Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je skuhrání. Skončila akce ,kde si mohl každej nahrabat SH habaděj. Tak neremcat a hojně hnojit superkem a bude to!:eek: Snad si nikdo nemyslel,že nám RT dá jen tak něco zadarmo!:p
    Jinak, akci pochopím , až příjde z práce sousedka!xD
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak to sice není fičák ve stodole, jak jsem očekávala, ale tohle bude fičák v diskusích a těch nešťastných farmářů, co namelou něco jiného a kocour to nebude chtít xD (milí modíci, už teď je mi vás líto), haló RT, nešlo by to příště ještě trošku víc překombinovat? :p, ještě by šlo dodat jiné akční akvítí a mlít ještě více křížem xD

    jinak do toho určitě půjdu, ale opatrně, krok za krokem, asi si udělám svoji tabulku, svoje schémátko xD
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Vyzerá to dosť komplikovane, ale zaujímavo. :) Takže už aj idem zasadiť dlhodobky, nech to zajtra pekne padá.. :)
     
  4. nija´bahe

    nija´bahe Pisálek fóra

    Týýý brďo co to je :eek: karneval jsem nestihla dodělat chybělo mi 76 padátek takže od královny nemám nic jeden den jsem byla mimo a je to poznat jsem lvl 89 a legenda na 24 teď jsem dodělala na 26 a akce vždy dokončuji v den konce ráno kdy mi napadají poslední padátka.A když vidím tady ty čísla padátek a mletí mletí mletí a ještě mletí :oops: mám prázdniny,ale neznamená že budu furt u pc když venku máme jaro a ty jarní prázdniny :D nija
     
  5. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Pajda - a tady myslím máme řešení minulých debat o zveřejnňování akcí. "zveřejnila před 53 minutami" - napsano nahoře nad příspěvkem, ovšem ve vypisu se zobrazi "zveřejněno 7:37"... přitom před 53 minutami bylo 12. No nic :)

    na akci se tesim, jdu si to precist jeste jednou nejak v tom mam zmatek
     
  6. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Tak a to máme za tu minulou akci!
    Néééé - samozřejmě půjdu do toho a zkusím co zvládnu. Můj boj s vypadavátky stále nekončí.
    A až všechno umeleme dostaneme namleto! :D;)
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    xDxDxD Sousedka říkáš? Přinese v síťovce lahváče a začne ti názorně předvádět jak to mají rádi kozy?
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    To abych snad skocila jeste do skleniku spachat neco s nove nafasovanou begonii :music: Nevite nekdo z hlavy, na kolik vychazi s casnym dozravanim a ekologickou laskou?
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No to je mazec!Ale-pořádek je pro hlupáky,inteligent si s bincem poradí.Ač nejsem inteligent,jdu do toho po hlavě.
     
  10. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Namiesto toho chaosu tu, venujem voľný čas radšej manželke...
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Samozřejmě myslím farmářskou sousedku! Jedině, že by si odskočila z Jižních Čech!!xD
    Raději jsem skontroloval stodolu a naštěstí je všeho dostatek!:)
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Do akce jdu,ale je to veliký chaos.Nevím,nevím,nevím ;)
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    já mám aktivované jen časné dozrávání a s vodou a hnojem to dělá cca 10 h
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Vypadá to velmi zajímavě, určitě budu chtít splnit celou akci jako vždy a pokud zbyde čas a bude solidní cena na trhu, možná budu ty akční věci prodávat, jelikož dekorace na 12 hodin mě nezaujaly a krejcary jsou potřeba vždy. Všem přeji hodně forem.
     
  15. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Mno... moje strategie je tentokrát jasná :) hezky to pomlít a šup na trh, tedy pokud nebude cena nastavená na 200 KR to na to kašlu uplne. Jinak jako chaos vážně hodně dobrý, počkám si na start a pochopím až přímo při akci :)))
     
  16. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    3980 vypadávátek, no to bude mít
    Levlef

    radost:D
     
  17. laumars

    laumars Aktivní autor

    Jaj , uz sa tesim , to zas bude biznis :p

    Twin - A co ty uz druhy den tu stale spominas tie kozy ? xD

    Levlef - Mas Recht , na co sa tu zbytocne nervacit, ved je to len a len hra ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už se těším, až to sem napíše někdo "normálně" čeho je kolik potřeba!o_O
    Akce bude vyžadovat velice pečlivou přípravu, a hlavně návštěvu supermarketu. Jinak hrozí, že akci nepochopím vůbec, nebo že přepěstuji akční plodinu minimálně o 10 tisíc ks!!o_OxD
     
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    skacu metr vysoko :D viz prispevek hned nad tebou :) pokud bude rozumna cena, vsechno co pujde tak prodam :) jinak na teto akci hodlam uplatnit strategii "kaslu na to" takze zadne vymysly, zlepsovaky, sklenicky, vetvicky, stonecky - nic, uplne nezajem a uvidime :)
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Mituli má pravdu chaos,chaos,chaos a hlavně mletí.Uvidím co stihnu .Vypadávátek stále víc a víc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.