Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Setura
    Je to přesně jak píše Čarodějka007. Trochu to zdržuje, protože po každém přestěhování musíš obnovit hru. Já ještě taky Živoucí legendu nemám aktivní, takže mám Poháry po jednom na každé louce. V této akci je nestěhuju, vypadávátek bylo dost a času ještě víc. Ale pokud mě tlačí čas,tahám Poháry sem a tam jako kočka koťata. ;)
     
  2. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Akcia skončená...fazuľovník obratý...akcia v pohode...myslím,že ju ukončí mnoho hráčov...
     
  3. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak u mě dobrý. Chybí nějakých 80 srdíček (asi se vrátím na základku o_O), ráno to bude OK. Chybí tedy poslední úkol + střelba na cíl. 160 dříků ve stodole navíc. Přála bych si více takových akcí - bez stresu a na pohodu :inlove:. Žádné pěstění do zblbnutí. Střílečka byla super spestřeníčko, lepší než krtci :D
    Jen to přebourávání z poho na pidi ( kvůli prostojům) bez kombajnu je poněkud otravné :(, ale za banány se třeba strhnu ...:D
     
  4. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Pohodová akce bez honění,a zpestřená střílením,nemuselo se pěstovat stále dokola,takovýchto akcí by mělo být více.Tuto akci má šanci splnit mnoho hráčů.Za akci RT velkou jedničku.
     
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak už mám též vpodstatě hotovo. Melou se mi poslední 4 šípy, za chvíli budou. Střílím to postupně, teda teď ke konci, protože dopěstovávám u televize mrkev a pšenici. Tak když mám šíp, jdu střelit do slepice. Škoda jen, že to jsou šípy a ne šrouby podkováky, kterými by Zuzi mohla být stejně jako Cimrmanova cvičená slepice Zora zasažena přímo do obličeje :)
     
  6. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Tak jsem si myslel jak to mám perfektně vypočítaný. Posbírám poslední rostliny, žádná navíc , vše dodám do akce a hurá je hotovoxD.
    Jenže já jsem jednou netrefil a hle je problém. Měl jsem jen 30 ks srdíček navíc a něž sem šel do akce tak jsem zbytek farmy předělal na svou klasiku. Tzn. není srdíčko-není šíp:cry:. No zítra jak se vrátím z práce rychle zasít ať mám hotovo;). Jinak ještě jednou palec nahoru za tuhle akci

    Fa90, Ba173, Pe5, Spa4,AO
     
  7. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Úkoly jsem splnila v pohodě, ještě mi navíc zůstal nadbytek plodin. Skvělá akce, nejvíc jsem ocenila banány (kvůli kterým jsem se do toho vůbec pouštěla).
     
  8. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Já na tom dělám,já na tom makám a furt a furt se nic neděje. Tedy sem tam nějaké to dřívko padne, ale chybí jich ještě 181, teoreticky by to mělo být v pohodě, ale kdo to má vydržet? Začala jsem o den později, farmu jsem nejdříve musela odplevelit a protože byla noc, tak jsem rozpěstovávala až 13. 2. Visím na těch dřívkách a nějakých 4 000 kytek. Snad to dám. Banány jsou už samo doma. Eleanorelik1;)
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak hotovo, akce super, jen malá poznámka... mělo by jit setřelit jednou ranou vice balounků a střílení by mělo být těžší
     
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  10. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Právě jsem trefila poslední balónek a aktivovala stonek - super, body na Bahamu se hodí a aspoň to tam teď po několika posledních akcích a řádcích v nebi pěkně přibývá:) Za mne palec nahoru, akce se dala stihnout na pohodu:)
     
  11. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Také se řadím k těm,co akci zdárně dokončili,ti co na ní ještě pracují džím palečky,aby se jim povedlo vše a dokončili,odměny a celá akce jistě za to stojí - pro RT velká pochvala :)
     
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký pondělní den...:)
    akcičku mám za sebou a ani to nebolelo. Moc hezká, zábavná ... Odměny super. Pomalu se začínám chystat na další...:D
    Mějte se príma


    edit: nějak mi uniklo předplatné na turbo mlýn. No, člověk nemůže mít všechno. Pár hodin ještě mám, tak snad zas brzy bude. Jo, a koupila jsem si Valentýský řádek. Dělo je krásné, tak jsme obětovala ještě jednou 60 fl a mám jeden navíc a přemýšlím, že dokoupím i ty dva do foroty....Mazlíčka nee.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/15
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak i já mám akci za sebou...tentokrát jsem to ani nijak složitě nevypočítávala a zbylo mi jen pěkných 160 kytek :p Sice už mám hodně zmatek v řádcích a to odklikávání mě hodně nebaví, ale o tom už bylo napsáno dost.
    Akci jsem zvládla v plném pracovním nasazení + ještě s rýmou a kašlem, takže byla opravdu hodně snadná. I když, která byla poslední dobou nesnadná ? 8)
     
  14. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    šípy se melou, dříky napadaly bez problémů a ještě bude i navíc... dvě sklizně a bude to komplet :p

    tentokrát jsem to ani moc nehrotila s pidipolema a od poloviny pěstování jedu na 139 pohopolí, když je pořádně pohnojim (super i normál) a zaliju, tak to trvá jen něco přes 6h, přidám MJS a i když je to trochu "plýtvání" zase to je míň klikání ;) kombajn moc nekupuju, takže jedu na kupóny nebo růčo... zítra bude hotovo xD pěkná akce i odměny a myslím že splnitelná v pohodě, díky :)
     
  15. lilli333311

    lilli333311 Zelenáč fóra

    akcia ukoncena jupiiiiiiii :D
     
  16. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Akci jsem taky dokončila :D byla to další povedená akce :) jen mě mrzí, že v odměnách nebylo to valentýnský dělo, který se dá koupit jen za floreny, moc se mi líbí a bude chybět ve sbírce kanónů ;)xD
     
  17. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    akce dnes ráno splněna :) v poklidném plnění ;) všem co ještě plní přeji zdárné dokončení akce ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/2/15
  18. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    tiež mám akciu dokončenú ,som spokojná držím palce všetkým k plneniu
     
  19. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Já mám taky hotovo a farmu po delším úsilí zase v původním stavu. Akce se mi moc líbila. RT si zaslouží velkou 1 s *. Těm, kteří ještě nemají hotovo přeji úspěšné dokončení akce a všem hezký den.
     
  20. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak akce dokončena včera večer.Za mne musí dostat jedničku. Byla to pohodovka.Dokonce to tentokrát vypadávalo samo (to se mi stalo snad poprvé). Všem co ještě finišují držím palečky ať to stihnou a ostatním pěkný pohodový den.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.