Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak rozdala jsem poslední dárky a ukončila letošní plesovou valentýnskou sezónu.Dárků navíc bylo hodně,takže BZ ,BBZ,KR no prostě všeho hodně,jen banány se mě vyhnuly,ale těch jsem si nachytala minule dost,tak mě to vůbec nevadí.Teď zase budem chvíli v klidu pěstovat a chovat a šlechtit a uvidíme,co za akci nám připraví příště. :);):)
     
  2. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Blbý žlčník, keby počkal ešte 2-3 hodiny, mohla som to mať komplet. Teraz môžem len gratulovať tým, ktorí to stihli.
     
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak už jsem posklízela všechno, jak jsem počítala, že bude těch kytek dost (na kalkulačce v mobilu), tak nebylo, nechápu to..
    Když jsem umlela dopisy, tak mi 1 dopis chybí na dokončení akce. Padátek je v tom dost (básniček), ale chybí 7 akčních kytek.
    Nerozumím tomu..
    Kytky dokoupit nejdou, žádné mi už nepřijdou, když jich mám v rezervě tolik.. je to na nic.
    Takže tuto akci odsuzuju s tím nemožným počtem nutných kytek na umletí 1 dopisu a pak z toho ještě vyrábět dárky a chybějící kytky není možné dokoupit po jedné. Akorát mi to nabízí celý koš za 75 Kč nejmíň..
    Dávám veliké mínus. Za všechnu námahu - poslední dekorku (tu nejmenší) nemám.
    Mohla jsem si to množství SH ušetřit.. a kočce nedávat nic navíc.. :cry::cry::cry:

    Musela jsem tentokrát už pěstovat jen na velkých polích a až ke konci dávala půlpole na ty dlouhodobky.. bez kombajnu a pomocníků. Jen ke konci jsem využila ten 1 kupon 12 hod, protože už do konce nebylo tolik hodin, abych využila i ten druhý..

    Děkuju všem, co mi posílali padátka.. aspoň něco jsem za ně dostala.. Lakomý kozel mi dekorku nedal.. :(
     
    Naposledy upraveno: 17/2/16
    matička3, Kuca16 a Květa54 tohle ocenili.
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj i já stihla několik desítek dárků navíc,dekorku mám jen jednu navíc(oprava:nakonec pohledem do bedny jsem zjistila 3 dekorky navíc),jen nechápu že básně nepadali a forem a stuh mám skorem 500 ks navíc...:eek:
     
    Naposledy upraveno: 17/2/16
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Tak přátelé: akce končí a mně přebývá: 437 stuh, 362 forem a 571 básní...je pravda, že jindy toho přebývá daleko více....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak za pár minutek nám akce končí. Teď jsem dělala dárečky zvířátkům pro radost a sobě samozřejmě taky. Získala jsem mnoho dárků, z kterých mám obrovskou radost. Bylo mezi nimi hodně kuponků na kombajn a to je moc a moc hezká odměna. Hodně z vás tady psalo, že má navíc dekorace. Tak já nemám navíc ani jednu, ale jak už jsem psala, jsem moc spokojená. Nemůžeme mít všichni všechno. Je to jen hra, která byla pěkná a děkuji za ni. Pro ty, co se jim nepodařilo splnit, netruchlete. Bude zase další akce a tu určitě dáte. Všem přeji krásný den.
     
  7. Pidicek

    Pidicek Zelenáč fóra

    ja to nestihla o 2 kousky dortiku pro pandu :( no tak ale akce pekna, libila se
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  8. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak ako som bola na začiatku proti tejto akcii, na konci musím uznať, že bola super ;)
     
  9. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Tak panda zůstala na plese sama. Přesto děkuji všem, co poslali báseň a snažili se pomoci. :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Na poslední chvíli,ale dokončeno.Už takovou překombinovanou akci neeee,prosím.
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jsem ráda za každou akci,hra mě baví a stává se ze mne závislák:music:
     
  12. rokliny

    rokliny Pisálek fóra

    Akci jsem udělala ale říkám si už ne, ono by asi míň bylo více, pokud budou tyhle akce tak překombinované a tím spojené se sekáním hry tak na to už nemám chuť ani nervy, nečetla jsem celých 51 stránek takže nevím jestli byl problém i u někoho jiného ale za mně velké -:cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Akciu má hotovú od pondelka rána. Ja som celkom spokojná. Najhoršie bolo s básničkami. Kým som nebola po poslednom darčeku pandiemu páru (išla som poporiadku), akonáhle som skončila, pretrhlo sa vrece a padalo to ešte aj zo pšenice. Samozrejme, že som dokrmovala mačenky a som s výsledkom celkom spokojná, aj keď dekorky navyše nemám. Ale na moje veľké prekvapenie - z
    T-stromov na Bahame - nektarinka a na Farme - borievka. To sa mi ešte nestalo. ;):):)
     
  14. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    ráno poslední vypadávky, rychle domlýt
    a do práce. totálka s odřenýma ušima, ale dala jsem to
     
  15. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, tak já už tedy mám hotovo od pondělka odpoledne. Ač jsem si myslel, že tuto akci nedám-měl jsem v ní 3 noční 12tky, tak to šlo v pohodě. Počas noční jsem točil karafiáty a přes den růže. Akční kvítí bylo napěstováno též docela rychle, vypadávátek ještě mnoho zbylo (forma 646, stuha 653 a báseň 309). Trochu ale nevyvážené ohledně počtů. Akci osobně hodnotím velmi kladně, muselo se i občas přemýšlet, nejenom pěstovat a čekat na padátka. Za mne velké +. Oceňuji i možnost prodeje meziproduktů na trhu, myslím si, že to hodně pomohlo lidem kteří by jinak akci nestíhali časově. Odměny neřeším, královna byla královna, tu hned tak něco nepřekoná. Jinak hezkou hru všem:D

    LubicaKrakova-co prosím znamená borievka, předem díky za odpověď.
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojda, tak hurá, máme to za sebou :D
    Akce nenadchla, odměny také ne, ale ty neřešim. V mém levelu už asi nejvíc potěší SK, novinka či růžovka...Bohužel, z TCH holub a oranž kravín o_O Stromy převážně lišta.
    Dekorka navíc ani náhodou >:(a to jsem nakrmila navíc min. 111 koček, 66 koz a 61 pand :eek: (spíš víc)
    Padátka, co zbyly, jsem semlela do dortů a pugétů (880 formiček a 984 stuh). Tak aspoň něco za to dostanu (budu v balíku :p)
    Tak zas příště ;)
     
  17. Terko54

    Terko54 Zelenáč fóra

    TheMikev- Borievka- Jalovec skalní. Akcia celkom dobrá.
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  18. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky akce dokončena včera večer i banány potěšily stonek už valí a já jdu uklízet ...:pTedy hurá naštěstí i s vyřizováním je to hotovo uf:D Janča
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  19. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    TheMikev2 - predbehla ma Terko54. Takže teraz už vieš.;):)
     
    Terko54 tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No zadny uspech nad ramec akce, tedy jen nutne jistoty a pak par zlatych bananu, nekolik TS (uvidime jak se zadari je promenit), nekolik kuponu na stroje a tak smula, dekorka navic zadna...

    94 kvetinovych darku a 146 lahodnych dortu... no slusne BZ a tak, jen kam zmizely tak rychle kytky? ostatni jeste vidim ve skladu, tak nejak novy chovani nebo co...
     
    Margziam, KiQuSiQ a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.