Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Tentokrat som akciu nedokoncila, ale nevadi. Farmeramu beriem ako relax, pracovne povinnosti mali prednost. Ale aj tak som toho stihla ovela viac, ako som povodne myslela. Chybalo len 35 bateriek .... Dakujem vsetkym mojim susedom, ste super. Blahozelam vsetkym, ktorí akciu uspesne ukoncili.
     
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Akci jsem dokončila dnes v 6h ráno (málem jsem kvůli tomu přišla pozde do práce...) a ještě mi zbylo nakonec 23 baterek xD poděkování mé veliké patří všem, kteří mi poslali baterky, byl to dost adrenalin jestli to zvládnu :p jdu předělat farmu, stihla jsem jí totiž akorát sklidit a dodělat úkoly a konečně si nasadím tajemno ;) a ať už se vyklube cokoli, akce se mi fakt líbila a chválím jí celou komplet ;)

    Všechno nejlepší Farmeramo :)
     
  3. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    akci jsem nějak nehrotila jela v klidu a v pohodě v noci k tomu nevstávám, chodím do práce na směny,
    akce se dala zvládnout a moc se mi líbila, že byla jiná než ty ostatní moc chválím,
    přebytek baterií 206, budíků 14 ten jsem nepoužila ani jeden nebylo kam spěchat, děkuji sousedům za dárečky
     
  4. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Nikyno, nedráždi...já makala celou dobu jak ďas a ještě jsem na dokoupení baterií utratila zlaťáky, jinak bych to nedala. Teď abych zase začala šetřit.
     
  5. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak nevím, jestli je to k pláči nebo spíš k smíchu, když téměř na konci 93.levelu mi z vyhraných stájí vyskočí žlutá výrobna vajec!!!, dva oranžové kozí chlívky, 4x křeček!!, krtek, ježek a jako poslední vlčí doupě - aspoň něco!
    A ze stromků: 3x jedle xxl, třešeň xxxl, broskvoň xxl, planika, javor japonský, javor cukrový xxl, bez černý xl, citronovník xl
     
    Nikyna8, lacrima a pajaable tohle ocenili.
  6. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Hudy co by jsi chtěl, když jsi lvl téměř 94? Už takhle máš všechno...:D
    brácho tobě to musí být jasný, když ti chybí 3 věci, že ta pravděpodobnost je sakra malá...?:D
     
  7. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Druhá farma - ještě větší hrůza!!! žlutá pštrosí farma, žluté guáno, žlutí kapři, 1x myš, 2x křeček, 2 x liška a konečně něco slušného: čápi a červená kotlárna.
    Stromky: 2x bez černý xl, 1x bez černý xxl, javor japonský, sakura, lokvát, pomerančovník xl, meruňka xl, 2x mandlovník xxl
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    a)jsem holka
    b)zdaleka všechno nemám
    c)chtěla bych červené a růžové stáje :p

    A jinak i ve vysokém levelu jsem měla co dělat, abych tuhle akci zvládla, především kvůli bateriím, takže za tu námahu bych taky chtěla něco solidního, že?;)
     
  9. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tohle byla opravdu povedená akce. Za mě palec nahoru a uvítám takovýchto akcí víc ;) Fakt se mi líbila, i když z počátku jsem na ni koukala jak tele na nová vrata :music: Baterií mi zůstalo ve stodole 568 ks ;)
     
  10. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Dája64
    tak stejnou zkušenost mám taky, třikrát storno a stejný požadavek, naštěstí bylo dost času, ale i tak si myslím, že je to podrázek. Jinak by byla akce pěkná, jen nemám ráda odměny v podobě TS. Ještě nikdy mi nepadla nějaká novinka, nejsem asi VIP. Když všichni splní stejný úkol, proč jeden dostane 2 vlky a druhý křečky nebo žlutou výrobnu vajec (úžasné pro 92.level). To si pak připadám jako ten hýkavý osel a nejradši bych kopla do hrnce. Ale někdo by ho musel mít na hlavě - nejlíp někdo z RT., aby se jim rozbřinklo, že takhle hráče nenalákají.
     
