Valentinský kalendář (1.2. - 15.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Za dárečky děkuji, pěkná forma bonboniery taky potěšila (jako mnozí jsem trpěla pavlovovským reflexem na višně v čokoládě, naštěstí jen úplně zezačátku, než mě sundala chřipka horečkou, pak zmizely veškeré vjemy vůní a chutí a stala jsem se svobodnou ;) ).

    Taky mi včera naskočilo modré plus, screen nemám, protože jsem na daný dárek skutečně vlivem horečky zapomněla - jako ostatně s jedinou výjimkou vždy na všechny, které kdy u mě měly modré plus. Dokoupila jsem kvůli kuponům, to je totiž konkrétní výhra narozdíl od za téměř stejnou cenu koupené tajemnice, která poté slavně odhalí mýdelník xl. Kupony se budou hodit, až si udělám měsíc bez kupování pomocníků, takže opravdu díky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.