Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte mám osm dříků a čekám na srdíčka, jestli se zase netrefím tak budu čekat na vypadávátka a tak pořád dokola:mad::cry::p Chybí mi totiž už asi popáté jeden šíp
     
  2. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj já už mám hotovo a stonek aktivován. Myslela jsem že jen já jsem tak nešikovná, ale vidim že je nás víc.Taky jsem musela umlít jeden šíp navíc. Hezké odpoledne vám všem.N.:)
     
  3. LadyDrakijon

    LadyDrakijon Pisálek fóra

    Zdravím farmáři, těch dříků šípu je potřeba nějak moc, vše hotové jen né poslední úkol. Také vám tak málo padají, nebo je to jen u mě? Nevím čím to urychlit nemá někdo nápad, nebo tip? Co pěstovat, když už plodiny mám hotové. Mám tam dát chlívky? Floreny si šetřím na Valentinský kanón :inlove:.
     
  4. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj farmáři. Tato akce byla moc příjemná, dnes jsem jí bez spěchu dokončila, srdíčka jsem všechna sestřelila napoprvé a nemusela jsem "dobíjet" :D. Stonek je aktivován a bude přinášet opět pár BZ na farmu i Bahamu, což je příjemné ;). Přeji všem pohodové dokončení akce a příjemnou hru ...
     
  5. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásnou neděli všem...Tak já mám také hotovo...ukončila jsem akci včera ráno jen nebyl čas zajít na forum...lukostřelba výborná a byla na 100%...akce se mi moc líbila...líbí se mi,když si při akci můžu hrát je to zajímavé jak pro nás dospělé tak pro dětičky;)Všem co mají hotovo tak gratuluji a držím palce těm co ještě dopěstovávají;)
    [​IMG]
     
  6. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj tak valentýn dopoledne zdárně dokončen a farma vrácena do původního stavu.Akce byla pohodová odměny dobré nejvíce mě potěšil magický stonek a banány.Kdo akci dodělává držím pěsti farmářka HELENIE
     
  7. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Pomůže mi někdo vysvětit k čemu je jarní věnec, nejsem ve vysokém lvl, zatím jsem se s ním nesetkala až teď v koši. Díky
     
    Hrnkajda a njklmn tohle ocenili.
  8. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    To je krása jak Vám to všem jde dokončit, u mě je ještě hodně práce, myslím, že dokončím druhý úkol a snad ještě balonky, ale poslední nestihnu, no neva, tak příště

    :);)


    Viky007 klikni na stodolu a v zásobárně ho najdeš......bonus zlato + 30% na dvanáct hodin.
     
  9. kuře99

    kuře99 Pisálek fóra

    :)Zdravím,
    tak akce dokončena,musím moc chválit.Byla to pohodová akce,zajímavá a konečně zařazeny do výhry zlaté banány.Díky,jen více takových akcí.
     
  10. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    :wuerg:Akce vcera dokoncena,byla moc fajn a pohodova.Odmeny take potesili,hlavne ZB. Tem co nejsou hotovy z akci drzim palce at to dodelaji .DIK RT.:wuerg:
     
  11. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Hotovo již včera v noci, kdy jsem přišla z práce. Tři celodenní šichty a stejně jsem to stihla před termínem. Paráda a pohoda.
    Dnes jsem neodolala a pořídila si jak domácího mazlíčka Šunčíka, tak i valentýnský stonek a SK se už mele :) Šunčík dostal i čepičku a za chvíli se narodí:p
     
  12. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Už jen čekám na domletí posledních 10 šípů, ještě si 10x zastřílím a budu mít taky hotovo :)
    víc takových podobných akcí by se mi líbilo i ty banány ;) super odměna :D
    všem přátelům děkuji za zaslané dříky a Ti co ještě nemají hotovo hodně zdaru, čas ještě je ;)
     
  13. kann84

    kann84 Pisálek fóra

    No keby sa môžem pochváliť aj ja že mám hotovo prišiel som do 4 a ďalej sa nedostanem lebo tam mám ruže ktoré nemám šancu dostať kedže som len 63 level smola.super akcia ale naštvalo ma to že mam dodať plodinu ktorá je dostupná od 66 level.
     
  14. m2707

    m2707 Znalec fóra

    kann84- ale takhle jsme začínali všichni. Nikdo jsme v akcích neměli vše a tím pádem jsme nemohli akce splnit celé. A v začátcích nebyly ani stonky, které by nám pomáhaly v postupu. Tak se nemrač a hraj s úsměvem dál ;)
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Myslela jsem,že akci udělám jen na hlavní farmě ale šlo to tak dobře,že jsem včera dodělala akci i na ostatních třech
    farmách:)Mazlíka nechci,myslím,že jich mám dost a tenhle mě za tu cenu moc nezaujal,stonek jsem si pořídila a bodíky na Baha přibývají:))Těm co finišují,přeji ať dokončí, akce byla fajn:)))
     
  16. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Hurá hotovo :) Po dlouhé době akce, co mě fakt bavila, až tak, že jsem moc stála o to ji dokončit :inlove:
     
  17. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím tak taky jsem neodolala a koupila si valentýnský stonek a navíc ještě všechny jeho dekorace jsou moc pěkné........hlavně dělo do sbírky paráda :) .....s m2707 plně souhlasím ....od začátku jsem si dlouho netroufala akce plnit .......chce to jen trpělivost .....růže přináší ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/2/15
  18. njklmn

    njklmn Pisálek fóra

    Ahojky, tak taky mam hotovo :D Akce paradni....jo a neodolala jsem a koupila stonek a jeste prikoupila delo je krasny :inlove: Vsem at se dari splnit.....
     
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak mě poradili dát poháry na strom a jsem hotova dříve než jindy a když je napěstováno je nejlepší dát dlouhodobky,přeji hodně zdaru
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    akci chválím,ještě nikdy jsem nedokončila dva dny předem,jsem spokojená,přeji všem hodně zdaru,ještě se musím pochválit,ani jedno srdíčko sem neminula a nemusela sem dobíjet,super...:inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.