Valentýnská akce

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co se vám na valentýnské akci líbí nejvíce?

  1. A: Minihra

    16.3%
  2. B: Odměny

    14.3%
  3. C: Grafika

    4.7%
  4. D: Příběh

    1.0%
  5. E: Úkoly

    3.7%
  6. F: Obtížnost

    5.5%
  7. G: Líbí se mi vše z výše jmenovaných

    51.5%
  8. H: Akce se neúčastním

    2.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    akcia sa mi páčila,bola fajn
     
    dana9494 a lacrima tohle ocenili.
  2. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Valentýnská akce byla super jen tak dál :)
     
    dana9494 a lacrima tohle ocenili.
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Valentínská akce se mi líbila,byla super


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 222+
    farmařím od 5.10.2010
     
    dana9494, Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  4. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Je vidět, že se "tvůrci" opravdu snaží a dají si práci vymyslet při každé akci alespoň malé zpestření. Že to není jenom na jedno kopyto, nasaď, dodej a nazdar :) Ať už je to minihra, nebo nutnost dodávat malá káčátka, nebo produkt, který si musím vyrobit ve mlýně. Ačkoli mnoho lidí příběh nečte, tak já smekám tomu, kdo to vymýšlí, vždyť je to jako malinký scénář :) Posadila bych ty věčné brblaly ke compu a teď něco vymysli chytrolíne a pak si skliď kritiku a můžeš se šklebit a vysvětlovat. Nebaví tě to? Nehraj.
     
  5. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Akce krásná,no jsem blondýna, tak jsem to dala jen do 3. úkolu a banány super, fantastická odměna - mám z toho liči, jen tak dál RT
     
    pajaable a dana9494 tohle ocenili.
  6. kabuka22

    kabuka22 Zelenáč fóra

    Najviac sa mi páčilo, že boli v odmenách aj banány. Konečne!!!!
     
    pajaable a dana9494 tohle ocenili.
  7. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Já jsem akci neplnil z důvodu nedostatku času. :( Všichni co akci splnily, tak gratuluju. :)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  8. masa.dis

    masa.dis Zelenáč fóra

    za mě největší přínos - zlaté banány... konečně možnost jak jejich přísun trochu vylepšit !!!
     
    dana9494 a lacrima tohle ocenili.
  9. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Akce se mi líbila---šla stihnout, ceny byly trochu slabší.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. Veruna14

    Veruna14 Zelenáč fóra

    Akce se mi líbila, dala se splnit docela v pohodě. Bonusem byly zlaté banány :inlove:.
    Hlavně oceňuju rozmanitost úkolů v jedné akci.
    Těší mě, že se RT snaží hru zpestřit. Jen tak dál, vůbec se nenechat otrávit příspěvkama lidí, co se jim nelíbí kdeco.
     
    pajaable a dana9494 tohle ocenili.
  11. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Akce byla super a dala se stihnout v pohodě i vypadávátka padali hezky. Odměny si myslím, že byly s banány exkluzivní.:) Tak možná se dočkáme v přístí akci florenů.:inlove:
     
  12. -verter-

    -verter- Zelenáč fóra

    vyhrané banany se zase odečetly.celkem zajímavé.
     
  13. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Snažila jsem se něco uhrát, ale mám své povinnosti a nemůžu u krátkodobých her vysedávat. V podstatě to nebylo špatné, ale co si nekoupím, to nemám. Tak teď budu mít pauzu až do Velikonoc. Blahopřeji všem, kteří celou Valentýnskou hru dohráli.
     
  14. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Po delší pauze nehraní se mi tato akce velmi líbila a jelikož nebyla ani nikterak náročná, dala se pohodově splnit i přes mé počáteční tápání (tedy spíše znovu si vzpomínání na triky - MJS, Pie a minipolíčka). Jsem velmi spokojen a dobře motivován pro další hru :)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. Rybiczka

    Rybiczka Zelenáč fóra

    akce se mi líbila. volím G, protože mě baví, jak vývojáři přichází stále s něčím novým. minihra dobrý nápad. obtížnost ani není tak obtížná, ale skloubit práci, starost o děti a domácnost a ještě stihnout sklízet vyrábět a dodávat včas, abych vše stihla, to už adrenalin je! Přeju všem, aby se jim to povedlo. Farmeramu hraju skoro od začátku a RT mě stále překvapují svými nápady. JEN TAK DÁL!!!:inlove:;)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  16. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Konečně akce jak má být,bez honění a stresu,hezky v pohodičce.Doufám,že to nebylo ojediněle.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  17. Mr.Shovel

    Mr.Shovel Pisálek fóra

    Dal jsem G. Dalo se to v pohodě zvládnout a odměna ve formě zlatých banánů je rozhodně velmi příjemná.
    Výhrady mám k "mletí" ve mlýně který je již tak přetížen a ikonkám které dávají BBZ, jsou velké. Tedy 2x2, příště by mohly být i menší, hlavně 1x1.
     
  18. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Odměny -kromě banánů- nestály takřka za nic. Hlavně počet uhraných bodů.
     
  19. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    akce se mi moc libila jen bych uvitala vic odměn na bahami bahami jsou bida at dělam co dělam
     
  20. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    akce se mi libila,,,hlavně mě potěšilo že konečně za odměnu byli zlaté banány,,,povedlo se vám to,,,děkují jen tak dal,,
     
    pajaable tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.