Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den jak to vypadá u vás s Valentínským pozadím u mně se vůbec neobjevilo a co u vás ostatních.Stejne te bývalí albúm bol daleko lepší.
     
  2. miskazdenkova

    miskazdenkova Zelenáč fóra

    Tak jsem uplně vytočená od půl druhé se snažím doplnit misi ale nepodařilo se nešlo to otevřít.Ve 141.01 se to podařilo ale už věci nešly doplnit.V této misi se hodněkrát stalo že altán nešel otevřít a nebo se sami sázely jiné plodiny.Pak něco hraj a někam strkej peníze.čím dál horší.Přemýšlím že to přestanu hrát.
     
    Pelé100 tohle ocenil(a).
  3. Stargies

    Stargies Pisálek fóra

    Tedy ten, kdo napsal, že tato akce byla naprosto na pohodu, tak má prostě skvělé připojení a nekouše se mu hra tak, jako se to v posledním týdnu dělo mně. Obzvláště poslední tři dny to byl naprostý horor. Buď jsem se často do hry nedostala vůbec, nebo se mi při střílení srdíčka tak kousala, že jsem je podle svého náhledu měla ještě na ploše, ale ona byla zřejmě už tehdy ve skutečnosti v té době často prasklá a pryč, protože šíp na jistý cíl jen proletěl a nic z toho. Nebo jsem srdíčko uviděla až ve chvíli, kdy samo prasklo. No prostě opravdu horor. Nápad to byl zajímavý, ale pokud by se opakoval častěji, tak by mě z toho asi něco ranilo. Protože mi takto nezbývalo nic jiného, než neustále dopěstovávat akční kytku a čekat, až dopadají dříky šípů, abych si mohla vyrobit další a další šípy na dokončení akce. A nevím, jak je možné, když můj soused pěstuje to samé a má stejné poháry na stromě, aby už po dvou dnech měl o 70 dříků napadaných více. A to nemá koupeno - tak jako já - nic na zvýšení počtu vypadávátek. A protože jsem tedy pořád dokola dopěstovávala, tak mě opravdu "nadchnula" akce na dvojnásobek bodů za chlévy a výrobny, když ty jsem kvůli akčním kytkám prostě neměla kam dát. NO nakonec jsem akci dnes před polednem dokončila, ale bylo to jen o fous. A teď se budu několik dní do příští akce kousat nudou, protože akce na chlévy za dvojnásobek bodů už je pryč. Nešlo by dávat každou akci zvlášť? Protože opravdu ne každý má už dávno hotovo. A navíc konání více akcí najednou může být i příčinou toho, že se hra může zasekávat. Nebylo by to tu tak přece poprvé.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/15
  4. milda

    milda Pisálek fóra

    Taky jsem akci dokončila až dnes před odchodem do práce. Stejně jako Stragies pro mě šťastný den chlévů jako by nebyl - do posledních chvil jsem dopěstovávala valentýnky..... no co, holt nemůžeme mít všichni všechno, jsem ráda že mám řádek va stonku aktivovaný, a nějaký dvojnásobek Bz z chlívků mě přece nerozhází :)
     
    k.vitek, švestinka a njklmn tohle ocenili.
  5. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    po velmi a velmi dlouhé době akce která byla i pro hráče s menším levelem. já to považoval za takovou oddechovku. uvidíme co bude dál.

    asi jo.nebo to byla smula.
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    -wiolan- a marcelina0007 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.