Všechno nejlepší, FARMERAMO! (18.1. - 26.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak jsem včera hru dokončila bez odměn, ty jsem vychytala jen na začátku. Všechno jsem pořešila bez nápověd, v klidu. Asi 3x jen za 5 mincí. Těším se na další povedené akce.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem si vyzkoušel minihru na vyšším levlu (nebudu psát kde, abych zase nedostal ban za to že hraju na jiném účtu ..... upsíííí, no tak nic no, uvidíme se za půl roku až mi skončí další ban) a to si snad musí už dělat srandu s tou časomírou.
    Za takové narozeninové nadělení pěkně děkuju (a nemyslím to v hezkém)
    Ještě že tuhle akci ignoruju, ztrácet nervy u skládačky na čas nepotřebuju.
     
  3. -jumu-

    -jumu- Zelenáč fóra

    Kašlu na to, minihra fajn, odměny nic moc, ale v polovině her, nejde makronky vůbec přesouvat... pouze zvednout a položit, takže i kdyby člověk byl jako blesk, stejně žádnou odměnu nezíská, jelikož přesouvání prostě nefunguje... Podotýkám, půlka her jde normálně, takže chyba nebude mezi klávesnicí a židlí...
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -jumu- makronku můžeš vždy přesunout pouze na makronku stejné barvy nebo do prázdné krabice. Proto ti někdy nejdou přesunout. ;)
     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Závěrečný útok na pikolínu vyšel,ani nevím,kolikrát jsem prodlužovala .. jednodušší by bylo, použít video od migose,ale asi jsem si chtěla dokázat,že jsem ještě mladá duchem :D

    Jdu si hrát dál a chytat bonusy,které jsem předtím neřešila
     
    Naposledy upraveno: 24/1/23
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pro získání bonusových odměn včetně bedny piccolo je nutné level dokončit v časovém limitu. Proto se vyplatí si umlít několik krabiček na makronky navíc a čas si vždy před jeho vypršením prodloužit kliknutím na krabičku na makronky v horní prostřední části okna s minihrou.
     
  7. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak stojím na poli 30, získala jsem stonek a dekorky, jsem spokojena. Zítra odjíždím na 2 dny na školení, takže pěstuji jen do odpo, víc se toho nezvládne. Ostatním přeji hodně štěstí k dokončení
     
  8. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Dob,děkuji za radu,nervozita udělala svoje,takže jsem spotřebovala 4 krabičky navíc ale za to se mi z picolky vyklubal florenovník,takže děkuji a nakonec spokojenost.
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak za tuhle akci by mělo RT dát mimořádnou odměnu, minihra je opravdu strašně nefér a časový limit, no hrůza
     
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Všechno nejlepší k 13. narozeninám FARMERAMO, dárek, který jsi nám nadělila, mě velice zklamal. Nejsem génius, ani jsem si to o sobě nikdy nemyslela, ale ten limit času jsem opravdu z 90 % nestihla. Gratuluji všem, co to dokázali!!!!!! A to jsem ve 233. kole.Měl to být pro hráče dárek nebo trest ? Snad bude příště líp.
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    36...36...36... Já se přes to nedostanu :eek::D
     
    k.vitek a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  12. 7koljan4

    7koljan4 Pisálek fóra

    ... tak jen komentář k letošnímu výročí: uhozenější narozeniny jsem tu za posledních 13 let nezažil - místo dárku v oznámeních jen script o vrácení stromů ... k tomu jedna z nejhorších her za poslední roky. No, ještě schází, aby nám karnevalová královna házela hnojivo...
     
  13. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Minihra mně bavila, ač byla náročná a časový limit někdy vražedný. Poslední minihru jsem měla problém dohrát, ale pomohlo video, čímž za něj děkuji - asi bych na to přišla sama, ale těch pokusů by bylo třeba asi víc :)
    Pamatuji si, že kdysi dávno jsme dostali dárek každý víceméně individuálně podle toho, jak dlouho hrajeme (bylo prostě několik různých úrovní dárků). Rozhodně by to hráče potěšilo a možná by RT i odpustili nepříliš povedenou oslavu narozenin.
     
  14. evinana

    evinana Znalec fóra

    ta mini hra není špatná, jen čas je vražedný. Asi 2x nebo 3x jsem tam byla jen za 5 mincí a je to vcelku fuk, protože odměny za mince vybrané jsou a ještě zbylo. Škoda je těch odměn kde se nestihl čas protože hlídat makronky i čas je dost těžké a přidávat krabičky moc brzy se nevyplatí. Nevím vůbec kolik jsem celkem napěstovala, ale vracela jsem se pro bodíky do sezóny a pro můru. Ještě jedny bodíky mě čekají jen co sklidím a pak už končím. Ty poslední dva 39 a 40 jsem udělala jen díky videa od migose za což mu patří veliký dík. Sice to jsou narozky farmy ale mohl být lepší čas aby se skládání stíhalo. Za věrnost jsme si také ty "dárky" v podobě odměn zasloužili že jo;)
    Kdo se ještě snaží držím palečky aby se zadařilo

    Edit: tak jsem to ještě šla spočítat a 19 her mám bez odměn. Ty jo..to je polovina, žádná sláva teda

    dasla: mrkni v nápovědách na video od migose, určitě ti to pomůže
     
    Naposledy upraveno: 24/1/23
  15. dasla

    dasla Rádoby autor

    Skládání krabiček s makronkami mě moc bavilo, i když jsem nestíhala časový limit, ale to nevadí. V obchodě všechno vykoupeno, stonek pracuje. Jen jsem se teď zasekla na 39/40 a ne a ne to složit. Ještě to párkrát zkusím, ale moc si nevěřím.
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    dasla - ahoj, podívej se do diskuse k nápovědy k narozeninové akci. Je tam i video
     
  17. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, aj ja chcem poďakovať všetkým čo zdieľali svoje videá, rady, nápovedy.... vďaka nim mám piccolo a mliečny strom :inlove:
     
  18. Plea

    Plea Pilný autor

    Minihry mne bavily, občas byl čas trošku krátký, ale odměny mám všechny :) Jen více nových akciček, aspoň se nebudeme nudit, že se to stále opakuje :p
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Protože mi zbylo dost krabiček i akční kytky, dodělala jsem chybějících 7 odměn, i když je nepotřebuji.
    Hra mě bavila, tak jsem si už hrála jen tak pro radost.
    50 mincí už nemám za co utratit.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. dasla

    dasla Rádoby autor

    davidson00 - díky za radu, určitě to zkusím.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.