Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Docela slušně by se dalo vydělat na ovsu! Na našem trhu je zatím za 188 KR kus!:eek:
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Hurá, mám to poriadne naštudované a rozplánované. o_O Najprv si pôjdem pre podivuhodný výbeh "labuť" (viac kvetinových darčekov vyrábať nebudem, majú šialené náklady:eek:), potom spravím celého kocúra a nakoniec ako mi vyjde čas budem dávať pande tie lahodné darčeky, tam sa dajú získať aj ZB a tie sa mi teraz dosť hodia. A desí ma predstava že zase budem prekopávať farmy na mini-políčka. :eek:
     
  3. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Primár tu tuším bude snažit se ulovit co nejvíce dortů na trhu, takže se obávám jejich astronomických výšin částek... páč dosud nevíme, jak bude farmení padátek fungovat, když je jich více druhů z jednoho typu...
    Denně je potřeba:
    • 2054× Srdcový květ
    • 128× Zamilovaná báseň
    • 426× Srdcová forma
    • 109× Stuha
    Počítá se á 24h měřitelno vždy po jejich uplynutí, tudíž ve 14:00
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja Aby jsi se s tou slunecnici nakonec nemylila (u nas na trhu je momentalne za 75 kr.) ;)

    EDIT: Kaolin: Mas nejaky luxusni trh... u nas ovec za 78 kr.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Se divím že ještě nikdo nenapsal že už má hotovo!!:pxD:D
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hotovo nemám,ale hotovej sem už teď !o_O
     
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    To bude správnej mazec už teď se nemůžu dočkat,já jak plním postupně a nic si nezapisuju tak v tom budu mít takovej guláš že ho nemaj ani amíci v primárkách:cry::cry::cry:
     
  8. gazdinkaJ

    gazdinkaJ Pisálek fóra

    chcela som sa tešiť, že všetko mám, a chýbajú len vypadávacie veci, ale tých je toľko, že to asi nestihnem. isto tu kvôli tomu nepresedím celé dni :-/ veci, čo sa dajú dokúpiť, budú také drahé (ak vôbec budú v ponuke), že si ich asi moc nekúpim :-D
    pohoda, klídek,.... čo stihnem, to stihnem ;)
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    kaolín11 - u nás 95. A to by mě tedy nenapadlo, že si někdo nevypěstuje 1600 ovsa. To má s vodou za 36 minut na dvou plochách :)
     
  10. zdendulina357

    zdendulina357 Zelenáč fóra

    "Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1 ks zamilované básně."
    Co to znamená? Jaký kouzelný strom?? Díky za odpověď. B.
     
    evainfo, babako a STYBI tohle ocenili.
  11. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zdendulinda:
    To je takový speciální strom získatelný dříve v tajemných sazenicích - jinak jej získat neleze, ani při O&D&V - který vypadá jako kouzelnický klobouk, je modrý a jednou za 24h ti dá speciálku vypadvší :)
     
  12. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak to je opravdu dobrý nářez s těmi formami není tam náhodou překlep a nemá jich být 560 a néééééééééé 2560 :cry::cry:to by museli padat snad z každé plodiny ,stromu i stáji jinak si to neumím vysvětlit,,,,,,,jinak to je překombinované a je z toho akorát chaos a ne ples>:(no snad se to nějak vystříbří :p dobrá hláška /že už má hotovo/................... tak uvidíme co se z této akce vyklube jdu si to přečíst ještě jednou snad to napodruhé pochopím a když ne tak se uvidí ;) tak fajn hru všem co se do toho pustí a ti co ne tak pěkné obyčejné farmařeníxD
     
  13. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Mě osobně se tenhle typ akce vůbec,ale opravdu vůbec nelíbí a přemýšlím jestli to nebude první akce kterou vynechám a vezmu si jen nálepku.Překombinované,přeplácané,3 druhy padátek a k tomu jejich vysoké počty.S padátky problém nemívám,ale tenhle typ akce je mě už proti srsti,takže po přečtení co nás čeká,se mě úplně zježili chlupy.:oops:
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou , bejt nízkej level du na oves!! 800+800+800=2400 - sadba 600 = 1800 ks * např 150 kr = 270,000 kr co 36 minut
    no mýtina má jen 186 políček,ale to na výsledku moc nemnění!
     
  15. laumars

    laumars Aktivní autor

    krakoramaja - Ano, mas pravdu , len ze to by musel niekto premyslat ! A to nieje take jednoduche ;)
     
  16. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    krakoramaja: no ja si myslim, ze treba na tom zminenem ovsi ano. u nas na trhu je momentalne 135 kr/ks - cena zarucene jeste poroste. vzhledem k tomu, ze s vodou trva pouhych 35 minut, je to rychlovka. jiste, za obetovany cas. A vzhledem k poctu srdcovych forem bych rekla, ze to bude padat i z ovsa, ale to uz jsou pouze me dohady, praxi ukaze az zacatek akce. ale i zacatecnik nejaka padatka nasbira, semele a vyhodne proda ;) to si myslim ja, samozrejme se muzu hodne mylit. Ale pokud si nekdo rekne, ze jako zacinajici farmar, nebo mene aktivni nema na akci sanci, muze si takhle navysit konto a rekla bych, ze klidne o miliony. Nejednou jsem takhle vydelala treba na psenici, jo, bylo to na palici, hlavne sklizet rucne a sedet u toho, ale kdyz clovek chce... Ale je to na rozhodnuti kazdeho, treba se i ten zacatecnik rozhodne radsi splnit aspon cast, nez prodavat a vydelavat
     
  17. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak to je zase chaos, vůbec se mi to nelíbí, překombinované až hrůza, to se ještě RT nedoneslo že poslední dobou to přeháněj, ale tomudle nasadili korunu. No zkusím to a uvidíme ale těch vypadávátek je hodně, odměny v mém případě jen bz a krejcary, nevěřim že mi ty zvířata daj něco jiného. :music:
     
  18. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . na první pohled to vše vypadá hrozně složitě :cry: - ale jak akce pojede a začne se postupně plnit,
    tak je vše najednou úplně jednoduché - tak hlavu vzhůru a zítra s chutí do toho ;)
    :p (nemůže být každý týden karneval) :p
     
  19. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Ahoj karbar,jestli si mě přidáš jako kamarádku,tak ti pošlu MJS,já už nevím,jak to udělat.
     
  20. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Oves za 90... už rejžuju :) jeste jednou jsme si prosla celu akci a jdu jen po nálepce. Zbytek hezky prodat (pokud se RT nerozhodne omezit cenu srdíček na minimum)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.