Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    :D a zase nic :mad:
     
  2. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    :p:p:p:p:p:p:p:p:pa co jste čekali,je to horší a bude ještě hůř.:cry:
     
    fugger64 tohle ocenil(a).
  3. vlasaty-had

    vlasaty-had Pisálek fóra

    bože ale nariekate všetci :D chodte plakat do vankusa, ze sa nemozete hrat :D
     
    Trepifajksl, KOKO5169 a nanomarket tohle ocenili.
  4. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Když nám něco na farmě nefunguje, dostaneme odkaz na to, co udělat pro "bezproblémový chod hry", tak jim ho tam někdo taky pošlete, ať se na to podívají a zkusí ....>:(.
     
    Trepifajksl, fugger64 a flexka tohle ocenili.
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Bude zase nový kod ?
     
  6. Darkharrows85

    Darkharrows85 Zelenáč fóra

    to jsem nečekal ... :D
     
    šamanka. tohle ocenil(a).
  7. Pogi526

    Pogi526 Zelenáč fóra

    BIRDSEYESVIEW

    máš to v ofiku
     
  8. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Opět nic nefunguje.Ale jinak je to moc pěkná akce....
     
    KOKO5169 tohle ocenil(a).
  9. EliM77

    EliM77 Magnát fóra


    A co tak třetí varianta? Akce se spustí včas a nejsou v ní chyby, taková varianta není?
     
    marcelina0007 a ananuki tohle ocenili.
  10. Pogi526

    Pogi526 Zelenáč fóra

    je to za oneskorenie komixu
     
  11. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    áách jo. Ten chameleon mě zmátnul. Jsem myslel, že to je ta akce. Jen jsem kouknul a šal aktivovat bonusy a mazlíky a pak odkliknul první plochu... Ještě že né víc než jednu.
     
  12. tupik68

    tupik68 Pisálek fóra

    Ale je to taky umění , udržovat nás v stále nakrknutý né ?? :mad: -.- Krásné narozeniny všem !!!;)
     
    anickamalirka a ananuki tohle ocenili.
  13. vykrocilova46

    vykrocilova46 Pisálek fóra

    takz jsem vše aktivovala a sázet to nejde
     
  14. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Velmi pekne akce zacala a ja nestacila nic:( ani ten bonusovy kod mi psalo ze je neplatnej a pak ejhle udrzba :/ modici nacte se mi te bonusovy kod nebo uz mi ten kod nepujde vubec pouzit po udzbe?
     
  15. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    To je tím, že furt zkouší nové varianty hry... Jedna plodina + jedno vypadávátko už jim celkem šlo :)
     
    skalara.v, čarodějka007 a losiksobik tohle ocenili.
  16. heda

    heda Rádoby autor

    Také mě mrzí ty mazlíci, ještě jsem k tomu dostala od Bambulky 20% na 1 hod.a stihla sklidit Bahamku ,jestli stihli vypadnout nějaké baterie to nevím.
     
  17. m2707

    m2707 Znalec fóra

    • Uražlivé jednanie
    Tak jsem shlédla film,kterým jsem měla zabít čas než půjde farma a nic.>:(>:( myslela jsem, že zasadím akční a půjdu do práce. No takže nic, snad o půlnoci ,až přijdu z práce, to půjde. Ať už jdou se vším novým na farmě do ****, to jsou samé novinky a skutek utek. Nic nejde včas. Takhle se já chovat v práci, tak jsem na hodinu propuštěna. Vždyť RT to mají jako práci a ne zábavu. Jaký mají oni postih, že správně nemakají? Prý zábavná hra zadarmo. Hhahaha, to už dávno není.>:(>:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/15
  18. Farmermenn

    Farmermenn Pisálek fóra

    Co se čílíte, prostě jiná oslava 5-tých narozeninxD RT za nás oslavují prací:D
     
  19. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Hahááá, ti mně teda fakt baví. V ofiku praví, že prý nastala neplánovaná údržba. Houby údržba. Normálně se jim to opět - a jako skoro u každé akce - zase podělalo. Proč to dělají, když to neumí? Chápu, každému z nás se někdy něco nepodaří .... no ale co je moc, to je příliš, ne? A navíc by měli mít koule na to, aby aspoň přiznali, že to prostě nejede .... Zkusím své případné pracovní nezdary taky zdůvodňovat "neplánovanou údržbou" jsem zvědavá, co zákazníci na to :))))
     
  20. Jany51

    Jany51 Pisálek fóra

    Tak zase krátká pauza a bonusový kod nejde aktivovat,píše mi to neplatný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.