Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aorere

    aorere Perspektivní autor

    ziggystardust cpu to do kočky, občas vypadne něco pro kozu a pandu, u mě to je srovnatelné jako před 2 dny.
    Budu to dávat do kočky, protože je zapotřebí o 3/4 méně básní než pro kozu či pandu.
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  2. Elis1947

    Elis1947 Rádoby autor

    Básně, sedím tu od rána do večera a básničky špatně padají, na noc jsem zasela lískové oříšky, to ještě jde, ale když se zaseje plodina na dvě hodiny, tak nic moc toho nepadne. Nemám ještě hotovo, nevím jestli to do zítřka stihnu, bude mě to mrzet.
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  3. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    no a posledná básnička :

    Každý už svoj párik má
    hudba v sále krásne hrá
    ples sa pre mňa končí práve
    už je láske dokonané.

    A už mám dosť toho
    proste hlásim : "HOTOVO!"

    ostalo:
    básne 0 (a to mi susedia z 99% posielali básne. Touto cestou im veľmi ďakujem:))
    stuhy 408
    formy 216
    Ach úmera, úmera.....

    No a slovensky, zapečatený lízatkom , tak to musí byť poriadne o polepený dopis. :mad: A to ešte šťastie, že tu nie je zarytý slovenský jazykovedec, lebo správne je lízanka, čiže zapečatený lízankou.:p
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16
  4. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak jsem si dala poslední dva dny růže - kvůli básničkám a dnes jsem zjistila, že všechny vypěstované kytky byly už dodány:sleepy:, takže rozpěstovávám znova a plánuji dojít pro stonekxD, i když mi chybí nakrmit 60 pand. :sleepy:
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, psal jsem, že budu mít v poledne hotovo, ale nemám,-) můj odhad nevyšel o 2 dárky (fakt nepočítám) rezervu mám, tak večer na 100 % :)
    už jsem z těch sladkostí celý olepený, dál budu hrát a rád dostávat dárky, akce super
     
  6. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Hurááááá konečně mám hotovo :). Z TS se mi labuť bohužel nevyklubala, ale mám konečně něco červeného ( místo žluté) - bobra :). Moc děkuji sousedům za dárečky.
     
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Ještě 5 kozlence a 5 pandovi a budu mít také hotovo;)no také mi chybí akční,tak honem dopěstovávám a pak pomelu a bude...finito
     
    evainfo, blondmary a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Už mám také hotovo,ale výhry jsou slabota,jedna sazenice,milion pinky pie,kterých mám sama dost,ani je nevyužiji,jinak samé kr a body,jsem zklamaná,tolik mletí a pěstování a výhry neodpovídají námaze,zlatá královna!!!
     
  9. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    napěstováno nám dávno.
    dávám dlouhodobky a stejně mi vypadávatka chybí :cry:
     
    myš59, evainfo a blondmary tohle ocenili.
  10. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    To mletí je úplně nejvíc nepříjemný -.- ...odměny od zvířat, když už se někam domelu jsou 99% body a peníze - to je ve vyšším levelu k ničemu a je škoda, že ten stonek není nějak "akční" ...opět jen body ...já nevím ..hraji jen ze setrvačnosti??? jako bych měla pocit, že je škoda přestat, když už jsem tak daleko. Ale směrem k vyšším levelům se nic neděje - jen krátkodobé rostliny navíc! Takové akce už opravdu nechci :oops:
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    uf je to za mnou-tajemno dám na plochu až zejtra dnes mám koprxD
     
  12. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak hotovo.Teď něco navíc.
     
    evainfo, myš59 a blondmary tohle ocenili.
  13. tetka829

    tetka829 Zelenáč fóra

    už mě to začíná vadit,kombajn stále nefunguje ,přepínání a restart hry taky ne.Na co si to platím? a odměny za ztrávený čas? nic extra... :(
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  14. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Ahoj, máte se skvěle, když už máte hotovo. Nestihnu dodat i kdybych se přetrhla, kočka tančí, koza i panda zatím pouze první část. Superkrmivo ale snad stihnu. Stáje mám čápa a červenou kachnu a 1 japonský javor xl. Na tu padací bídu docela dobré :D
     
    evainfo, myš59 a blondmary tohle ocenili.
  15. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak před chvíli jsem psala, že si jdu nakonec pro stonek a skutek utek - špatně jsem si to spočítala, ach jo:oops: místo 2000 ks kytek mi chybí necelých 8000 ks kytek no nic - stonek nebude, tak aspon nezůstane úplně tak ostrov prázdný, když jsem včera utratili skoro jeden meloun, abych si ho rozšířila na třetí stupenxD
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stale absolutne prebyvaji meziprodukty, ale s basnema se nestiha... no udelam co se da, jedu uz jen proto, zda nejaka dekorka padne nebo ne...

    Vypadavat ma 109 stuh/den, v tuto chvili ma byt 555 (nebo chybet 95 ), mam 1110 (chybi 0 ), mam 170% hotovo.
    Vypadavat ma 107 forem/den, v tuto chvili ma byt 547 nebo chybet 93, mam 1313 (chybi 0 ), mam 205% hotovo.
    Vypadavat ma 209 basni/den, v tuto chvili ma byt 1067 nebo chybet 183, mam 1844 (chybi 0 ), mam 147% hotovo.
    Stav kyticek : idealne 17064 kusu (3334/den ), mam 29171 z 20000 (145% ).
    Zatim uplynulo 85% casu, zbyva 21 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 625 zamilovanych dopisu, 65 valentynskych kytic, 80 srdcovych dortu, potom 65 kvetinovych darku a 80 lahodnych darku!
     
    marcelina0007, myš59 a blondmary tohle ocenili.
  17. Marta5554

    Marta5554 Zelenáč fóra

    Prave som dokončila akciu dodala som posledný kvetinový darček kozičke odklikla som perfektnu kytičku ale ked ju chcem vyložit na stonku ukáže mi že ju nemám už som použila CTRL F5 odhlásila som sa a nič dodala som aj darček naviac ale ani to nepomáha prosííím,prosím poradte DAKUJEM
     
    evainfo a marcelina0007 tohle ocenili.
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    tak akce zdárně dokončena.Patřila k těm mým méně oblíbeným.Nápad na ples byl dobrý pokazilo ho fůra různých vypadávátek i to mletí bych oželel ale nejvíc mi vadí ten stonek.Za tu námahu mohli dát lepší.
    Těm co dokončují držím palečky.
     
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Za chvíli padne cena na trhu pod cenu, za kterou budou zbytky vyměněny po akci, možná přikoupím a tak si vydělám :D
    lidi, čtěte začátek, než začnete na tom trhu prodělávat...

    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou vyměněny zbylé valentýnské kytice 1 ks = 150 BZ a 360 kr., zbylé srdcové dorty 1 ks = 165 BZ a 400 kr.
     
  20. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Marta5554 - a nedala sis ho už v minulých dnech někam na plochu, aby zatím nezahálel a produkoval bodíky? Taky se mi to kdysi stalo, a v parku jsem ho pak v té skrumáži nemohla najít. Napsala jsem na podporu a pomohli mi ho vypátrat. Od té doby když chci vysadit dekorky které patří v závěru hry do stnonku, dávám je na normální plochu někam doprostřed, kde je jak "pěst na oko" a lehce je pak najdu.
    K akci: Už se blížím (plížím) k poslednímu - pandímu - tanečníkovi, času už moc není, tak vytahuju básničky očima..... Všem přeju radost ze hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.