  11. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Palec nahoru za tuhle akci, moc se mi líbilo, že bylo na výběr ze čtyř sad úkolů a mohla jsem si vybrat, co zrovna chci a můžu plnit. TS potěšily - mám lokvát, mišpuli, xxl meruňku, 2× japonský javor, xxl citron a pak do počtu kdouli xl, dub xl a dva citrony xl. Chlívky dozrajou až ráno, tak uvidím, jestli bude ještě nějaký milý překvapení. Byly to trochu nervy s vypadávátky, ale nakonec díky dárkům od ostatních farmářů jsem stihla, co jsem chtěla. Moc bych chtěla tímto všem poděkovat, a zejména pak mé úžasné sousedce eliška2015, jejíž nezištná nápomocná akce mi udělala větší radost víc než všechny kreslený stromky a zvířata dohromady!

    Tak ještě doplním odtajněné chlívky: dvoje žabky, krtek, ježek, červení osli, bobr c++ a pak nášup oranžových chlívků: ryby, kozy, králíci a prasata. Vše už mám, tak je schovám na horší časy.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/15
  12. eliška2015

    eliška2015 Zelenáč fóra

    pro*mermaid* vůbec nemáš zač děkovat, pokud budeš při jakýkoliv akci myslim i při OD něco potřebovat dej vědět, pokud budu moc pomohu.
     
    *mermaid* tohle ocenil(a).
  13. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Hudy536: Omlouvám se Ti :)
    Nemyslel jsem to zle :)
    Já růžové nemám a ani nepotřebuju, ale když padne super, ale tak i tak půjde do lišty. Nevím, proč by mi měla zabírat místo :D
     
    AsDYxC tohle ocenil(a).
  14. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.
    Odtajnila som tajomstvá a potešili ma hádam len stromčeky, hlavne tri sakury, sú krásne :),
    okrem toho potešili aj: javor japonský, broskyňa XXL, ďatla XXL, čeršňa XXL, 2 bazy XL a citrónovník XL. C
    hlieviky - padli všetky známe, čo už mám, pre mňa všetky jedno veľké fiasko .... 2 líšky, 2 oranžové kačky, myši, mačky, krtkovia, medvedík čistotný a asi najlepšie na koniec - žltá kozia mliekáreň a žltá výrobňa mlieka o_Oo_Oo_O .... a som na farme 92. level (aj vďaka tejto akcii). No, ešte že nepadli ďalšie oranžové koníky ... xDxDxD .... ale nevadí, aj tak bola táto akcia naozaj super a RT za ňu chválim, kiež by aj ďalšie boli takéto :).
    A veľmi sa mi páčila akciová rastlinka medová ďatelina .... mohla by ostať v hre :inlove:. Gratulujem tým, čo si odtajnili, po čom túžili ;).
     
  15. majka3633

    majka3633 Pisálek fóra

    Dostal někdo za splnění akce "hopsající dort"?
     
  16. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    majka3633
    Hopsající dort je jednou ze tří dekorací v řádku ve stonku a dostal ji každý, kdo akci dokončil.
     
    -wiolan- a lacrima tohle ocenili.
  17. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Akci řadím k náročnějším, čož v 91 LV považuji za příjemné. Díky prodloužení jsem ji zvládla. Nemám pocit, že bych se nějak poflakovala. Napěstováno bylo již v sobotu, baterky však vypadaly až dnes.
     
    veselékopýtko, pajaable a lacrima tohle ocenili.
  18. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak tajemky dopadly vcelku dobře:
    červený pštros ( super)
    žáby ( jedny byly, ale jásám)
    vlk (supeeer)
    oranž kachny
    oranž ovce
    no a krtek, myš 2x, mýval, křeček. Takže tak 50/50. Oranžovou rozhodně nepohrdám. Dává dvě zvířátka, tak proč ne. Lepší než žlutá, no ne ? ;) A taky se musím něco napachtit, než si na oranžádu vyšlechtím zvířata. A SK není nikdy dost. A na stromě taky neroste (bohužel). Takže já děkuji.
    (To mě víc iritují ty obyč a žluté výrobny na KŠ v párty režimu)
     
  19. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Súťaž perfektná, ale tie chlievy a stromy nestoja za nič. Všetko čo mi leží v lište. Narodeninová párty -tie stromy a stajne mohli byť aj vzácnejšie a nie datľové palmy a citróny no des. A výbehy ako stále aj pri kúpe: Chovné rybníky 3 ks, Krtkovia 2 ks Tiež ich mám dosť v lište. Takže pre mňa žiadne prekvapenie za posledné mesiace ani stromy a ani stajne.:(
     
  20. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte mňa potešili aj sadeničky aj chlieviky ... Trnka strom som ešte nemala a Lokvát iba jeden :)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.