Výstava (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    terazky pozerám hokej, ale len z telky, no a už mám polonaštudované, čo chcú z Hamburgu na zajtra u nás o 14,00, ale myslím, že Hambrgčani sú teraz tiež na hokeji:D;), Slovenskóó:inlove:
     
    Honzulka05, duna.duna1 a GordonSargent tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Terazky hokej a potom se Danka vrhne na nové úkoly v družstvu ,-) Do toho, do toho .... Výstava skončila zítra jedeme dál ,-)
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Pitrýsek47, jak si vedel?;) ja ako jeden z niekoľkých miliónov trénerov len poviem, že zas "zaspali na vavrínoch", ale aspoň majú chalani blízko domovxD, myslím naši, nie vaši:music:;)
    idem ja teda na tie ďalšie akcie, keď už výstava skončila, kuknem na trh a zarobím viac ako hokejista z nhl:music:xD
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Všechno bez papíru a tužky a jiných pomocníků a vždy za 40-41 bodů, těch 41 byla převaha. Trénovala jsem paměť a šlo to bez problémů, dokonce jednou i s vnoučkem a to jsem si užila nejvíce, když jsem nahlas předčítala, co kde je a v hlavince to pěkně zůstalo. Je důležité si to říct, třeba v duchu nebo nahlas a ono to v hlavě fakt zůstane. Občas se stala chybička, ale nic zásadního
    :music:
     
    Milka66, Honzulka05 a krtekradek73 tohle ocenili.
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, zkusila jsem, co bych teoreticky zarobila jen na totemech, stejně to bylo zavřené po celou dobu v baráku, chtělo to jen nažrat:

    [​IMG] ale vzrůstá poptávka po dentální hygieně ... tak nezapomeň přibalit i zubní kartáček ;)xD
     
    MatysekKamilek, Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.