Valentýn (9.2. - 15.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Aktuálně 512 her a 152 hvězd ( + 2 vybraná piccola ), takže je to plichta 512=512xD. Dojedu ještě pro neonky a šmitec.
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny piatok...tak stonka je a za 20 min...bude hotovo..Fajn akciu a krasny vikend..a ide sa na slachtenie.:p;)Gratulka rychlikom:inlove:
    [​IMG]
     
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak už konečně zaseto všude. Jen si říkám, kdy hra začala. Vážně mají už rychlíci hotovo o_O. Ještě že je akce na víc dní, běžný hráč by si totiž jinak ani neškrtl. Každopádně gratuluji všem farmářům.:)
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný Valentýn všem :) tak jsem brzičko ráno začala, zatím takto. Stoneček je nachystaný na ráno, je zasazené a ještě mám namletých 379 sáčků. Se přiznám, že mě to skládání už moc nebaví, mincí 360 a pustím se do toho až večer u telky :p
    Mezi tím začnu i šlechtit do další akce, tak držím palečky a rychlíkům gratulka hlavně za tu trpělivost u skládačky xD



    [​IMG] .. [​IMG] ..[​IMG]

     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    176 truhlíků, piccolo bedna koupena, mě skládání baví, chtělo by to někdy víc místa a míň zábran :)
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám hotovo a ještě jsem měla zaseto tak jsem vše dala mlít a vše zmizelo,jestliže nejde skládat dál proč napěstované akční a padátka zmizí>:(
     
  7. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    můžu odejít z rozehrané minihry aniž se mi rozestavění ztratí při opětovném otevření? Minule vloni to šlo, ale tato hra je poměrně zákeřná, a tohle by se mohlo změnit. Tak se radši ptám.

    Díky za info
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    libakos mizet by nic nemělo. V případě problémů můžeš požádat herní podporu o prověření účtu.

    Tribeca*Borghski z minihry můžeš odejít kdykoliv a položené dlaždice zůstanou na svém místě.
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak i já mám hotovo,všechny Piccolky jsou doma,napěstováno ještě je,tak počkám na padátka a uvidím co ještě koupím.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dob -díky
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    právě jsem začala.Několikrát jsem již restartovala,hra se mi nechce načíst,zastaví se na 100% a nenačte se,jsem fakt už naštvaná,chci hrát akci/Kolo neštěstí se netočí ale houpe:cry:kdybych to uměla natočit tak to tady prezentuju
     
    Naposledy upraveno: 10/2/23
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odohratých mini hier mám 303 a z obchodu som zobral 1 piccolku a ešte zoberiem tú druhú.Koleso mi dalo včera 1+úroda na 6 hod a 1x na 100% na 24 hodín a dnes 1x 100%.Napestované mám ale minuli sa rukavice tak som zasadil do rána čo mi chýba.Čas ma nesúri lebo ho je ešte dosť.Gratulujem rýchlikom čo už majú hotovo;);).
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22
    Ahoj, u mě vše v pohodě, možná můžeš mít problém s internetem ;)
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám soutěž Valentýnská tombola, která úzce souvisí s touto akcí a můžete v ní získat odměny navíc včetně zbrusu nové soutěžní dekorky. ;)
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj skali
    rychlost internetu 150 Mb/s,což je poměrně rychlé.
     
    maribeja, babina51 a findy22 tohle ocenili.
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Odehráno 499 her, přednost v kvelbu dostaly kupony, takže na pikolky se budu muset ještě chvíli pinožit po záhonech. Zatím mám 87 z 360 potřebných mincí.
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj Peto121
    Edge mi jde taky pomalu v této hře,nejrychlejší je Opera
    ********************
    Tak jsem si něco málo vytočila,použila Jacka,diamant - sklizeň,tak teď už bude
    rychlovka
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  20. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    prosím o radu napěstovala a ve mlýně umlela ale nejde mě spustit hra i když beru dlaždice a chci je položit poradí ně někdo předem děkuji za odpověď farmu jsem i z restartovala
     
    babina51 a findy22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.