Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hansicek

    hansicek Expert fóra

    ja ziadne kose nekupujem a mam level 81 (odvcera82), kedze si pisala ze mas L88 tak zrejme mas zlu strategiu, ked sa ti nedari kvoli vypadavatkam dokoncit takmer ziadnu akciu. moja je takato:
    1. na strome mudrosti si co najskor zaktivovat runu Legenda + snazit sa co najvyssie splnit ulohy v druzstve vystava a chov. sutaz
    2. priprava na akciu: obr. stromy nemam, tak sadim dlhodobky (min. 12 hod.)
    3. hned zaciatku akcie pouzijem 3 MJS + pinkie + bielu nevinnost (toto nie je kvoli vypadavatkam, ale uspore casu na napestovanie akcnych)
    4. rozpestujem akcne na polickach 2x2 + voda superhnojivo+hnojivo + voda, potom druhu otocku uz bez superhnojiva (nekupujem ho a obrstromy nemam tak musim setrit) co zvycajne staci na to aby sa dalo na noc zapestovat na mini poliach
    5. tocim akcne na minipolickach + voda, ak je akcna 4.hod tak na noc zapestuvam dlhodobky - polia nestoja a pada z nich viac padatok
    6. max. po 3 dnoch mam akcne napestovane a tocim uz len dlhodobky na normalnych poliach a 1-2 dni pred koncom akcie uz mam aj padatka splnene
    7. nepouzivam ziadne rem. produkty na zvysenie BS - nemaju absolutne ziaden vplyv na zvysenie poctu padatok - mam to odskusane: pri zbere cca 1500 policok bez rem produktov vypadlo o 1 padatko viac ako pri zbere s nimi (+60%BS) za rovnakych podmienok a stou istou plodinou samozrejme

    EDIT: vidim ze sme caseym napisali cca to iste naraz, no aspon vidis ze to funguje, ja som bez kuzelnych stromov a johnyho, legenda 25/30 a mam cca 100 bateriek navyse
     
    Naposledy upraveno: 2/2/15
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak je splněno!!! Měla jsem obavy, aby se vlk nepopral s kohoutkem, kdyby snad náhodou vylezli z chlívků, ale jsem bez obav - nebyli tam, zato žab se urodilo - celkem 3 rybníčky, ale on si s nimi čáp poradí!!! Sakura se nepovedla, ale za to 2 mišpulky a úroda citrónů 2 XL a 2 XXL. Ty se budou teď v chřipkové epidemii hodit!!! Ještě jednou dík za tuto akci, byla skvělá!!!;););)
     
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj pavel-66 , tropické plodiny jsou všechny co rostou v tropech. V našem případě tedy ty ,
    které pěstuješ na ostrově Bahamarama, protože náš ostrov je ostrov tropický.
     
  4. ítío

    ítío Pisálek fóra

    Tak taky bohužel nedokončím kvůli vypadávátkám. Už mě to celkem štve, někdo jich má nadbytek a někdo jen koukám jak nepadají
     
    papulice tohle ocenil(a).
  5. dasa717

    dasa717 Aktivní autor

    Tak akce splněna již předevčírem. Akci moc chválím :), líbil se mi systém, že se nemuselo pěstovat hodně akčních rostlin, mohlo se dodávat ze zásob nebo byl čas dopěstovat.
    Odměny: spokojená, za krejcarové odměny se mohlo dokoupit, co chybělo a ještě zůstalo, kdo měl zásoby, tak mohl krásně prodat produkty. SK se taky hodí, zvlášť na BB. Stonek využitelný :))
    Ale...
    někde jsem četla příspěvek, že TS a TS (stáje a sazeničky) šly všechny do lišty, ale že darovanému koni na zuby nehleď. Tak jsem taky dopadla stejně - vše do lišty. V 90 lvl dostávat jabloně, moruše a bobry nebo prasátka apod. je k úsměvu. Myslím si, že tomuto "koni" na zuby hledím. Nedostala jsem je jako dárek, ale abych obojí dostala, musela jsem něco pro to udělat - pěstovat, vyprázdnit stodolu (hlavně hrnce, které si schraňuji do družstva). Kdysi se v akcích daly získat stáje z TS, sice je člověk měl později, ale měl.
    Proto bych ráda vzkázala RT, aby trochu popustili kohoutek a když už něco takového dají do odměn, tak aby to mělo nějaký přínos i pro vyšší lvl. Takovéto stáje a stromy můžu sousedům darovat jen jako vtípek :)) Nevím co určuje výsledek při odtajnění, ale poslední měsíce je problém nějakou novinku získat (jsem platící hráč).
    Všem přeji pohodovou hru, dopadání baterek a štěstí s TS :)) Dáša
     
  6. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    tak vďaka poznámkovému papieriku som si spomenula na tajomné chlieviky: 2x myši, 2x mýval, škrečok, krtko, líšky, kačky oranžové, ryby a prasiatka červené a zo stromčekov padla túžobne očakávaná trnka:inlove: a inak: marhula xxxl, xl, baza xxl, xl, dub xl, sakura, dula xxl, citron xl a mišpuľa. Ďakujem susedom za pomoc a verím, že každy postiha tie baterky.
     
