Valentýn (10.2. - 16.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Tak to jsem dnes do oblak šla už asi 4x, vypla a zapla jsem to 2x a nic.....
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zkroftova - v tom případě se budeš muset obrátit na herní podporu a požádat je o pomoc.

    PS: Předpokládám, že jsi stonek získala - odehrála 41 miniher.
     
  3. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Vyjela jsem asi 18, ale 2 jsem vyjela, 1 jsem koupila, nebot jsem se k ní nedostala,ale mám všechny 3 : dárek pro zamilované, láska na první pohled, zamilovaní králíčci ......vše mám ale u sebe a na stonku tu možnost nemám, kam to uložit.....podmínka byla zajet až na 41??
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zkroftova - řada na stonku byla za 41 odehraných miniher

    řádek v nebi valentýn.png
     
  5. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Aha, tak je to vlastně už jasné, proč se tam nemohu dostat....:-(
    Tak ti děkuji a přeji hezký večer.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zkroftova - tak třeba to vyjde příště ;)
    Hezký večer
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Tak já se dneska rychle o přednášce přihlásila do hry na fofr sklizeň akční a zjistila jsem z časomíry, že hra končí už za 20 minut a ne v 22 hodin, jak jsem původně myslela! Takže jsem během velmi seriózní přednášky o environmentalistice ČR pro pobavení všech řad za mnou odehrála 8 her pexesa se zvířátky xD
    Zamilovaných králíčků mám tedy 8 :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.