Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Přináším moje závěrečné hodnocení akce a výsledky tajemna :(. Musím říct, že obě stojí za nic. Nejprve k akci, základ byl brzo hotový, ale potom ty dekorace navíc - bohužel se nepovedlo získat všechny a mám jen 2/3, zdržel jsem se u kočky, které jsem musel dát víc než 150 dárků navíc než jsem dostal dekoraci, no a panda už pak ke konci akce štědrá nebyla, takže od ni bohužel dekorka chybí.

    Tajemno dopadlo hrůzostrašně, ale co jsem tady četl, tak někomu padla i labuť, těm moc gratuluji :). U mě oranžové guána a žlutá výrobna kozího mléka. Ze stromů na farmě 2x javor japonský xxl, kamenná pinie xl/xxl. Na baha ze stromů strom pitomba xxl, delonix královská xxl a garcinia. Tak aspoň pitomba xxl udělala radost :D.

    Toto je tedy mé hodnocení a budu rád, když bude teď na chvíli od těchto akcí pauza...
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    TheMikev2 - pýtal si sa ma na tú borievku, tak ma napadlo - u nás sa z borievok - stromček, alebo skôr krík, má plody borievky, páli pálenka - borovička, Vy máte jalovec - čo sa páli z jalovca v Čechách? Vychádza mi jalovička.xDxDxD
    K akcií - spokojnosť znásobená, z TCH sa narodil rybárik (ledňáček):)
     
  3. Monkfish1

    Monkfish1 Rádoby autor

    Chtěla bych poděkovat za akci :) Na to jaký jsem měla strach jsem to stihla (sice s odřenýma ušima). akce byla super :)

    Líbilo se mi zpracování zvířátek - tím myslím než se začalo dodávat tak byli smutná postupně po dodávání jim narůstal úsměv :) krásně graficky zpracováno klobouk dolů :)

    Teď už jenom zbývá kouknout se co mi dá překvapení v podobě tajemných sazeniček a stájí :)
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, komu na trhu zůstaly produkty, nemusí se o ně bát. Až skončí nabídka, sami se z trhu stáhnou a dojde automaticky k jejich přepočtu na BZ, Kr. Rovněž by během odpoledne mělo dojít k přepočtu všech vašich přebytků a přeměnu na BZ a Kr.

    Příjemnou hru danda
     
  5. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Teeda... z chlievov a stromov opäť nič moc... čudujem sa, že v inventári mám ešte miesto xD
     
    Margziam, evainfo a babako tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem odtajnila TCH a vylíhly se oranžové ryby a kohouti. No, ne že bych zrovna tyto potřebovala, ale jsou zadarmo (oproti nákupu za FL), mám ráda to čekání na překvápko a celkově - lepší než drátem do oka, takže za mě spokojenost.

    LubicaKrakova: To je skvělé, moc jsem se nasmála. Jinak pro pořádek - u nás se jalovcové pálence ze Slovenska říká borovička, těm ostatním většinou gin xD
     
  7. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ahoj, ja musela dokoupit 50 basnicek, ale asi to stalo za to.
    ze stromu se mimo jine urodil grepfruit a z chlevu se vyklubali kohouti a ruzovi bobri.
    za bobry moooooc dekuji :)
     
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    To je hezký, jalovička xD To je po česku kravička, která ještě neměla telátko, jestli se nepletu :)

    Díky. Taky jsem měla nějaké přebytky produktů, ale když jsem je chtěla dávat na trh, už tam byla cena docela nízká a ještě se rychle snižovala, tak jsem to vzdala, že by to bylo akorát zaplacení desetiny požadované ceny a jen ztráta peněz.. a pak už jsem ani neměla čas na to, se tam dívat znovu..
    Kdy skončí ta nabídka? Ještě to někdo kupuje?
    U nás nejlevnější kytka nyní 1.115,36 KR
    nejlevnější dortík nyní 1.290 KR
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Margziam, na trhu sa nič nemení. Tovar, ktorý sa nepredá, sa po 7 dňoch vracia späť do stodoly. V prípade akciových produktov sa ako už spomínala kolegynka automaticky prepočítajú na BS a Kr.
    Peknú hru prajem
     
    LubicaKrakova a Margziam tohle ocenili.
  10. vrku1990

    vrku1990 Pisálek fóra

    Čauky, až teď když potřebuji vypěstovat krátkočasové plodiny jsem zjistila, že na nové ploše Strašidelný hřbitov nejde umístit pohodové pole. To je dost velký nedostatek, alespoň pro mě.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj vrku1990,
    už když byl zaváděn hřbitov, se psalo ve FAQ, že pohopole nepůjdou umístit, což se samozřejmě mnohým nelíbí, ale bohužel je to tak. Prosila bych, aby jsi vše týkající se děsivky, příště psala sem: Děsivá noc / Diskuze
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaak jsem nakonec ziskal v TS grapefruit, aspon velmi prijemna zprava kdyz nebyla zadna dakorka... ostatni TS daly jedno XXL pouzitelny, no ale chlivky zadny co bych nechal na plose...
    Celkem dobra akce, akorat ten cas 4 hodiny s vodou nebyl uplne ono...
     
    Margziam a sisinka tohle ocenili.
  13. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    zdravím k úplnému dokončení akce mi chyběl jeden lahodný dárek - smůla jsem bez stonku.Ale někde se mi vytratil zpečetěno polibkem 8-(( dokončování bylo hektické a těšila jsem se na to že mi přinese body,ale v dekoracích se mi to neobjevilo, nevím kde mám hledat
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj Riuško, děkuju moc za odpověď. Takže jak jsem tušila, tak ti, kterým to nikdo nekoupil (a je jich tam hodně), budou ztrátoví (a to hodně). Takže je dobře, že jsem tam nic nedávala, když jsem viděla, jak se cena snižuje...

    A před chvílí jsem odklikla 1 TS a 2 TCH. A mám velikou radost. Labutí jezero - moje první :D A oranžový prasečí chlívek a Olivovník XXL taky nechávám na plochách. A protože mám naději na získání chybějící dekorky při OaD, tak už jsem spokojená s tou akcí a díky za všechny odměny za dárky zvířátkům.. :)

    zabeva - a nedala jsi tu dekorku už do parku nebo na ostrov? já je tam dávala hned, jak jsem je získala, aby mi dávaly BBZ.. Nebo jestli jsi to nedala omylem někam do stonku na některý řádek.. Tam by to ale bylo škoda, protože dává dost BBZ nebo BZ..
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.