Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Hmmm....tak jsem si to přečetla znovu a teprve si uvědomila,že v odměnách je i stonek,a na ty já jsem zatížená,takže měním názor a do akce jdu,ale to nic nemění na tom,že s nechutí.
     
  2. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    Fuuha ...neviem od ktoreho levelu su taketo akcie ale ja co som 76 level tak NIKDY nespravim komplet akciu ( stredne náročnú). Tak ako to môžu dokázat mensie levely.....no nič pojdem do toho ale bude to riadne narocne
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Mě se tahle akce nelíbí, chci královnu :cry:xD....Jasně jdeme do toho, hlavně se s tím nemazat..;)
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Kaolin11 dobrý tip-oves- škoda, že ho nemám víc, mám 350 000xD:p;)
     
  5. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Jdu si dodělat VŠ, abych to pochopila. Proč dělají zadání čím dál tím víc zamotané. Alespoň přidaný graf. Ach jo.
     
  6. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Chtělo to něco odpočinkového, královnu jsem dal za 5 minut 12.....na tohle aby si člověk bral dovolenou :D

    kerber - posláno
     
  7. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Jó milá zlatá i takoví se najdou, padátka jim nepadají, oves neroste ... asi nějaké náhodné voodoo nebo co ;)
    Myslím že do mdlob zatím z potřebného počtu srdcových forem padat nebudu. Bude padat poměrově přiměřeně k ostatním vyžadovaným padátkům. Není to rozděleno na stáje, plodiny, stromy, takže nasadím výrobny a stáje nad 20 hod. a kolem stromy. Zítra děj se vůle náhodného čísla.
     
  8. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    krakoramaja: nebo jeste jedna vec (oves uz asi prodava kazdy, kdyz vidim, jak cena na trhu leti dolu :) ) zamerit se na hnuj. ten bude taky za neskutecne penize ;)
     
  9. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já asi tentokrát do akce nejdu,beztak mám pracovní víkend což pro mě znamená v noci dělání v práci a pak v podstatě půlku dne prospím,takže si dám tentokrát pohodu,stejnak se mi akce moc nelíbí a odměny až tak slavné nejsou,no jo,královna už asi jen tak zase nebude :)
     
  10. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Lenca_85 ten je vždycky za neskutečnou cenu...jen ho člověk nenašetří víc, jak 300, pokud nemá premium noo..
    Oves nebude tak horkej, protože kdo by neměl 1600ks :)
     
  11. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Tak jestli je počet padátek správně, dá se předpokládat, že to bude vypadávat relativně dobře, nejspíš i z akční... ale uvidíme po prvním sběru. Základem je dát co nejvíc 1x1 věcí, ať už stromů nebo polí 1x1 s dlouhodobkama... takže opouštím strategii s obřími stájemi a stromy (no pár jich tam nechám kvůli dalším padátkům...), taky asi nebudou nejvhodnější pohopole.... no jak říkám, uvidíme, pár SH do začátku obětuju, abych nahnala do zásoby ta další 2 padátka...
     
  12. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Idem sa prefarbiť na čierno, možno mi stúpne IQ a pochopím to hneď:D
     
  13. honzi

    honzi Komisař fóra

    • Používání vulgarit, urážek, dehonestace, napadení. Pajda361
    To nedám... to je tak složitý, že to musel vymyslet totální *****, ne?
     
  14. -.Barbara.59-

    -.Barbara.59- Rádoby autor

    Královna byla skvělá! To máš pravdu.
     
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    sgra1972 & honzi & blondmary: až tak složitý to není:
    1. Musíš vypěstovat/nasbírat/najít ve skladu 20000x12320x srdcový květ, 1250x770x zamilovanou báseň, 640x2560x srdcovou formu, 650x stuhu, 325x gerberu, 325x orchidej, 325x slunečnici, 80x320x vejce, 400x1600x oves a 400x1600x jahodu.
    2. Z věcí z kroku 1 v obou mlýnech umeleš 625x385x zamilovaný dopis, 65x valentýnskou kytici a 80x320x srdcový dort.
    3. Z věcí z kroku 2 v obou mlýnech umeleš 65x květinový dárek a 80x lahodný dárek.
    4. No a věci z kroku 3 + zbylé zamilované dopisy z kroku 2 nahážeš těm zvířátkům, co se budou objevovat na ploše.
    Pozn.: čísla jsem upravil, aby odpovídala změněnému zadání (viz červeně vyznačené změny v prvním příspěvku tohoto vlákna)
     
    Naposledy upraveno: 11/2/16
  16. sejara

    sejara Pisálek fóra

    no ale co udělali se sklízenim stonku ,sklízet ho bez kombajnu, je katastrofa,samá cedule a klikání navíc po sklizni každého řádku.
     
  17. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Mletí jako blázen a akce na turbomlýn nikde :wuerg:
     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ještě do toho přidat nějakou "časovku" + minihru kdy získám suroviny na mletí + ty z časovky současně a to vše umlít a pak zasadit a z té sklizně namlít finální produkt ...... teprve potom to bude mít šťávu ,-D Mně se zase tyhle akce líbí.... když to není jen napěstuj 15000 akční a dodej společně s 750 vypadávátkama. Když dodání něčeho je podmíněno získáním, vypěstováním, namletím něčeho jiného a různými kombinacemi. Ale každej jsme jinej a mě tohle baví víc ,-) Taktika jednoduchá... prvně 45 zamilovaných dopisů kocourovi.... uvidím kolik a jestli mně dá nějaký zamilovaný nebo lahodný dárek... podle toho dopěstuju a domelu zbytek pro kozu a pandu. Ještě by byla jedna možnost, ale to záleží jak moc bude kocour tyhle dárky dávat a zda se dá "krmit" dál?
    Proto se ptám a prosím mod o odpověď.... jde kocour "krmit" dál i po dodání 45 zamilovaných dopisů ikdyž nebudu mít hotovou kozu a pandu? Díky. Pokud je to někde napsané, tak omluva.... jsem slepý ,-)
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    vzhledem k tomu, že mletí je už standardní součástí akcí, tak už turbomlýn kupuju stejně jako kombajn, tedy tak, aby to šlo pořád
     
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    půjdu do toho a když neudělám nebudu stresovat jak u královny, poněvač moje farma je zakletá na vypadavátkách :pv hlavě mám postup,tak uvidíme jak to půjde a hlavně padat ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.