Věk dinosaurů (4.1. - 10.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Konečně jsem se od rána dostala na farmu, byla jsem nějaká zaneprázdněnáxDa zjistila jsem že chybí už jen 300
    padátek a bude ráno hotovoxD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hlavonožku budu mít dopěstovanou za necelou půlhodinu, pak budu čekat na pajdátka. Druhou část plnit nebudu, jen si vyzvednu nálepku. Taky nemusím mít fčecko...
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    [QUOTE="Meli8, chtěla jsem Ti napsat zprávu a něco poslat, ale hráč neexistuje.
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hlavonožky mi chybí necelé 3 otočky. Tak bude hotovo zítra večer nebo v úterý ráno. No a padátek mi chybí do 820 ks cca 90 kousků. Ani jsem nepočítala, že bych splnila akci celou. Stonek stačí.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou neděli všem:) akcička hotová, z pikolka jasně medvědí kámoš, ale z tajemna vykoukl Lori :inlove: můj první.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Gratulujem vsetkym co maju hotovo :) Ja som sa cez vikend venovala vnucke a tak farma isla bokom :) len rano a vecer som tu nabehla a v rychlosti prebehla farmy xD Takze mi chyba z druhej kratkej akcnej 8000 :oops: No ked som videla rychliky,tak to zmaknem aj ja,pre mna su prave motivaciou ak oni to zmaknu v kratkom case,tak ja ked mam dake spozdeni tak to zmaknem tiez ;):pxD

    Prajem pekny zvysok nedele :sleepy:
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak konečně to mám taky za sebou...
    [​IMG]
    Bednu Piccolo použiju, až jich budu mít více (posledně to tedy nebyla žádná hitparáda - nic pro podporu přísunu do stodoly či urychlení čehokoli)...
    :)
    I tak ale na Farmeramu nedám dopustit![​IMG]
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Chybí mi poslední dvě dodávky. Rostlinky snad dnes dopěstuji a na noc dám dlohodobku na padátka. Zítra bych to mohla dorazit.
     
  9. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Řádek je doma. Dál to nehrotím :).
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Ráno sesbírám posledních 80 padátek a akce bude celá hotová.Stonek už od soboty pracuje
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne chýba ešte 58 padátiek to už ráno z labalabu napadá a ak nie tak je ešte dosť času do konca aby dopadali;);).
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám stonek a dál uvidím co bude kam dojdu tam dojdu;):)
     
  13. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Může mi někdo poradit když jsem si vybrala tu delší dobu tak už se to nedá změnit, děkuji
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - ahoj, nedá se to změnit :)
     
  15. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali
    ***
    děkuji

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/24
  16. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak mám také hotovo ;). Napěstováno bylo rychle, ale klasika na Baha .... padátka ;).
    Všem rychlíkům gratulace a ti, co se blíží také do konce, přeji hodně úspěchů ;).
    Hezké mrazivé úterý všem :)
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já se taky ještě snažím. (o pikolku, řádek už nějakou chvíli mám) Mě teda i napěstování dalo zabrat. A to jsem něco vytočila, polechtala Jacky, sypala zeleným. To pěstování takového množství na jedné ploše je docela záhul. Ale chápu že tak pěkné odměny (miluju tajemno a pikolku) nemůžou dát úplně zadarmo.

    Nicméně akční téměř napěstovaná, teď čekám hlavně na padátka, kterých chybí ještě dost (vzhledem k mé přípravě s maniokem). Za chvíli mi dozraje lablab, tak jsem zvědavá kolik toho z něj padne. Podle toho upravím strategii, ale zelený posyp mně asi nemine, což moc nejsem ráda, zdroje jsou již značně omezené a pod svůj limit zásob jsem nechtěla jít. Ale když už jsem do toho vložila tolik, byla by blbost to nedotáhnout, takže tomu dám co bude třeba. A budu doufat, že tajemno i pikolka mě za mé nasazení obzvláště potěší.
    -------------------------

    Edit:
    Tak lablab vydal 96 padátek. Proto, že s maskou, mastí, esencí, vodou a hnojem potřebuje 9:35, bych to snad měla dát i bez toho zeleného cukříku. Ještě 3 otočky a těsně před koncem akce bych si na pikolku měla sáhnout.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/24
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Jsem na tom jako Prepperka, potřebuji mnoho padátek, když bude nejhůř, také přizelením. Nebo obětuji naspořené floreny a padátka dokoupím. To pořeším zítra. Kdo má hotovo - gratuluji.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    A je to.Ráno napadalo dosť padátok tak že už mám fajront.Teraz sadiť zase čo mi zvieratká pochrúmalixDxD.
     
  20. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Po novinkách ani vidu ani slechu.Rostliny snad dám,ale padátka nevím,ale nevadí o nic nejde.Chybí 400 padátek,tak na to kašlu.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/24
    INČUČUNA1959, -Kuteno- a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.