Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Mně teď farma běží jedna radost. Teda abych to nezakřikla. Jenom v v alpách se začala v jednu chvíli točit kytička, ale rychle si to rozmyslela. Jen mě mrzí, že hru vypnuli těsně před tím, než jsem dosáhla stonku. Už mohl pracovat. No nevadí, snad nám opravdu hru vrátí. Plnění stálo hodně času a trpělivosti.
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno modíci, jak už jsem psala včera, těsně po vypnutí hry .... farma opravdu jede jedna radost ;). Vrátila se do normálu, vše běží, jak má, ani s alpami není žádný problém :).
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chjo, sem si včera odpoledne vytočila bonus na Vehiklu, těšila jsem se, že přes noc už budu mít napěstováno a tu máš čerte kropáč - akce vypnuta. Co už, hlavně aby našli chybu...
     
  4. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Dobrý den, tak farma jede, hra je vypnutá a ze zasetých frkaček a cukrátek jsem sklidila tulipány, taky dobře, ale stonek nemám a skládání puzzle mi zabralo tolik času, kolik jsem dosud žádné hře nevěnovala. Snad to dají dohromady, mrzela by mne ta zbytečná práce, přeji úspěch v opravě.
     
  5. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Než spojazdnili Alpy mohla som hrať aj na mobile. Odvtedy sa mi hra začala zasekávať a teraz mi načíta len prihlásenie a po chvíli mi hra spadne. Ako sa vraví tie Alpy bol čert dlžen. Aj na PC vždy keď začne nová akcia čakám problémy. Hrám už dlho ale navrhujem na čas vypnúť farmu a dať ju do poriadku ako ju len plátať za chodu.
     
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Ještě mám tedy podezření, že každému kusu hráčů se ta hra chová trochu jinak a mají jiné podmínky. Nejspíš podle trhu, by se to dalo vysledovat.

    Kdysi dávno v pravěku, části hráčů(všichni jsme měli stejný trh), kdy akční květina byla "Bromelie" se ráno vrátila hra o několik dní zpět, tuším že o dva dny, jako by jste nic nepěstovali.(ano pamatuju si to, byla jsem postižena)
    A větší část hráčů to měla normálně, mohla si sklízet, nic jim nezmizelo.
    Kompenzace se nedostali, nebylo jak to připsat , nějakým skriptem. Ani vrátit zpět.
    Ale toto si budou pamatovat opravdu jen pamětníci.

    Takže nyní část hráčů píše, že jim to jede a část, že ne.

    Schválně jsem vlezla do Alp. Seká se to, dvakrát jsem dávala nové načtení. Sklidila stromy, něco nasela, něco dodala a mezi tím 2x dala znova načíst, protože vrátit se na farmu a zpět mi nepomohlo.
     
  7. šmoulinka67

    šmoulinka67 Zelenáč fóra

    Dobrý den, nevím proč mi včera zmizelo puzzle ze hry??
    :(
     
    albína1927 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    šmoulinka67: Zdravím, protože jeho hra byla pozastavena, přečti si oznámení nebo příspěvky zde v diskuzi.
    Nechal jsem akční na poli, je tam, tak uvidíme co vymyslí dál.
    Každopádně se dá hrát, do Alp nelezu, tam šlo špatně hrát už před akcí.
    Snad není jeden server pro všechny, proto asi někde líp a někde hůř, do odborných debat bych se nepouštěl.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak nevím, mně se hra stále seká nebo vypne úplně, i když je akce narozky vypnutá.
     
  10. deka43

    deka43 Pisálek fóra

    Zdravím , tak už je definitívní konec ??? Nikde ani náznak hry.
     
    maribeja a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
    Ráno jela v pohodě, teď už se zase dlouho načítá

    +jsem si taky všiml, že když přepnu do jiného okna, tak se načítá ještě o to pomaleji (dělo se mi to už dřív - vždycky, když se hra načítala déle, nechtělo se mi čekat a tak jsem se šel dívat třeba na youtube video a třeba i po pěti minutách, kdy jsem přepl zpátky na farmu pořád nebyla načtená)


    ***Příspěvky sloučeny - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/24
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  12. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem se po roce a půl vrátila k hraní a myslím že jsem udělala chybu dojedu premium a kombajn a asi to odpískám a přitom pamatuji jak farma nebyla jen o penězích
     
  13. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    Ahoj stonek je taky pryč ikdyž už jsem ho měla splněný a aktivovaný. Přeji at se to podaří vyřešit. Jinak mě stačila poslední sklizen a měla jsem hotovo zrovna jsem jí sklízela v době když se to vypínalo. Škoda co už

    Edit omlouvám se ano už jsem ho našla
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
    maribeja, dinoalesi a Dave Lister tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    deka43
    , mrkni >>ZDE<<



    Sluníčko
    , řádek stále mám, před necelou hodinou jsem ho aktivoval.
    rade_akce.png

    EDIT:
    však v pohodě, hlavně že se neztratil, když už byl tak vydřený ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
  15. modrovous1954

    modrovous1954 Pisálek fóra

    Hra by měla být zábavná, ne se nervovat.
    Kašlu na akce.
     
    -Jiřulka-, rosnička007 a drahulína tohle ocenili.
  16. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    zdravím soutěž má končit zítra a mě zmizela myslela jsem že je konec může mě někdo poradit proč děkuji za odpověď
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Mně Farma šlape, jen Alpy se chvilkama kousají, u mě hlavně při sklizni stromů. I přechod z Alp na Farmu je trochu delší, jinak pohoda.

    Jen mimo téma nefunkčnosti akce : přemýšlím, jestli vůbec mám aktivovat stonek. Jedna dekorka (2x2) mi dá za 20 hodin násobně víc bodů, než celý stonek za 44 hodin. A to jsou dekorky dvě. Ostatní bonusy ze stonku nejsou pro mě až tak zajímavé. Jak to máte ostatní? Zatím ještě jedu na BZ. Nebo jsem nějakou výhodu stonku nepochopila?
     
  18. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    Ahoj, akci jsem měla hotovou a dnes farma jede dobře, seká se jen v Alpách - ale s tím jsou pořád problémy, je pravda že při hře to bylo nekonečné, ty aktualizace a opakované vypínání hry.
    I teď když něco chci udělat, restartuji a hned jdu na danou plochu, do obchodu, na tržiště atd., tak to mám vyzkoušeno.
    Tak se držte a doufám, že těm co stojí o to akci dodělat se to nakonec podaří.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Su napnutá jak předválečný kšandy. A nikajnič. Zatím. Než se něco bude dít, budu spát. Bonus ......, ... Až zas budu ve stavu živých, snad to bude nějak fungovat a doklikám... :)



    ***Ale no tak - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/24
    krakenka666 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.