Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. llucciaa

    llucciaa Zelenáč fóra

    tiež mám splnené, len mi v splnenej úlohe nedalo tajomného majtra, nechápem, vie mi niekto pomôcť prosím
     
  2. LadyDrakijon

    LadyDrakijon Pisálek fóra

    Děkuji za radu a už jsem taky hotová, bez dodělávání šípů. Akce jinak byla pohodová a už vím jak zlepšit vypadávátka a pole jsou pro mě dobrý 1X1, komfortními poli akce nějak nestíhám dodělat. Díky sousedům za pomoc s dříky šípů a kanón lásky jsem si koupila :inlove::D.
     
    k.vitek, pajaable a lacrima tohle ocenili.
  3. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,tak i já se zařadím k těm co mají vše hotové,celou akci musím pochválit,odměny jsem velmi uvítala,stoneček jsem ihned aktivovala ,akce velmi podařená,za mě dávám RT velkou jedničku a budu se těšit na další akci,přeji krásný den všem.:)
     
  4. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, akci jsem dokončila, dekorky jsou pěkné a než budu mít otevřené nebe, seženu si i tu třetí. Právě dnes jsem zakoupila 2 netopýry požitkáře, protože chov netopýrů ještě nemám. Ovšem cena divočáků je taková, že od teď šlechtím prasátka. Už aby to bylo.Akci hodnotím jako SKVĚLOU! Elanorelik1;):)
     
    pajaable, lacrima a mirae tohle ocenili.
  5. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    eleanorelik1,třetí dekorku si dáš jakou budeš chtít ze svého inventáře:D
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    akce ještě 20 hod poběží a já mám 429 dříků navíc... škoda že nejdou odeslat dál, akce se mi moc líbila farmu mám už v původním stavu, přestaveno až dnes, protože jsem dala na "dlouho" MJS a ještě zabetonovala pinki, tak jsem to aspon využila do zásob pro stodolu. mějte se hezky
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj llucciaa, v tejto akcii "Valentín" nebola odmena v podobe tajomného majstra. Čo si získala po splnení úloh si môžeš pozrieť v tejto diskusii na prvej stránke.
    Peknú hru prajem
     
    lacrima a nanyblacks tohle ocenili.
  8. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    TAk já nehotovo nestihnu dopěstovat nejsem ted skoro doma a to mi chybý "jen" 17 šípů no co se dá dělat superkrmivo nebude snad příště budu mít víc štěstí i času :)
     
  9. Hldraha79

    Hldraha79 Zelenáč fóra

    Ahoj, i já mám hotovo. Moc pěkná akce.;)
     
    pajaable a lacrima tohle ocenili.
  10. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Jsem spokojená,mám to celé hotové,báječná akční akcička při které se i stříleloxD.
    Ještě že jsem si těch šípu umlela trochu víc a vypadavátka padala také v pohodě.
     
  11. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    tak mi to vyšlo a mám hotovo. Plodiny byly v pohodě. Vypadávátka překvapila - šlo to náramně. Střílení mě bavilo, dával jsem si bacha, takže bez ztráty :)
    Mrzí mě trochu anketa (vím, že přišla zvrchu) - uvítal bych možnost zaškrtnout několik věcí, ne si vybrat jednu nebo všechno. Podle mne by to i víc vypovídalo.
    Abych nezapomněl, odměny supr (banány myslím překvapily všechny).
     
    k.vitek, pajaable a lacrima tohle ocenili.
  12. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo.
     
    pajaable a lacrima tohle ocenili.
  13. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Super, tak mám taky hotovo! Ani jsem s tím nějak nepočítala, říkala jsem si - kam dojdu, tam dojdu, a ejhle, došla jsem až do konce. :) Takhle by ten Valentýn šel, v reálu mě totiž nechává ledově chladnou... :p Pěkné odměny (hlavně banány!), minihra byla příjemným zpestřením, navíc nebyla nijak obtížná (Robin Hood by ke mně mohl do učení...). Teď už jen konečně se dokopat k otevření nebe, aby mi ten řádek jen tak zbůhdarma neležel ladem. Všem, kdož máte taky hotovo, gratuluju, a kdo ještě finišujete, tak držím palce, ať to stihnete!
     
    k.vitek, pajaable a lacrima tohle ocenili.
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pro Naruto2002 - já to pochopil tak, že Eleanorelik teď nemá v inventáři nic, co by se hodilo do stonku s valentýnkama.
    Atd. Já jsem si tam dal načítací květinu, kterou jsem měl dvakrát.Trepifajksl
     
    k.vitek a lacrima tohle ocenili.
  15. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    vůbec jsem nechtěla jet tuto akci, tak jsem sázela jen na hlavní a baha, ale zrušila jsem jen chlévy stromy tam zůstaly a říkám si aspon 3 úkol po banány a koukám úkol zítra dodělám celý, kdybych se podivala pořádně mohl být hotov dnes, tak jak blb už celý den pěstuji vanilku a na hlavní večer po sklízní dám mlít šípy, no a ted koukám chybí mi ještě deset, tak snad to dopěstuji a domelu ;)když už jsem došla ručně tak daleko..
     
    k.vitek, lacrima a karolinka120484 tohle ocenili.
  16. danielskyvara

    danielskyvara Pisálek fóra


    Omlouvám se jsem level 143 ale na Baharamě ,jinak jsem 86,špatně jsem se podíval.Zablokovat mi na 24 hod. forum ,no budiž.raději sem nebudu už psát.
     
  17. Niky-kočka

    Niky-kočka Zelenáč fóra

    Všichni si to tady pochvalujete a já z toho smutním.Dodala jsem do prvního ukolu a zjistila,že tam mají byt ještě konvalinky,ktery v mym levlu 26 ještě nemám!!!!Takže jsem pěstovala zbytečně,jsem z toho naštvaná!!!Vím,že hraju krátce,ale....myslete si co chcete,ahoj-Niky182004
     
    Avoníček a Pelé100 tohle ocenili.
  18. kann84

    kann84 Pisálek fóra

    Ahoj m2707 . Ja viem ale keď mi to tak dobre išlo a zrazu taký sek. som bol sklamaný ale už ma to prešlo. :) a teším sa na ďalšiu akciu.
     
  19. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Niky-kočka

    Tím jsme ale prošli všichni. Prostě někdo začal hrát dříve, někdo později. Jsem v 85. levelu a věř mi, jsou to tři roky každodenní práce. Pokud si stěžuješ na to, že jsi zbytečně rozpěstovala srdíčkové kytky a kvůli konvalinkám nemáš šanci dodělat ani první úkol, je to jenom tvoje chyba. Před začátkem každé akce je zde všem přístupný podrobný popis hry včetně toho, co se do kterého úkolu bude dodávat. Kdybys mu věnovala patřičnou pozornost, věděla bys, že v tvém případě nemá smysl akci začínat.
    Příště se jistě zúčastníš, chce to jen trpělivost.
     
  20. PajaAd

    PajaAd Zelenáč fóra

    Chybí mi pět šípu to je k vzteku:cry: ach jo.:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.