Valentýn (9.2. - 15.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak se mi podařilo vytočit 100 % do stodoly a +1.... to kolo štěstí je na mě teď podezřele hodný :p
    Základní část hotová, ale ještě mi chybí pár hvězdiček do poslední pikolky a pak budu skládat na neonky:)
    Jednou se mi podařilo 33 mincí ze hry, ale některá pole je víc fontán, než polí pro truhlíky a to je potom skládání jedna báseň xDxD
    Všem, co ještě skládají přeji úspěšné dokončení:)

    Dobe : děkuji za připomenutí tomboly:)
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, stav: 375/475. Obětovala jsem 2 Jacky a něco SH.
    Je ale zvláštní, že se mi poprvé objevily růže (SH) až při 237 hře ;)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] Dobré ráno, tak zatím takto ;). Stoneček byl tak nějak cíl, ale pěstuji dál a zkusím docílit i ty dvě piccolky nahoře :). Z obchodu vybrána pouze jedna, ty hvězdičkové mince se mi nějak vyhýbají :oops:. Do konce akce je ještě spousta času, tak to nevzdávám ;).
    Všem, kdo má hotovo, posílám velkou gratulaci a těm, co skládají, přeji hodně úspěchů. Hezkou neděli všem a ahoj :):)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    aktuální stav naskládaných květináčů 230

    Skládám je postupně, asi po 2 sklizních a mletí.
    Kupodivu i škrt Kolo štěstí pustilo bonus 100 % na 24 hod. do stodoly 8) tak jsem přebudovala pole na pohoda-pole. Měla bych při 1 sklizni sklidit víc akčního kvítí. Trochu SH mám, tak několik otoček zvládnu na pohoda-polích.

    Časomíra do konce akce 76 hod.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ráno som tú 475 zmákol.Podľa HM uvidím čo ešte za ne kúpim možno kupóny a bedne s bonusmi a to bude vsjo:D;);).
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tato hra mě totálně neba ale jedu jí,je to o náhodě co tam bude a mincí budu zase jako vždy mít málo ale co nadělám nic,stonek bude a zbytek bube navíc.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/23
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stonek a 4x pikoly jsou doma.Teď ještě naskládám na kupony a konec.Padátek dost na noc jsem nasázela vyšlechtěný laskavec.Jen těm potřebným květinám by mohli popustit uzdu.
     
  8. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Pěknou neděli všem, tak já dopěstovala, 512 sáčků s osivem (pomohl 2x Jack, rostlinný bonus ve zlatém slotu, SH jen na rozpěstování, kolem jsem ani netočila) a nedělní odpoledne bude patřit skládání truhlíků.

    Modro.očko22 - zhruba před rokem jsem měla s hrou stejný problém, pak jsem pořídila nový modem, rychlost 5GHz a nyní hraju bez problémů.
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    KŠ opět moc nespolupracovalo. Dalo jen +1 na 6 hodin. Sáhla jsem do stodoly pro bonus na květinové výnosy. Je na pěstováno. Jen tradičně chybí padátka - tentokrát jen pár. Do piccolo bedny na levé straně mi chybí 11 pytlíků s osivem. Další dvě piccolo bedny z ochodu jsou již nakoupené. Na noc dám asi něco delšího, ať doženu padátka ke kytkám.
    Položit (vyset) tolik pytlíků na jeden zátah bylo nezáživné, ale dařilo se lépe než u klasických záplat. Každopádně odměny to vyvažují - 4 piccolo bedny, hned na začátku 20 florenů... Hm, to je až k neuvěření.
    Kdo ještě pěstuje jak o život, držím place. Rychlíkům a ostatním hotovskům tradičně gratuluji.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak truhlíků na skládání už mám 340. Ještě jedna sklizeň bude s bonusem, pak už zas jen MJS, voda, hnůj a pidipole. Snad to doklikám na ty dvě bedny v závěru, skládat budu až ve středu, to mám zas volno. Moc se mi nedaří, tak těch hvězdomíncí asi příliš nebude, ale když nasbírám na další pikolku, budu ráda.
    Tak ať se všem daří, kdo ještě, podobně jako já, pěstují k získání řádku i těm, co už jen skládají na odměny, které ještě chtějí koupit :)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/23
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hl. farma hotová včera až po pikolku, vedl. mám řádek a na pikolku to dopěstuji, času ještě dost ;)
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já mám odehraných 801 her, ještě jich čeká 60 a minci 1053, zatím jsem si pořídila picolky a bedny s bonusy, dělám to tak, že pokud přestanou chodit dlaždice z hvězdicové mince a na výměnu už nemám tak hru ukončím zbytečně si neplýtvám dlaždicema ostatní odměny mě nezajímali jenom ještě sk, taky jsem to někdy sbírala po pár mincí. pokračovat bych ještě mohla ale proč?

    [​IMG]
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, když se dívám na obrázek, máš špatnou strategii. Koukni u .macca. Výhodnější je přiložit k ptákovi dlaždici, u které je polovina ibišková (tu ven) a k ní další ibišky, nezablokovat si cestu. Některé odměny jsou zbytečné, jdi jen po mincích.
    Řádek na stonku hotový, 2 bedny koupené, hraju dál.



    ***Není třeba citovat celý příspěvek - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/23
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Bez bonusů voda hnůj v práci hmm nic moc tak snad to dohraju :( A * mince tak nic moc, vůbec ty kytky nejdou a lopatka taky posílá nesmysly -.-
    [​IMG]
     
  15. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Takže súťaž ukončená. Odohraných 566. 2xpiccolo v stodole a to mi stačí. Prajem krásnu hru.
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    aktuální stav naskládaných květináčů 431 o_O

    Co udělá jeden bonus 100 % do stodoly na 24 hod. KŠ se nade mnou tentokrát smilovalo... odsýpá to pak podstatně rychleji. 8) Právě se mi povedla Větev na Stonek.

    Časomíra do konce akce 65 hod.
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak už jsem se dostala přes pikolky, ale jedu dál. V obchodě na mě čeká ještě nějaké zboží.

    [​IMG]
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] [​IMG] Hezký večer, tak hlásím také hotovo ;). A to jsem si dnes ráno po získání stonku říkala, že to možná do konce akce i dám komplet :D. Bylo to rychlejší než jsem čekala a dokonce jsem ukořistila i všechny čtyři piccolky ;). Jasně, že pěstuju dál ;). Ještě mám plno nevyzvednutých odměn v obchůdku a časomíra do konce daleko ;). Tak ať se vám všem, co nemáte splněno daří a přeji hodně farmářských úspěchů. Dobrou noc ;):)
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za úpravu příspěvku, nemusím, ale dumám proč. Určitě zabral méně místa, než některé plakátovací plochy ;) a jeho příspěvek zmizel.
    Jsem z toho jelen, málem ledový:D. Stav 451.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.