Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Ahojte všichni kdo můžete pošlete mi moc moc moc prosím baterie chybi mi poslední úkol a vůbec to nepadá:( Díky všem moc.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  3. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Tak musím přiznat, že pro mě byla akce vcelku napínací - bateriím se moc padat nechtělo... už jsem si říkala jaká to bude ostuda, až v mém lvl nedokončím... ;) Nevím, nevím, jestli jsem se tak flákala, nebo baterky někde přimrzly... nakonec jsem to dala! ;)
    Všem kdo ještě bojují přeji hodně zdaru!
     
  4. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Tak i já konečně hlásím hotovo :)
    Bylo to o prsa, ale zadařilo se. Teď jsem vyhodila všechny tajemné dárečky, tak se budu těšit, co se urodí a vylíhne...
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  5. bara1958

    bara1958 Zelenáč fóra

    tak to já nedám,chybí mi 19 baterií a nachcou padat,no co se dá dělat,třeba splním příští
     
  6. vcelkakaja

    vcelkakaja Zelenáč fóra

    Ahoj všem soutěž byla opravdu napínavá nezvládla jsem nepadala vypadávátka
     
  7. kooketaa

    kooketaa Pisálek fóra

    Ufff, tak jsem nakonec zvládla. Nepropadejte panice, to dáte!
     
    9klárka9 tohle ocenil(a).
  8. dada378

    dada378 Pisálek fóra

    Ahoj,
    tak já hlásím velikánské zklamání. Ani z jedné stáje a ani z jednoho stromu mi nepadlo nic užitečného.
    Všechno naprostá normálka (oranžové stáje koně nebo pštrosi atd., jedle XL atd.) nebo sice "vzácnější", ale takové, které mám už mockrát (asi 6. lišky, 5. kočky, 2. červený včelín, 2 bezinky, citrony, 3. planika, lakvát...).

    Přitom je spousta stromů, které nemám ještě vůbec a asi 4 zvířata, co taky vůbec nemám (vlci, kohouti, žáby...), taky holoubky mám jen jednou... Prostě aby padlo něco užitečného, tak nic. Do lišty jde všechno, snad krom té planiky a lakvátu.

    Nic z toho.
     
  9. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Tak já hlásím, že krom vlků,které jsem neměla tak ostatní jde do lišty
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. charita1956

    charita1956 Zelenáč fóra

    Ahoj všichni,nemůžete někdo poslat baterii chybí mě poslední kolo,předem moc děkuji
     
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Jsem zoufalá, chybí mi pár baterií na poslední kolo, ale už mám sklizeno. Už jsem chtěla koupit košík. To nejde přes sms? Tomu placení přes karty nevěřím. Nejde to jinak??????
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ja-pe,

    baterie jdou koupit ve Farmářském obchodě v oddělení Farmářské potřeby/sezónní zboží za Floreny.
     
  13. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Tajemnice: Mišpule, Planika obecná, Citron XXL, Hruška XL, Bez XL, Javor Japonský, Mandlovník XXL, Kdole XXL, Javor Cukrový XXL, Meruňka XL

    Tajemné stáje: Liščí nora, Kozy oranžový, bobr classic ++, Koně oranžový 2x, Křeček, žabáci, holubník 2x, Ovce oranžové..

    Já si nemohu stěžovat, tajemné stromy nekupuju, takže až na Hrušku XL jsem neměl nic. U TS to bylo horší... První odhalení s liškama mě příjemně překvapilo, ale pak 9x za sebou vše co už mam... teda až na ty bobry co dostává každý :D.. já je dostal až ted :)).. Za mě RukaHore
     
    sisinka, lacrima a pajaable tohle ocenili.
  14. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Lidičky já to mám hotové!!! Jupííííííí!!!! Právě vypadly poslední 3 baterky. Paráda. :D:D:D Všechno nejlepší!!!
     
  15. il.ja

    il.ja Pilný autor

    chtěla bych se zeptat kde se dá po akci sehnat dekorace hopsací dort když nepadají baterky
     
  16. majka20081

    majka20081 Pisálek fóra

    chtěla jsem se zaptat síse vím,že to tady nepatří tak se omlouvám jak se dá aktivovat runa živoucí legenda pokaždé když kliknu na zelené tlačítko je tam napsáno obchoduj s trofejem tak je to prázdne je to prosím tá runa která zvedá % ohledně vypadávátek a nebo ne jinak v družstvu mám splněno až do konce děkuji
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec je navíc 368 baterek, není to špatné, ale ani nejlepší ;). Akci celkově chválím a hlavně stonek, ten je prostě parádní :D.

    dávivec černý: 8156 / 8000 ( chybí 0 )
    sladký jetel: 10 201 / 10 000 ( chybí 0 )
    baterie: 1248 / 880 ( chybí 0 )
     
    Mersi7, Nikyna8 a evca190 tohle ocenili.
  18. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Mám hotovo a to není tak často, přes den v práci nemám internet a velice mi pomohlo, že akce je do 19 hodiny. Kéž by to mohlo být pokaždé a už jdu sázet a stavět chlévky a těším se, že tam najdu co nemám. Hodně zdaru kdo ještě maká.
     
    abc23 tohle ocenil(a).
  19. eri1000

    eri1000 Zelenáč fóra

    Makám do poslední chvíle ale nedávám to, vypadávátka jsou skoupá a moc se jim nechce. Jako většinou mi jich chybí jen pár, bohužel...
     
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím a hlásím taky hotovo,
    produkty jsem musel 4x otočit (kotlík a ryby v tom sáčku) ani jedno jsem neměl.Akce byla fajn je vidět že RT šlo do sebe jen neusnou na vavřínech :)).
    Baterky napadají je ještě čas.Všem kdo finišují držím palečky ad to zvládnou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.