Valentýnský ples (11.2. - 17.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Valentýnský ples ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Akce začíná 11.2. od 14:00 hod. a končí 17.2. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodiny zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Srdcový květ
    [​IMG]
    Základní čas: 5:00 hod.
    Základní zisk: 60 BZ/60 BBZ
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé srdcové květy vyměněny 1 ks = 3 BZ + 2 kr.

    Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů vyskakovat...

    Stuhy
    [​IMG]

    Srdcové formy
    [​IMG]

    Zamilované básně
    [​IMG]
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1 ks zamilované básně.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Zamilované básně můžete také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 200 FL
    Stuhy a srdcové formy zakoupit nelze. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé zamilované básně, stuhy a srdcové formy vyměněny 1 ks = 5 BZ a 5 kr.

    Budou potřebné na výrobu zamilovaných dopisů, valentýnských kytic a srdcových dortů, z nichž následně vyrobíme lahodné dárky a květinové dárky.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Zamilovaný dopis vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 32x srdcový květ a 2x zamilovaná báseň. Základní doba výroby je 30 vteřin.
    [​IMG]

    Valentýnská kytice
    vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 10x stuha, 5x gerbera, 5x orchidej a 5x slunečnice. Základní doba výroby je 1:00 min. Valentýnské kytice lze také prodávat a nakupovat na trhu v sekci Produkty!
    [​IMG]

    Srdcový dort
    vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 8x srdcová forma, 1x vejce, 5x oves a 5x jahody. Základní doba výroby je 1:00 min. Srdcové dorty lze také prodávat a nakupovat na trhu v sekci Produkty!
    [​IMG]

    Lahodný dárek
    vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 1x srdcový dort a 4x zamilovaný dopis. Základní doba výroby je 2:00 min.
    [​IMG]

    Květinový dárek
    vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 1x valentýnská kytice a 4x zamilovaný dopis. Základní doba výroby je 2:00 min.
    [​IMG]

    Pro lepší přehlednost jsme připravili schéma využití jednotlivých položek:
    [​IMG]

    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé zamilované dopisy vyměněny 1 ks = 130 BZ a 310 kr., zbylé valentýnské kytice 1 ks = 150 BZ a 360 kr., zbylé srdcové dorty 1 ks = 165 BZ a 400 kr., zbylé lahodné dárky 1 ks = 685 BZ a 1650 kr. a zbylé květinové dárky 1 ks = 670 BZ a 1605 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářské obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou, a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý zamilovaný koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    50x srdcový květ
    50x zamilovaná báseň
    50x superhnojivo

    Střední zamilovaný koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 4,99 €
    [​IMG]
    150x srdcový květ
    150x zamilovaná báseň
    40x stuha
    40x srdcová forma
    100x superhnojivo

    Velký zamilovaný koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    400x srdcový květ
    400x zamilovaná báseň
    80x stuha
    80x srdcová forma
    300x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit, jak vše dodávat...
    [​IMG]

    Na hlavní louce, divoké louce, lesní mýtině, Bahamaramě a v deštném pralese se budou objevovat zvířátka, která obdarujeme vyrobenými produkty. Pokud si zvířátek nebudeme všímat, po chvíli sama mizí, ale zanedlouho se objeví znovu. Objevování zvířátek můžeme vypnout v levém spodním rohu okna akce.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Po předání vyrobeného produktu zvířátko zmizí a zůstane po něm dárek. Ten následně odklikneme (nebo po chvíli zmizí sám) a objeví se informační okno s odměnou, kterou jsme z dárku získali.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Z každého dárku získáme vždy jednu náhodnou odměnu. Dodáváním vyrobených produktů zvířátkům současně plníme hlavní část akce, po dodání určitého počtu vyrobených produktů získáme hlavní odměny.

    Kocour
    [​IMG]
    Za každý dodaný zamilovaný dopis získáme náhodně jednu z těchto odměn:
    • 800 BZ
    • 800 BBZ
    • 800 krejcarů
    • 1x superkrmivo
    • 2x superhnojivo
    • 1x Zuzino superhnojivo
    • 1x Zuzino ultrahnojivo
    • 1x lahodný dárek
    • 1x květinový dárek
    • Zapečetěno polibkem
    1. část
    Dodej: 10x zamilovaný dopis
    Odměna: Valentýnský ples - nálepka
    [​IMG]

    2. část
    Dodej: 20x zamilovaný dopis
    Odměna: 5x párty lístek

    3. část
    Dodej: 15x zamilovaný dopis
    Odměna: Zapečetěno polibkem
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 1350 BZ/BBZ, velikost 1x2

