Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. abc23

    abc23 Komisař fóra

    To si myslím, že už tak dolů nepadnou, aspoň u nás je to pořád víc než za půlku.
    Ale za takovou cenu už bych je neprodávala, aspoň by za to byly BZ ale takto.. když se produkty neprodají, vrátí se z trhu hned do stodoly nebo až po 14dnech (nebo kolik to je v normálu) a pak zůstanou v té stodole viset, pač za 14 dní už se nepromění v BZ a kr?
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  2. dzurda83

    dzurda83 Pisálek fóra

    Tak nevím, komu tato akce přinesla radost. Za tu chaotiku ve mlýně, času a přemýšlení jsou odměny velice ubohé. Akci mám ukončenou, ale náhodné odměny za dárky o tom raději ...... Jen samé BZ a krejcary. Ty v LVL 92 bohužel moc nepotřebuji :) .
     
    skalara.v, Veselka a papulice tohle ocenili.
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG] Už teď dám,ale přiznám se.Zaloupila jsem 100 básniček.Jinak bych to nestihla.Nemám ten správný řádek;)
     
  4. ivotek85

    ivotek85 Pisálek fóra

    Opět z akce sklamaná, čím víc se snažím akci dokončit, tím míň se mi to daří, vždy mě zklamou vypadávátka, básniček mi chybí ještě hodně, nějak mě to už nebaví snažit se u těch akcí, když to stejně nejde...
     
    kiloregina tohle ocenil(a).
  5. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem se vrátila z práce, dodělala poslední 4dárky...a hlásím akce hotová:D
    navíc mě čekalo překvapení... z 2 taj.sazeniček padla na Baha nektarinka a grapefruit...mě snad picnou
    a na lesní mítině na mne vyskočil jalovec skalní... díky ...pane ...díky:p
    to je milé překvapení, když veškeré sazeničky , které jsem za poslední rok získala z akcí putují zásadně do lišty
    jak se říká...i na vola jednou sedne štěstíxD
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    ufuf akce konečně hotova i já vytahovala básně očima,nějak blbě seřízené,stuh 350 navíc a forem dokonce 360,ale jako vždy chci splnit už jen z principu...tak fajn,všem co ještě finišují přeji hodně štěstí
     
    Květa54, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. mnerka

    mnerka Zelenáč fóra

    Tuto akci musel navrhnout člověk, který má IQ buď zmrzlé ryby nebo hromady kamení.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  8. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    zítra akce končí a ať dělám co dělám,nepadají potřebné předměty k výrobě,takže zase nesplním,ani dlouhodobky každou noc sazené nedají tolik,aby stačily ,no nic,holt to není střední obtížnost,ale vysoká,mimochodem ---jaká královna dávala zelené kapky a k čemu byli a popravdě už mě to neustálé mletí taky nebaví.Souhlasím,že to vymýšlí nějaký hotentot
     
    tepui tohle ocenil(a).
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Teprve finiš pro mě, na začátku jsem překrmila kočky, jak zbyl lichý počet dopisů, tak mě to nedalo a šupla jsem to micině o_O
    Srdce navíc přes 500, stuhy 400, básní teda skoro stovka ale už nemám akční a ani pěstovat už nechci, ráno na to zdlouhavé krmení nebude rozhodně čas..

    Podle mě jen neměla tato pěstovací akce přijít hned po Karnevalu, ten byl svým způsobem taky náročný a možná tato vzala více lidem to nadšení vzhledem k pěstovačce tolika rostlin, 3druhy neovlivnitelných padátek a na to takové "obyč." odměny no...
    Jooo, takové valentýnské šlechtění.. :inlove: (když už teda někdo musí mít valentýskou akci)

    a suma sumárum .. ze 2 TS - ptakopys, kohout
    a 1 baha - baobab, jinak nikdo nic nedal,
    koza 2x dekorku navíc, to je vše
    ach ty náhodné dárky..​
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    aj ja hlasim konečne hotovo. ani som neverila že to dám, uf.:music:
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Nakonec jsem akci dodělala celou, i když se mi do ní moc nechtělo. Myslela jsem , že to nedám, protože jsem omylem krmila kočky místo pand. xDZ odměn za dárky 5x TS - do lišty a asi 20 pinkie pii koláčů.
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  12. Calis

    Calis Rádoby autor

    Ahojte, no už veľa toho nestihnem, ale v každom prípade túto akciu hodnotím veľmi kladne. :)
    Od mačičky som zatiaľ dostala 5 dekorácií - to asi preto, že som sa rozhodla dodávať len jej... No a od mačičky sa ušli nejaké darčeky aj pande a kozičke. Svoju stodolu som úplne vybrakovala všetko rastlinstvo som venovala na upgrade pohára... a predmety padajú viac. :p
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Calis paráda....a příští akce už půjde líp, uvidíš :), pracuj na pohárech a legendě a výsledky se dostaví ....
     
  14. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Přidávám se těm, co mají hotovo a také se přidávám k těm,kteří tuto akci hodnotí jako docela náročnou "fušku --za mizernou odměnu";).
    To neustálé mletí nesmyslů mně tedy fakt nebavilo (určitě nejen mně:p).
    Doufám,že příští akce bude o něčem jiném:D.
    Finišujícím,přeji ať stihnou vše co potřebují ;)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  15. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    nojo,jak člověk nechválí,tak tě vymažou....stejně akce naprt
     
    tepui tohle ocenil(a).
  16. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak hotovo, ale nebylo to úplně jednoduché.
     
  17. včela67

    včela67 Aktivní autor

    už se mi dlouho nestalo abych akci dokončila pár hodin před koncem akce....vypadávátkům se moc nechtělo,,,ale nakonce taky hlásím hotovo:p
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný pozdní večer ;) ... jsem ještě do oběda rozdala dalších pár desítek dárků a další dekorka opět nic :eek: a navíc kočky dávají malé odměny ... tak jsem to vzdala a nasadila po celé farmě myšky :D je veselo [​IMG]
    Jinak z tajemných 2x holub ... jich mám už 20 :eek: a stromky jsem zazimovala.
     
    Chromajzlík, Květa54 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím evicka435, nemyslím, že bychom mazali kritiku, jen je třeba umět kritiku slušně podat. Tvůj příspěvek zde taky nikdo nesmazal, ale pro kritiku je taky třeba sdělit důvody, neoprávněná kritika bez jasně uvedených důvodů proč je o ničem. Je to jako si sem přijít a vyvztekat se na vlastní neochotu se přizpůsobit a nechat si poradit.
    Tato akce rozhodně jednoduchá nebyla, to nikdo netvrdí, ani nebyla tak extra bohatá na dárky jako ta předešlá s minihrou, ale každá akce nemůže být stejná.

    danda
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evicka435: Já mám i při práci splněno. Od neděle. Jsem sice vyšší level, ale vrátila jsem se víc než po roce nehraní, taky jsem občas jako Alenka v říši divů, co všechno ostatní zvládnou... ale čtu, hledám, potkávám lidi, co pomůžou... a zvládnout se dá docela hodně i v těch nižších levelech. Dokonalý důkaz je nedávné kuře, dnes skvělá farmářka krakoramaja...
    Dando, navíc, já a asi i ostatní bychom měli akci na pr
    d, protože se neprtí, ale to s "d"... 8)
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.