Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    od rána mám hotovo, na farmičku vráceny zvířátka, akce byla hezká v klidu splnitelná, pro jistotu jsem namlela jeden šíp na víc kdyby jsem se náhodou netrefila no zůstal ve stodole,:)
    někdy když to pročítám tak je mi líto těch nováčků nebo farmářů v nižších levlech, pro které to musí být docela deprimujicí, když den po akci tu spousta lidí hlásím hotovo,
    hra na prvního hurá kdo dostane metál,
    kdybych to takhle dělala tak z toho nemám ani radost,
    co normální život rodina přátele koníčky příroda ...., trochu radosti ze života a nesedět pořád u farmy
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    petaM2001 ty poslední kousky ti vypadnou i ze salátu, to bude rychlé.... a když se nudíš, kup si na trhu medvídka mývala xD
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo ende šlus tak poslední kousky vypadli z kukuřice pěkná akcička všem co ještě plní přeji at to padá čauky
     
  4. il.ja

    il.ja Pilný autor

    bude prosím kombajn za půlku
     
  5. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj zdravím,tak já také hlásím vše komplet splněné,lukostřelba byla zajímavá,odměny krásné-co dodat,prostě supr akce,za mě velká pochvala,spokojenost,těm co ještě plní přeji ať se také zadaří,hezký den všem.;)
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj il.ja, to či bude zľava na pomocníkov dopredu nevieme, ak budeš sledovať oficiálne oznámenia, tak sa včas určite dozvieš.
    Peknú hru prajem
     
  7. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    díky
     
  8. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akční mám vypěstovanou, už mi jen chybí posledních 77 dříků a budu mít také hotovo :)
     
  9. Peťka78

    Peťka78 Pisálek fóra

    Akcia je fajn, celkom to ide, len sa mi nejako zasekol ten Valentínsky altánok na námestí, nedokážem sa dostaťk akcii, ani keď som si prečistila prehliadač. Má niekto podobný problém?
     
  10. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    hlásim hotovo, všetkým držím palce, aby to úspešne dotiahli do konca :) peknú nedeľu
     
  11. sand0kan

    sand0kan Pisálek fóra

    Akci jedu pomalu, na pohodu, dokončím ji až zítra večer. Minihra je prima nápad a potěší i zlaté banány. Jenom těch magických stonků už je nějak moc, chtělo by to možnost jedním kliknutím je všechny aktivovat, chjo .....
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Peťka78, skús vyskúšať iný prehliadač, alebo by mohlo pomôcť aj prečistenie údajov flash playeru
    (návod nájdeš tu Vše pro bezproblémový chod hry).
    Ak budeš mať poprípade ďalšie podobné otázky, obráť sa prosím do Technickej sekcii, ďakujem.
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Za tuhle akcičku uděluji jedničku,
    bylo to moc príma, nebyla to dřina,
    žádná kritika zkrátka balada, chytla mě i múza tvořivá,
    na památku jsem ji stvořila, kuk...

    [​IMG]
    Přeju všem dokončení akce!!!​
     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tedy Pepe.....to je nádhera.:)

    Jejda....ona je to diskuse o hře.No zbylo mi 66 srdíček a 113 dříků.Padalo to parádně.
     
  15. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Pepe: já v tom vidím jen U =D
     
  16. setura

    setura Pisálek fóra

    Díky za tip,taky mi moc nepadají,samozřejmě je mám v parku :) Jinak když je dám na louku,budou působit i na mýtině a nebo je musím vždycky přehodit tam,kde budu zrovna sklízet? Děkuji za radu :)
     
    mirae a -wiolan- tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce byla super. Jsem ráda, že je za mnou a farma zase běží jak má.
    Všem sousedům veliký dík za dárky.
    A ostatním přeji aby dokončili včas a bez stresu. Pěkný večer.
     
  19. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hlásím taky splněno, přestože jsem souběžně trochu léčila jakousi chřipku či co.....a sem tam měla odloženou sklizeň, když jsem usnula. Akce se mi moc líbila - byla bez stresu- toho máme dost i bez farmy :) Takže za mně palec nahoru.
     
  20. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Super akcička, bez hoňky v pohodě i čas na oslavu Valentýna, no prostě super....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.