    Koza
    [​IMG]
    Za každý dodaný květinový dárek získáme náhodně jednu z těchto odměn:
    • 4000 BZ
    • 7000 BBZ
    • 4000 kr.
    • 21000 BZ
    • 10000 BBZ
    • 21000 kr.
    • 6x superkrmivo
    • 10x superhnojivo
    • 4x Zuzino superhnojivo
    • 1x Zuzino ultrahnojivo
    • 1x zlatý banán
    • 1x mrkvovo-jablečná směs
    • 1x valentýnský květináč
    • 1x Pinkie Pie koláč
    • 1x bedna s nářadím XXL
    • 1x Podivuhodný bahama strom “Nassau”
    • 1x kupón na pomocníky (1 hod.)
    • 1x kupón na pomocníky (3 hod.)
    • Perfektní kytička
    1. část
    Dodej: 15x květinový dárek
    Odměna: 2x podivuhodný výběh “Labuť”

    2. část
    Dodej: 30x květinový dárek
    Odměna: 40x superkrmivo

    3. část
    Dodej: 20x květinový dárek
    Odměna: Perfektní kytička
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 600 BZ/BBZ, velikost 1x1

    Červená panda
    [​IMG]
    Za každý dodaný lahodný dárek získáme náhodně jednu z těchto odměn:
    • 7000 BZ
    • 4000 BBZ
    • 7000 kr.
    • 10000 BZ
    • 21000 BBZ
    • 10000 kr.
    • 3x superkrmivo
    • 20x superhnojivo
    • 2x Zuzino superhnojivo
    • 1x Zuzino ultrahnojivo
    • 2x zlatý banán
    • 2x mrkvovo-jablečná směs
    • 2x valentýnský květináč
    • 2x Pinkie Pie koláč
    • 1x bedna s nářadím XL
    • 1x Podivuhodný strom “Ganga”
    • 1x kupón na pomocníky (12 hod.)
    • 1x kupón na pomocníky (48 hod.)
    • Kuchyňský hrdina
    1. část
    Dodej: 20x lahodný dárek
    Odměna: 60x superhnojivo

    2. část
    Dodej: 40x lahodný dárek
    Odměna: Kuchyňský hrdina
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 2800 BZ/BBZ, velikost 2x2

    3. část
    Dodej: 20x lahodný dárek
    Odměna: řada na magickém stonku
    [​IMG]
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 25 x váš level BZ, 4500 BBZ, další aktivace 6:00 hod.

    Co je potřeba:
    45x zamilovaný dopis (= 1 440x srdcový květ, 90x zamilovaná báseň),
    65x květinový dárek (= 65x valentýnská kytice = 650x stuha, 325x gerbera, 325x orchidej, 325x slunečnice; 260x zamilovaný dopis = 8 320x srdcový květ, 520x zamilovaná báseň),
    80x lahodný dárek (= 80x srdcový dort = 640x srdcová forma, 80x vejce, 400x oves, 400x jahody; 320x zamilovaný dopis = 10 240x srdcový květ, 640x zamilovaná báseň).

    Celkem tedy
    20 000x srdcový květ, 1 250x zamilovaná báseň, 640x srdcová forma, 650x stuha, 325x gerbera, 325x orchidej, 325x slunečnice, 80x vejce, 400x oves, 400x jahody

    Co můžeme získat:
    190x náhodný dárek, 5x párty lístek, 40x superkrmivo, 60x superhnojivo, 2x podivuhodný výběh “Labuť”, nálepka, Zapečetěno polibkem, Perfektní kytička, Kuchyňský hrdina, řada na magickém stonku.
     
  2. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Jak to, že ještě nikdo nenapsal, že je to o penězích? A že odměny za nic nestojí? xD
    Jinak myslím, že to bude trošku složitější. Aspoň na první pohled jsem se toho docela lekl :) - obtížnost akce: střední, obtížnost pochopení: vysoká :p
     
    Naposledy upraveno: 11/2/16
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    To není akce, to je chaos xDxD
     
  4. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Z té zamotanice dostávám migrénu. Myslím, že tentokrát vynechám. Stejně potřebuju doplnit sklad.
     
  5. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Do akce půjdu, každý podivuhodný výběh je pro mě lákadlo, i když vetšinou z nich padnou třeba žluté stáje. Akce se mi zdá nepřehledná na mletí různých dopisů, už to začíná být zbytečně překombinovaný.
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Obávám se, že zavařím oba mlýny.
    :D:D
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Neuvěřitelné...tři padátka,pět mletí a navíc mletí z namleného. To se jeden musí pozastavit proč máme jen jedno akční kvítí ???

    cituji : Celkem tedy 12320x srdcový květ, 770x zamilovaná báseň, 2560x srdcová forma, 650x stuha, 325x gerbera, 325x orchidej, 325x slunečnice, 320x vejce, 1600x oves, 1600x jahody.

    Tolik padátek za 6 dní ?????
     
