Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    tak konečne hotovo :) síce na poslednú chvíľu ale predsa :)
    a tých grajciarov co mi paňdák dal xD teším sa
     
  2. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Tak s odřenýma ušima mám stonek,sice mi chybí jedna dekorka Perfektní kytička, koza holt zůstane sama. Ale musím do práce a už jí nestihnu. Tak se mi třeba tu poslední dekorku povede vyměnit až bude OD ;)
     
    myš59, lucie1978 a Margziam tohle ocenili.
  3. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Mise dokončena...
    Všichni tanečníci pohromadě...
    Bylo to jen tak- tak, ale přece...
    I nějaké dárečky navíc sem nakonec posbírala...
    velká spojenost....

    [​IMG]
    Příjemné farmaření všem...
     
  4. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Teda on někdo fakt ty dorty a kytice je schopný prodat za míň, než by dostal po akci. Nechápu, ale aspoň něco přikoupím :)
    Jinak akce taková průměrná, ale co jiného by se dalo říci o čemkoli, co následuje po královně :D
     
    skalara.v, myš59 a Margziam tohle ocenili.
  5. misun1

    misun1 Zelenáč fóra

    Jsem na tom podobně. Nevím jak je možné, že někomu padají stovky kusů, u mě je to akci od akce stejné, vždy bojuju o vypadávátka. Samozřejmě chybí básničky, formy a stuhy by byly. Je zajímavé, že přesto, že básniček bylo potřeba celkově jednou tolik než stuh a forem, tak alespoň u mě všechny tři vypadávaly ve zhruba stejných množstvích. Možná básniček bylo o trošku víc ale určitě ne jednou tolik.
    Z akčních jich padlo tak 15-20 z plochy a z dlouhodobek 20-30, na Baha nejvýšší zázvor - okolo 15 ks. Kde jich tedy nahrabat (bez masového nákupu a použití SH) cca 200 na den (celkem 1250 za 6 dní)?
     
    toibf, myš59 a Margziam tohle ocenili.
  6. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Já. A úplně v klidu. Je tedy fakt, že jsem pomocí SH měla asi 600 vypadávátek hned ze startu akce. Na dokončení kozy jsem potřebovala dát 452 dárků kočce. A protože mi zbývalo dost času a kočku jsem stejně hodlala obdarovávat dál, pokračovala jsem stejným způsobem i u pandy. Na splnění úkolu pro pandu jsem potřebovala celkem 731 dárků pro kočku. A stále pokračuju, co mi dopisy stačí. Celkem jsem kočce do teď dala 990 dárků, dotáhnu to snad do té tisícovky. A odměnila se mi báječně. Dala mi celkem 109 dárků pro pandu a 110 dárků pro kozu. Na rozdíl od ostatních si myslím, že kočka byla velmi štědrá. Mám navíc tři dekorky od kočky a jednu od kozy, BZ, BBZ i kr, když se sečtou, jde to do tisíců. A prodáváním meziproduktů, které jsem tímto způsobem nepotřebovala, jsem vydělala přes tři miliony kr, přesnou statistiku jsem si nevedla. Je to poprvé, co jsem si s akcí takto vyhrála, vyhnula jsem se mletí, které mě nebavilo a pěkně jsem si vydělala. Líbí se mi možnost výběru z několika strategií, jak akci dokončit.
     
  7. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Chybí mi 70 zamilovaných básní. :( Ještě stihnu jednou sklidit farmu před koncem akce, tuším, že mi tak 40 napadá, takže dalších 30 bude chybět. :( Kdyby tady byl někdo ochotný poslat báseň jako dárek, budu vděčná. :)
     
    myš59 a Margziam tohle ocenili.
  8. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Zkus se podívat do "zasílání a výměna dárků". Tam většinou píší ti, co můžou poslat.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  9. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    Já teda ukončeno pře 10 minutama, ale z tajemných stájí sazenic opět nic a vše do lišty. To už mě fakt asi ani nebaví. No nic
     
    myš59 a Margziam tohle ocenili.
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    ju.no - to tedy hluboce smekám, já bych tu odvahu jít do toho tímto způsobem asi neměla, i kdybych měla k dispozici dostatek SH a případné další možnosti na okamžitou sklizeň. Gratuluji.
     
