Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám sklizeno a zaseto a kod kupodivu šel.127 baterii ve stodole
     
  2. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    a u mě psáno že RT se dře abychom zatím koukali na film a že to pustí za chvilku .takže ztráta asi 15-16 minut od začátku
     
  3. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Může mi někdo poradit, jak aktivovat bonus. kód?
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    a už to zase nejde opět krátká pauza
     
  5. lenka290e

    lenka290e Zelenáč fóra

    Spustila som si kombajn o 14,00 hod a približne do 14,45 hod. sa nedal kombajn použiť. Som nazlostená. Zbytočne som spúšťala.
    Ani ma nechcelo na farmu pustiť, vraj nejaká údržba a mám si pustiť na odreagovanie krátky film.
    Také veci sa im nemajú stávať veď farmerama funguje už mnoho rokov.
    Som nespokojná.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem to stihl opravdu přesně, ovšem jestli je to uloženo nebo ne, tak to opravdu nevím, protože jsem zasadil akční a hned pár sekund po tom vyběhla další ,,pauzička", tak už fakt nevím :music:.
     
  7. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    mirakoud- poradíš, kde mohu aktivovat bon.kód
     
  8. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom ako si to urobil/a, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Vikinka: klikneš na hodiny na nějaké ploše a v tabulce, co ti vyskočí, je dole řádek na zadání bonusového kódu. Tak ho tam nakopíruješ a klikneš na fajfku vedle. Pak dej pro jistotu ještě F5 a mělo by to jet. Kód už tu byl mnohokrát citován.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/15
  9. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    • Náznak vulgarity
    Tak akce na oslavu je tak akorát k ****, měla jsem dlouhé plodiny na vypadávátka a nic z toho, sklizeno a akce nefungovala, plodiny taky nikde, fakt nevím, zda je co slavit. a to chtějí, abychom do hry cpali více peněz fůůůj.

    edit: Ria30. *odstránený náznak vulgarity*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/15
  10. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    kde přesně najdu bonusový kod?
     
  11. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    jde vám aktivovat bonusový kód??? Šetřila jsem si ho na dnešní akci a píše mi to že je neplatný...jinak do hry jdu,BBZ se vždy hodí
     
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Jsem naštvaná a raději se zdržím dalších komentářů a je mi jedno, jestli momentálně spamuji svým příspěvkem.
     
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    121 baterií, dobré pro začátek...:)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  14. jezinka7

    jezinka7 Zelenáč fóra

    bonusový kód je: BIRDSEYESVIEW...jen ho musíš napsat malými písmeny, jinak nefunguje
     
    JessikaJessika tohle ocenil(a).
  15. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Teda já nejsem stěžovatelka malo kdy napíšu ale tohle mě teda pěkně vytočilo začátek hry zase v troskách pomalu 45 minut stihla jsem jen aktivovat MJS a jiné bonusovky 45 min v ri**** :-( sakra my dělat takové chyby v práci tak už máme dávno padáka hlavně že RT od nás prachy bere ale aby něco fungovalo to néééééé dnes jsem nad míru vytočená >:(>:(:mad::mad: a to jsem sklidila karafiaty a až pak si všimla že nelítaj baterie
     
    denich a fugger64 tohle ocenili.
  16. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Viky007: nebo si klikni vpravo nahoře na "?!" a tam klikni na to zvíře v klobouku (stránka s novinkami), otevře se ti tabulka a tam vlevo dole klikneš do políčka a zadáš bonusový kod, ale malými písmeny, píšou tady lidi, že velkýma to nefunguje.
     
  17. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Naschvál jsem nechal svoji farmu od rána být, abych sklízel co se dá..., před 14:00 jsem použil bonusový kód, po 14:00 jsem klikal všecky řádky v nebi, snědl v zásobárně co se dalo, aby mě to v ten okamžik odpojilo. Když jsem se asi ve 14:35 znovu přihlásil, tak jsem si pustil kombajn na 3hod. kupón, abych byl v tu chvíli odpojen...
     
  18. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    mne ho zobralo aj s velkymi pismenami a inac 80 baterii v stodole
     
  19. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    ...už jsem na to přišla,musí se napsat malýmí písmeny.....
     
  20. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.