  8. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Popis akcie si budem musieť preštudovať ešte aspoň 3 krát o_O mlyn, mlyn a ešte raz mlyn... ach :cry:
     
  9. hansicek

    hansicek Expert fóra

    2560x vypadavatko - tak pokial nebude u neho nastavena vyssia pravdepodobnost ako u ostatnych tak to bude masaker, pripada mi to prekombinovane a zbytocne komplikovane, ba praim az otravne s tym mletim a mletim namleteho
    velka vdaka a pochvala moderatorom zodpovednym za tu schemu dodavania, je skvela a 10x lepsia a prehladnejsia ako samotny opis
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Modíkům upřimnou soustrast :-D Každopádně novinka, že akční ingredience (meziprodukt) jde prodávat a kupovat na trhu ,-) Už se těším na otázku.... mám na trhu srdcový dort nebo valentýnskou kytici... k čemu je? :-D Do akce jdu, jen mě trochu "děsí" těch 2560 srdcových forem.... :-D
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Tyhle akce máme rádi, ale ten graf a mletí, zase o jedno navíc. Doufám že to leze ze všeho, abychom se nedivili proč stojíme když logicky nemáme, dočtěno po ukázku kam dodávat a stačilo. Odměny jsou zatím neznámé, ale jo, zvířátka nebo co bude chtít papu a lásku nakrmíme. Škoda že je tam to akční, po minule psycho akci z Texasu by to chtělo lehký odpočinek a pěstováni co chybí. Postupové řádky jsou fajn takže do akce jdeme ale to mletí je fakt už na palici. SK se nevzdám, anakondy se asi nenažerou a pracně nastřílené stromy na bahošku bourat nebudeme, lajdáci no..tolik ploch a nevyužijeme. Pidin moc není, vytočili jsme 200% BZ a dekorky jsou všude, takže tentorkát do akce nahatá farma od začátku. Valentýnka nebereme jako svátek, není nad pusu pod třešní, no ne?

    Jsem zvědavý sám za sebe jak bude probíhat BB až bude, když už se tak rozdávalo nevím kolika % ze všech farmářů a není smutný jen český farmář ale i ti mezinárodní tak by nebylo na usmiřenou špatné dát do tulidomku slepici a vyleze mi spořící prasátko. Myšky to jsem zvědavej proč se budou asi šlechtit, sýrárny jsou dlouho. Uvidíme, za 1 den napěstováno nebude to víme jistě. Padátek je dost, ale víme všichni už jak na to, není se čeho bát, minulá akce ty co to nedali měla "naučit" jak se zvedá stav. :music:A kdo to "nepochopil" a prostě mu to nebude zase lízt tak pak už je problém na jeho straně, co jsem pochopil z diskuze, prostě když neskáče tak to je o náhodném číslu co je a není a je to podle některých příspěvků jen fáma. Myšleno ironicky pro ty kterým to chvístá samo...tak ať to lítá, možná by bylo spravedlivé utáhnout tak kde teče a povolit těm co neteče a jen kape. Aspoň sem tam ať si to každý zažije sám. Chlívky mi kromě jednoho farmáře nikdo nevysvětlil jen to náhodné čislo ale takovou odpověď neberu, vážím si reakce ale stejně mě zajímá co dělám špatně.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  12. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    To vypadá na akci pro začátečníky xD já stařešina jsem v tom nějak zamotaná
     
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    minule vynalezli akci a ted to bude pořad dokola,je to ted stále stejné,namel ,umel z namletého,hledej -klikni,čím dál větší chaos,pardon ,ale vubec se mi to nelíbí:(
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uff, sice jsem si rikala, ze po karnevalovem masakru by to chtelo chvili oddych, ale do akce samozrejme jdu! ;)
     
  15. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Presnejsi popis co z ceho bude padat by nebyl? Zda vsude dat ruze nebo naopak stomy apod? Ten pocet srdcovych forem je neskutecny...
     
  16. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ty jo... no, chtela jsem v rychlosti preletet, nez pujdu uspat syna... ale jdu uspat syna, pak se na to poradne podivam :-D mam obavy, ze dneska obed opet nestihnu :p Zatim me vydesil pocet potrebnych padatek, ale je mozne, ze jsem jen neco spatne pochopila :) do akce pujdu tak i tak, nenecham se zastrasit :p
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Královna nebude .......?? :p
     
  18. -monca910-

    -monca910- Pisálek fóra

    som z toho volaaká zmetěná :) ale zkusím no...jen mě štve,že poslední dobou je k akcím stále potřeba mlýn. zvířata se šlechtí i na baha,ale vyrábět SK jde jen na farmě a ještě dlouho.. takže já neustále bojuji s nedostatkem krmiva protože musím počítat s tím,že na další akci opět bude potřeba mlít...a ono jooo :) :)
     
  19. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Jdu samozřejmě do toho, zásob i prostředků na to mám naštěstí dost. Musím, ale uznat, že se mi to možná zdá maličko překombinované. Ale určitě se do toho dostanu (dostaneme), až akce začne. Takhle je to vždy na první pohled strašně složité.. ;) Uvidíme, zatím jsem poslední akce vždy splnil 8)
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jestli umím počítat tak bude potřeba 3980 vypadávátek různých druhů,tak to je bomba proto dávala královna tolik zelených kapek:p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.