  11. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    krakoramaja: Až budeš hrát farmu téměř 6 let jako já, taky budeš hledat možnosti, jak si hru vlastnoručně zpestřit :)

    A ještě, pěstovat akční rostlinu je většinou bodově výhodné (na Baha tedy ne, ale na farmě určitě), takže pokud mi něco vypadne z pole samo, je lepší to nějak zúročit, v tomto připadě přemletím na dárek. Krmit pandy mi až zas tak výhodné nepřišlo, protože často se stalo, že mi kočka i panda daly obě stejně 1 ultrahnojivo.
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, kolegyně a kolegové farmáři, poslušně hlásím, že mám ukončeno. Po Královně karnevalu se každá akce bude jevit jako chudá a neatraktivní, ale opak je pravdou, protože každá akce má svoje kouzlo a tato se mi svojí promyšleností líbila - pro příště by to chtělo ještě prokombinovat se šlechtěním zvířat, případně udělat ještě mletí 3.řádu. Anebo akce typu, kde se začne na pěti úkolech v základním stupni, když se splní tento stupeň, tak se otevře další level, kde budou další 3 úkoly a po splnění těchto tří úkolů se otevře 3.stupeň, kde bude finální úkol typu Královny karnevalu a zakončený minihrou.
    A pro ty, co si stěžovali, jak nemohou mlít superkrmivo či krmivo pro zvířata, po celou dobu akce jsem mlel jen na jednom mlýně a na tom druhém akční věci - takže to jde, když se chce.....
    Takže mnoho zdaru těm co ještě dokončují.
    Jen bych se ještě přimluvil za to, aby byla možnost prodávat i akční plodiny a základní vypadávátka, nejenom meziprodukty, aby více lidí mělo možnost si tímto způsobem doplnit to, co jim chybí a přibylo více úspěšných farmářů.
     
  13. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    tak akce od včera hotová, ze stomů na mě koukly dvě vrby černý potěšily jináč ostátní do lišty :)
    všem přeji zdárné dokončení akce :)
     
    myš59 a Margziam tohle ocenili.
  14. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    taky jsem to konečně dokončila ,,,,:pale přiznám se že mě to moc nebralo :Dasi snad proto že jsem nad nějakýma dalšími možnostmi neuvažovala a ani jsem asi moc uvažovat nechtěla že jsou i jiné možné strategie .........buď to bylo tím že se jde z akce do akce a nebo mě to ani tak nezaujalo že je stále větší počet plodin a vypadavatek atd.:cry: a odměny celkem nic moc no jinak všem přeji zábavnou hru
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    dopisy poslat nejdou jen básně už jsem ti poslala přeji ti ať to zvládneš

    Tak mám hotovo a dvacet dopisů navíc :D mám jednu dekorku navíc od mývala a od kočičky :inlove:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/2/16
    myš59 tohle ocenil(a).
  16. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojte :)
    hlásím v poledne HOTOVO :) jupí... Akce se mi líbila. Mám to jen tak tak, ale mám.
    Musím tedy přiznat, že co chodím sem na fórum, trochu mě to i popostrčilo, dřív jsem měla problém s vypadávátky, teď to sice není úplně super, ale dá se to - někdy. Záleží taky hodně, jak mi to vychází pracovně, někdy je akce zabitá jen díky pracovnímu nasazení no, to pak mrzí, ale bez práce to nende, co si budem povídat... Ale všem co nepadá, pročtěte diskuse, vemte si z toho co na vaši farmu "sedne", zkoušejte, ono to půjde. Aspoň o maličko...
    Farmě zdar!
     
  17. janastibi

    janastibi Zelenáč fóra

    Díky moc,pomohlo :eek:))
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  18. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    dekorku mám jen jednu navíc a najednou ty básně padají ,když už je nepotřebují , no aspon dají 500BZ a 500kr a zbytek co zůstal nevyužitý také se vymění za 18 280kr a 16360BZ tož to není špatné vrbu závidím,tu ještě nemám,ale jak se říká ,kdo si počká,ten se dočká ;)
     
    STYBI, farmík84 a kiki2305 tohle ocenili.
  19. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak nedokončím,chybí cca 30 básní,domelu co bude :music:
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  20. martinika1975

    martinika1975 Pisálek fóra

    Uf..tak to bylo o prsa...
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.