  7. 2003tom

    2003tom Zelenáč fóra

    Akční rostlinky napěstované,ale baterky stále chybí a to již jedu s SH,držte palečky,jinak akce je skvělá,
     
  8. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Vyděláno, nahrabááno :)
     
    sisinka a lacrima tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak konečně volno :) a čtu ráda vaše příspěvky … akce vážně skvělááááá … [​IMG] snad proto to ze začátku asi zlobilo, ale vážně se na to RT tak připravovalo?, nebo se jim to „jen povedlo“ …. tak tím chci jen říci, že po této akci (kterou chválí snad všichni ) .. budeme .. ( hlavně starší hráči) ještě náročnější a mít jen akce “od této nahoru“ …tzn.: zajímavé či progresivní a taky hlavně zvládnutelné i pro nováčky … se necháme překvapit?? …. „“SNAD JE TO KONEČNĚ NAKOPNE! ““[​IMG] .... by to bylo vážně moc fajn :D ... no naši skvělí modíci jim to určitě musíte napsat 8) .... no měli by to brát, jako " náš zákazník - náš pán" .... no ne? ... tak to je a všichni! na to čekáme !!! [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/2/15
  10. stavitelpyramid

    stavitelpyramid Pisálek fóra

    Dobré odpoledne, akce pro mne velmi zajímavá. Krejcarové konto si trošičku přilepšilo i přes některé nucené nákupy. Z tajemných stájí mi nejvíce udělala radost kotlárna červená, což je sama o sobě pro mne největší výhra z celé akce. Sazeničky si dám překvapením na další ráno. Děkuji věrným sousedům Twinulka a Tonda333 za pomoc a přeji všem pěkný zimní den.
     
  11. pavel-66

    pavel-66 Zelenáč fóra

    Moc děkuji za vysvětlení.
     
    Ria30. a lacrima tohle ocenili.
  12. Zuz.ik

    Zuz.ik Pisálek fóra

    Hurrá, akce dokončena, zvládla jsem to, děkuji sousedům i nesousedům za pomoc s baterkami. Přeji štěstí všem, co ještě bojují :)
     
  13. smudla1946

    smudla1946 Zelenáč fóra

    Zase nepadají baterie. Hru hry jsem už několikrát nemohla dokončit a teď jí zase nedokončím neboť nepadají baterie. Takto jsem už nedokončila hru několikrát. Sázím rostliny co mají dlouhý čas a nic.
     
    bestlola tohle ocenil(a).
  14. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    tak akci mám hotovou,byla supr, jen je škoda,že nemůžu přebytečný baterky někomu darovat
     
    -wiolan- a Hagerr tohle ocenili.
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ups... a už mám hotovo!
    Díky za dárečky! Byly k užitku ;)
    Lví podíl ale na úspěšné akci má změna strategie - hlavně v hlavě :D Když mám kombajn, "jedu" na pidipolíčka 1x1... už ve druhé akci se mi vyplatilo v krizi změnit na pole 2x2, zasít dlouhodobky a zalít a přidat SH... to se pak vypadávátka zbláznila.

    TS a TCH jsou zatím v liště... vysadím je až na noc... ať mám zítra ráno překvapení :music:snad příjemné... jak to tady vesměs čtu.

    Líbil se mi i formát akce... i tlačítko Storno... :D ale přiznám, že na použití vypadávátka Budík jsem přišla až včera večer... když nebyli potřební. Holt jsem je v dlouhém popisu akce na 1. straně přehlédla...

    A propos:
    :music: Všechno nejlepší Farmeramo :music:
    Přeju Ti i nám všem, ať se Ti daří a jen vzkvétáš!

    k.vitek
     
  16. berenio

    berenio Zelenáč fóra

    robila som čo sa dalo,aj pojedla marmelady aj tak mi chyba 55 bateriek :( no čo už ..ale chlievy potešili
     
    Naposledy upraveno: 2/2/15
  17. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    berenio akcia trvá do 19 .00 hod tak sa ešte snaž čo to dopestovať
     
    veselékopýtko, sisinka a Ria30. tohle ocenili.
  18. -tajnicka123-

    -tajnicka123- Zelenáč fóra

    Môžem si gratulovať. Mám hotovo. Ešte aj do práce som stihla chodiť.
     
    veselékopýtko a AsDYxC tohle ocenili.
  19. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dokončila, hotovo, zbyly ještě baterky i budíky, ale ty snad časem vymění. Byla to krásná oslava narozenin - vše nejlepší ve hře všem.
    Viky007


    fa 82,
     
    .mama789. tohle ocenil(a).
  20. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Příspěvky od Casey27 a hansicek z této strany zarámovat zlatým rámem a pověsit u vstupu do fóra! Každý, kdo bude dodržovat popsané, musí akci zvládnout. Tedy alespoň tuto, kdy kohoutky s vypadávátky byly povolené... jo, pamatujeme akce, kdy to i ostřílení kozáci měli tak tak, ale tahle mezi ně rozhodně nepatřila.
    PS: vím, že v diskusním koutku je téma "jak na vypadávátka" ale není tam popsaná celá strategie, možná stálo za to ji doplnit a dát odkaz na ni u popisu akce, ať si i méně zkušení počtou
     
    AsDYxC, dasa717 a babička-květa tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.