Valentinský kalendář (7.2. - 21.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Nějaká ochutnávky by nebyla?
    Třeba jen malinká :).
     
    milostivas a Helena1313 tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    coneznam: Po pátý na MD? Gratulka, já si ji užívám po čtvrté a naposledy...

    14.2. Budu mít 9té výročí s mým chlapem :) Jinak mi je tenhle svátek nějak volný.

    A dárečky... Děkuji, ať je tam cokoliv.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem...:)
    asi zas nějaký zapomenutý padne za floreny....u mě klasika.
     
    Helena1313 a ezzra tohle ocenili.
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    vilm4: coneznam je superúžasná (také se přidávám k obdivu), protože ona navíc označuje tu pátou mateřskou-rodičovskou za leháro :) coneznam: To je krásný, a pak že to nejde a nechce se a děti jsou drahé a a je lepší si užívat....a máte doma mikrobus? Ať Vám to klape a pevné nervy, pro mě by to určitě jen leháro nebylo. Ale ta představa je romanticky krásná :)

    Za dárky jsem také ráda. U minulého kalendáře se mi tuším povedlo něco neotevřít, ale jsem si skoro jistá, že jsem zapomněla. A za chyby se platí :) No a ještě Valentýn...samá pozitiva a světlé zítřky :) Mně svátky, i ty cizí, s výjimkou Silvestra, vůbec nevadí, no a přesladký Valentýn už vůbec ne.

    Příjemný večer všem.

    Edit: MatysekKamil: 4 je taky obdivuhodné. Takhle si představuji rodinu, plný dům (křiku, pláče i radosti). Baby (ženský), jste fakt skvělý!
     
    evoku57, Helena1313 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny vecer vsetkym...tak ze fajn kalendar,,darceky nech su ake chcu ..potesia..nemuseli nam dat nic,, ze jo???xD:psnad sa trhli pod tymi zamkami,,ved su z lasky od RT,,ne???xDxD

    Ale viac ma potesilo ,,ze som tu zas objavila stratenu JULINKU 11..vitej devce,,a ja ze si to uz vzdala,,,potesilo ma,, opat ta citat...:inlove:
     
    milostivas a Helena1313 tohle ocenili.
  6. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Júúúú, dááááárečky!!! Mám, mám je rád a vždy s nimi budu kamarád. Už se fakt těším.
    Vítej Julinko zpět, je dobře , že se holubi vracejí... By tu bylo pusto.
     
  7. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Tak,jak jsem předpokládala,šly všechny tajemničky do lišty.Nic nového jako vždy.Snad příště mě něčím novým potěší.;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nemusí pršet, stačí jen kapička ke kapičce - i malé dárky jsou dárky a vše, co přibude do stodoly či jinam bezplatně a bez námahy se cení a určitě se bude někdy hodit ;)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    a je to tady zase,noční můra každého moderátora, pokud jim přejeme klidné spaní, tak budeme pomalu dárečky odklikávat a kontrolovat,zabere to méně času než pořizovat fotodokumentaci pro případnou reklamaci:)
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Bezva, dárkové kalendáře já ráda, díky :)
     
    milostivas, puntík50 a burds tohle ocenili.
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    díky, :) kalendáře jsou super a každý dárek potěší.
     
    milostivas, puntík50 a burds tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dejte mi s laskou pokoj, v zime se spi! :p Kdyz si vzpomenu, otevirat budu, ale jednak uz tech odmen zadarmo zacina byt prilis (denne oteviram desitky beden s darky, dalsi z kola stesti - tam aby clovek travil pul dne, kolik je listku) a jednak me to neba, kdyz se nemusim snazit (je to pak uz jen bohapuste klikani za ucast).

    Cely system farmy je postaveny na hlavu - v expertnich ukolech vydam pul stodoly, kterou jsem poctive naplnila a dostanu ve svem lvl smesne (rekla bych usmevne, ale to bych lhala) odmeny a v kalendari si staci kliknout a mam zadarmo nekolikrat vic!
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
    evoku57, milostivas a krakoramaja tohle ocenili.
  13. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Darecky ja rad uvidime co na nas nychystaly ;)
     
    milostivas, puntík50 a burds tohle ocenili.
  14. burds

    burds Titán fóra

    Hurá dárky mám ráda
     
    sergejko, milostivas a puntík50 tohle ocenili.
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    jéjé to se těším...děkujeme:inlove:
     
  16. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Darčeky Mám Rád :inlove::inlove:
     
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    matlafous123: já teda určitě nechci prospat každý rok 3-4 měsíce, v lásce už vůbec ne :) No a ty odměny ze stonků teda nejsou zadarmo, to jsou odměny z akcí, a že jsme se kolikrát nadřeli. Jablíčko k jablíčku (kolikrát z těch beden fakt padají "velké" položky), a časem se člověk k nějaké odměně za odehranou akci dostane.
    Ale jinak to nepoměr je, i v těch akcích, no v celku se to srovná :)
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No možno tam budú košíky pre kráľovnú.. :p
     
  19. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    No uvidíme co dostaneme Z A D A R M O :oops::cry:
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jako vždy. Já se nejvíce těším na ponožky, potřebuji jich hafo a fuseklovníky mne hrozně nervují. Trvá jim to věčnost, než něco zplodí. Hm, že bych si je upletl sám?
     
    krakoramaja a -pechfógl- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.