Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Farmáři, běžte si udělat kafe, sedněte si, dejte si nohy na stůl, pusťte si nějaký film.. a potom to třeba už půjde. Úúúsměv! Nesmíte ztratit optimismus, vždyť to jednou naskočí..)) xD

    A taky se těšme na nový bonusový kód!)) Hehe.
     
  2. ananuki

    ananuki Pilný autor

    S tím chameleonem jsem na to stejně ...
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  3. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    to jsou super akce, škoda že ten bonusák nedávají rovnou do offi za špatně spuštěnou hru :D
     
    čarodějka007 tohle ocenil(a).
  4. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Třeba je to to všechno jako VŠECHNO NEJLEPŠÍ FARMÁŘIxD
     
  5. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    jj, ale podle ofika má být chameleon napořád a podle časomíry je jen na 10 dnů :)
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  6. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak jsem si vybouchávala na jarmarku žetonky, po druhé hodině jsem si dala obnovení hry s tím, že si zasadím akční a budu pokračovat na jarmarku. No, moje chyba, kdybych se šla nejdřív podívat sem na fórum, tak jsem nic nerestartovala a hrála bych si dál na jarmarku. Teď si můžu akorát tak strkat prsty do nosu xD a čekat, jestli se nám RT nesedře úplně a hru už nespustí nikdy xD No možná to s tím oslavováním přehnali a až zítra vystřízliví, tak to opraví xD.
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  7. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    No, ono ano tak nejde o to, že bychom měli jít plakat do vankúša, že si nemůžeme hrát. Ono jde o to, že spousta lidí tady si tuhle službu kupuje. za reálné peníze. I když si něco kupuji, tak chci aby to fungovalo. A ti, kteří nám to prodávají, se tím živí. A dobře živí. A proto by měli za svoji "mzdu" odvádět nějakou práci.
     
    Juno22 tohle ocenil(a).
  8. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    A co kdybychom místo narozenin z toho udělali funus? Stejně to tak vypadá. A pořádně zapít nebožtíka (RT)
     
    Trepifajksl, flexka a hansicek tohle ocenili.
  9. sarinka29

    sarinka29 Pisálek fóra

    Ahoj, všech 13 mazlíků aktivovaných a....game over, príííma, fakt!
     
  10. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak nevim jak Vám ale mě už vykopává i forum asi tady bude místo fóra taky zbíječka :p
     
  11. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    bojkot!!!!!
     
  12. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    pořád je tam krátká pauza... od kdy je krátká pauza a do kdy bude??? do večera? do zítra? do kdy?
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Blázníš? Kdyby dávali bonusové kódy za všechny chyby, tak už by nikdo nemusel nic kupovat za tvrdý a jelo by se jen na odměny za bonusové kódyxD
     
  14. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Tak aspon jsem stihla zasit. Vetsinou drzim hubu a krok, nebrecim, nebrblam, ale tohle je fakt moc i na me....
    Chvili to jde, pak zase neee, pak to zase jde... pak zas ne... jdete se bodnout. Musi se delat uprava čehosi pri konani akce?
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  15. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    taky mě napadlo, jestli to nejsou poslední narozeniny, které chtějí "slavit "
     
  16. jezinka7

    jezinka7 Zelenáč fóra

    kód: BIRDSEYESVIEW....napsat ale malými písmeny, jinak je nefunkční
     
  17. salekj9

    salekj9 Zelenáč fóra

    Bonusový kod platný od 30.1.2015 23,59 hod !
     
  18. Erly13

    Erly13 Zelenáč fóra

    • Nepoužívaj prosím cudzí jazyk, tu si na českom-slovenskom hernom fóre, preto používaj jazyky povolené na tomto hernom fóre. ďakujem
    KURZE PAUSE!!!
    HOWDY FARMER!
    T'schuldigung, wir ackern gerade auf der Farm! Vertreibe Dir doch kurz die Zeit mit einem kleinen Film!
    Wir sind bald zurück! :-D
     
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Tady vidíš relativitu některých slov, jaké třeba krátkýxD. To je jako třeba cedule na obchodě PŘIJDU HNEDxD
     
  20. Binulka

    Binulka Zelenáč fóra

    Ano, i taková možnost tu samozřejmě je a myslím, že se to i mockrát stalo, že akce naběhla pár minut po oficiálním oznámení. Ale na to se kupodivu rychle zapomíná a všichni to berou jako samozřejmost. To se ale normálně stává, že něco funguje při beta testech a nefunguje na ostro a co s tím tedy podle vás mají v danou chvíli dělat?! Však se to určitě snaží spravit co nejdřív. Určitě nesedí u komplů, nepijí kafe a neřvou smíchy při pročítání našich příspěvků. Ono taky není čemu, protože všichni tady jen skuhrají xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.