Výstava (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Dobrý den vespolek, dá se zahrát i víc než 40 miniher a sbírat tak dál další mince? Nějak se toho nemohu nikde dočíst...
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    radyn.m - ahoj, můžeš dál hrát, já ještě umelu na 55 minihru a již akční nezaseji a dám oranžové macešky, které jsou potřeba do úkolů do družstva
     
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Obě akce hotové, stonky aktivní v obchodě vybráno skoro všechno,pohodová akce i to šlechtění které nemám moc ráda se dalo vydržet :). Honem farmu do původního stavu než začne další honička. Kdo ještě nemá tak ať se daří dokončit.
     
  4. miduška

    miduška Pisálek fóra

    Prosím kde dostanu dům na stromě
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    miduška - ten se dá koupit ve farmářských potřebách za 1 000 000 krejcarů, o dvě stránky před je odkaz s vysvětlením, tuším, že příspěvek č. 33

    jinak jsem uhrála 50 her, vybrala hnojiva, krmiva, upgrade na "dům-dám" strom, stonek + dekorky a jdu sázet macešky a dvouzrnku, ať se to zase pohne v družstvu
     
  6. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Lyzarka - gratuluji .. a ty pidipolíčka sklízíš kombajnem nebo ručně?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Ahijky , já ten dům na stromě ve farmářských potřebách prostě nemám a nevím kde hledat !:oops:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj stonek je v nebi a ještě chybí 5 mini her a bude hotovo,vcelku pohodové akce,něco dopěstuji a pak další a další akce..
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmm a nemáš ho už náhodou koupený a posazený někde na ploše? Nabídka ke koupi vyskočila v info okně, pokud jsi nekoupila hned je ve farm. potřebách. Jde koupit jen jednou. Taky byla chyba v překladu Dám na stromě.
    Nad tvým příspěvkem máš i odkaz a stránky před, zobrazení, kde hledat.

    scorpius: to víš, že kombajnem, ale nerad bych se pletl ,-))
     
    Naposledy upraveno: 13/5/19
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného pouze oslov. Děkuji Skali
    Pitrýsek47

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Ten dům je tak dobře maskovaný že ho mám na ploše a já jsem ho nenašla . Jinak díky !
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/19
    scorpius50 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Výstava ukončena,stonek mám a i upgrady jsem pokoupila.Ale na traktory je mi líto dát superkrmivo,takže končím u 8 úkolu.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Všechny odměny vybrány.Tedy mimo dekorky já je nikdy 2x nekupuji.Ve stonku je mám a na plochu se mi stejně nevejdou.
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kdo vydrží s nervama, má na poslední chvíli ještě BB - zítra od 18.00.
     
  15. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Já tedy nevím,jak mám dát dům na stromě na hřiště pro mazlíky,když to tam je přeškrtnutý,ale DÁM na stromě by tam šel,jenže mi tam nejde dát ten DŮMxD
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    -romanafa - ahoj, na hřiště musíš dát až upragované hřiště, nejdříve ho dej na plochu na farmě a dej na něj ty upragy, pak již půjde dát na hřiště pro mazlíky, ahoj
     
    scorpius50, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Děkuji,ale stejně mi to tam nejde,asi že mám jenom dům na stromě 4:)No jo,musím mít roztomilý domeček,ach jo
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Trochu jsem to přehnala s pěstováním - no jo mobil. Dnes jsem tedy měla pexeso večer. Odehráno 54 her, většinou za 41 bodů, jen asi 6x se podařilo 43. Vybráno vše ostatní, ještě zbývá dost mincí na dekorku, tak se rozhoduju, kterou.
    Bez pomůcky bych pexeso nedala, po 10 hře už člověk plete všechny dohromady :p.

    [​IMG]
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: taky mám v bloku z pexesa piškvorky... ale stonek je doma, další dvě hry navíc; teď sice krom jedné akční plochy na karty doplňuji zdecimované chovy králíků, koz, ovcí a prasat z té druhé akce. Slepice už mám dochované, tak to po uvolnění plochy po králících asi dotáhnu aji na ten další dám ke stromu. Jak jsem ty traktory nechtěla opravovat, ono to padalo a padalo... jenže ti mutanti nebyli, tak jsem to musela fšecko pošlechtit. Ale zase byly volanty, klíče a pneu. :)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No delam to pres kopirovani, i kdyz je to pracnejsi nez si je dat primo, ale nejak se nemuzu dokopat udelat tak pekny kolecka :)
    Ale 41 her, dekorka jen ta bonusova, mozna se budou hodit ty BZ/TBZ co dava ale hlavne teda vybiram po tech vecech co chci i neco z tech SH a ostatnich... no asi dam jeste zitrek na akcni kytky, ono to nebude skodit...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.