství, ale já je otevírám tak, že si do hledání (dolní lišta vlevo) zadám slovo "výstřižky" a systém je najde sám. Otevře se okénko s ikonami a hned na prvním místě je Nový. Ten zvolíš, obrazovka se zamlží a Ty stisknutím levého myšítka a tažením myši jednoduše ohraničíš to, co chceš "vyfotit". Pak už jen "uložit jako" a máš hotovo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.