Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lvice.47

    Lvice.47 Zelenáč fóra

    Zdravím....kde jsou sazenice?
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    to je hroza ako pomaly to ide,jeden klik a pauza,takto to hadam do tretej odklikam >:(
    a uz mam oznam,ze -
    KRÁTKA PAUZA!!!
    AHOJ FARMÁR!

    Prepáčte, ale práve mám na farme veľa práce! Odreaguj sa na chvíľu krátkym filmom!
    Čoskoro sme späť!

    takze sa vratila stara dobra klasika-meskanie a problemy,uz mi to chybalo xD:cry:
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Mě už nic nepřekvapí a RT už vůbec ne:D
    [​IMG]
     
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak mam si pozret kratky film a ovecka mi cosi zo zbijackou rozkopava asi ide cez moju farmu dialnica a farmu mi znarodnil stat ze som si ja sprosty nepreberal postu ze ma idu vyvlastnit :cry:
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už to vypadalo, že to jede. Na zkoušku jsem udělal pár stromů, připsalo se pár baterií, tak si říkám super :). Mám už odklikané všechny mazlíky a do toho přijde krátká pauza, fakt skvělý!!!
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  6. kikushha

    kikushha Pisálek fóra

    tak ako stale treba zachovať paniku :D:D
     
    Dagmar7 tohle ocenil(a).
  7. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Co s tím zase je????........To je fakt šílený, ani jedna akce nefunguje, teď tam hodili zase údržbu.....se sdělením, že dřou na farmě.xDxDxDxDxDxDxD
     
    Erly13 tohle ocenil(a).
  8. eromu

    eromu Pisálek fóra

    Tak jsem to aktualizovala, akce se rozeběhla, říkala jsem si super, můžu začít. Aktivovala jsem mazlíky a oni si dají pauzičku...Jo!
    (Moje blbost.)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  9. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    nakoľko to u mňa bolo odklikala som všetky bonusy a teraz ma vyhodilo z farmy :)
     
  10. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak já stále nejedu, mám si dát krátkou pauzu prý, díky
     
  11. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    U nás by už dávno změnili dodavatele... A samozřejmě bych byla tisíckrát na koberečku a u generálního manažera. ;)
     
    denich tohle ocenil(a).
  12. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    uz se tam něco objevilo a razem byl server off :) tak ja nevim, musim dat zapravdu prispevku nahore, ze je to cim dal tim horsi..
     
  13. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    Přesně tak, k čemu je mi bonus 30%, když přijdu o bonusy za mazlíky :-(
     
  14. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    A právě to vypadlo úplně - prý krátká pauza ? A já jsem všechno aktivovala před druhou hodinou. No, chybyma se člověk učí. Příště budu vyčkávat....
     
  15. -babi691-

    -babi691- Zelenáč fóra

    AHOJ FARMÁŘI!

    Omlouváme se, právě se dřeme na farmě. Proč nezabiješ čas sledováním krátkého filmu!
    Budeme online již brzy!

    Toto je u mě při přihlášení
     
    Erly13 tohle ocenil(a).
  16. ananuki

    ananuki Pilný autor

    To už je do nebe volající .....:mad:!
    12 minut jsem odklikávala řádky v nebi. Nervy jsem měla jen na 2/3. Tak se jdu podívat, jestli akce běží ... aha rostliny chybí ..., udělám restart a papa lala .... nic nejde ...:wuerg:.
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  17. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    Trochu kolaps, nejde se dostat na farmu
     
  18. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    zase udělali soudruzi někde chybu :D:D:D
     
    Erly13 tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky jsem mel kliku - nez jsem odklikal stonek, tak to spadlo... no ale to neni duvod, proc stonek neurychlit ale duvod, proc urychlit nohu, co ma moznost je preventivne pred kazdou akci "motivovat", ze?
    Tak snad to bude rychly, ale pak zase nepujde poradne prihlasit :-(
     
  20. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    "AHOJ FARMÁŘI!

    Omlouváme se, právě se dřeme na farmě. Proč nezabiješ čas sledováním krátkého filmu!"


    Já myslím, že tak krátkou dobu to trvat teda nebude. To abych ten krátký film po chvíli neuměla nazpaměť))) :music:
     
    Erly13 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.