Výstava (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Sázím, pexeso otáčím..... ale teď jsem si spočítala, že prostě tuhle akci časově prostě nestihnu. Nemám tolik času být u farmy, takže stíhám jen dvě pexesový hry denně......takže se s výstavou loučím a těším se na příští akci. Všem přeji úspěch!
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Teď ještě spočítat, kolik ozubených mincí budu potřebovat k vyluxování obchodu (dekorace do toho pochopitelně nepočítám).
    Hrál jsem většinou se ziskem 41 mincí, občas 43 a dvakrát za 40 (už se mi dělaly mžitky před očima).
    Tak dobrou paměť všem vůkol!
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    32 her.Stonek hotov ;)
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak to vypadá, že dneska bude ošklivý den co se týká počasí a tak na 100% budu doma. A proto jsem si řekla, že přeci jenom se do obou akcí pustím. Teď po ranní sklizni jsem zlikvidovala na farmě téměř vše a dala pole 2*2 na rozpěstování akční plodiny. Téměř ihned po zasazení 10 ks v začátku jsem získala dalších 5 kousků, takže rozpěstovávám z 15 kusů. Ráda bych se dostala k řádku, teď po přečtení infa k akci jsem zjistila, že až tak špatný není. Pustím nějaké to SH a uvidím kam se dostanu. S esHáčkem a bílou nevinností akční roste hodinu .... to půjde.[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    Víte někdo co dáva dům na stromě po použití těch dvou up ?
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    22 her odehráno, docela to jde. Koupila jsem stonek a SK, které jsem hned rozfofrovala :-D... zatím s ostatním utrácením vyčkám.
     
    scorpius50, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    děkuji za odpověď , tak to budu kupovat až naposled, co mi zůstanexD
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    podminka1 alias zdena63 - nemáš zač.
    Na herním fóru je zakázáno psát z více herních účtů - používat více identit. Piš jen z jednoho účtu (z jedné farmy). Děkuji
     
    scorpius50, Honzulka05 a spuntka tohle ocenili.
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jedu pomalu,ale jistě-bez bonusů,Jacků apod.,pouze s hnojem,vodou,MJS a 2 JC.Mám čas být na PC.
    Jsem spokojená,i když asi nezískám všechno,co bych chtěla.Ale to neva.
    Před chvílí: [​IMG] [​IMG] :inlove::inlove:
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám 118 ozubených bodů a potřebuji 179,sázím dál a dekoraci koupím až se to povede,tentokrát stonek pojede
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ještě 10 her a mám hotovo.Padátek nadbytek,do večera dosázím co chybí-A JE TO.Pak dám na plochu získané taj. stromy a stáje(doufám,že vypadne něco užitečného,žlutých bobrů a chameleonů mám zase nadbytek-už aby přijel vlak).Teď by to chtělo nějakou delší akci jen na BAHA aby si FA odpočinula.
    FA214....BAHA465
     
  13. miduška

    miduška Pisálek fóra

    Asi jsem jiná, nebo neumím číst kde dostanu "Dům na stomě"
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj miduška,

    Dům na stromě se dá zakoupit ve Farmářském obchodě za 1 000 000 krejcarů.
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak nějak přemýšlím, že všechny akce asi začnu později. Dneska ráno po ranní sklizni jsem začala rozpěstovávat a teď mám napěstováno na celou akci už s mírným přebytkem. Bylo na mně totiž přívětivé kolo štěstí, které dalo na celkem slušný počet pokusů 200% ke sklizni, 100% ke sklizni a +1 ke sklizni. Když jsem ještě použila 2x Jacka a bonus ze stodoly na +1 akční, tak to dávalo na jednu sklizeň z políčka 1*1 i 19 kousků akční plodiny. A na to se vyplatilo použít SH. Jesli jsem přišla o zásobu 1800 kousků, tak to je opravdu maximum.
    Jsem spokojená, teď ještě 90 folií a je hotovo.
    Dobrá akce, jsem ráda, že jsem se do ní pustila.....[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Dobrý časný večer, mám hotovo, z obchodu jsem vyzobala co jsem chtěla a už si zase pěstuji do družstevních úkolů. Dala jsem 41 her a finito...využiji ty 3 dny k dopěstovávání, díky šlechtění jsem si dokončila další z letitých ležáků, tak již jen 9, kde mi chybí poslední 1 - 2 nejvyšší šlechtěnci. Jára
     
    evainfo, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. darkkorbyx

    darkkorbyx Zelenáč fóra

    hledam farmařsky obchod a nevím kde kliknout chci si koupit dum na stromně diky za radu
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    darkkorbyx - ahoj, levá lišta - ikona červeného košíčku, pak ikona kombajnu a záložka sezónní zboží

    košík.png

    Edit - nebo ve městě

    farmobchod.png
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dekorace nekupuju, jedu pexeso a po 30 hrach jsou dekorky na stonku a mozna bude i ta specialni... tu jedinou zvazuju nakoupit za ozubeny, ale spis to vrazim do vsech tajemnych, do XXL a pak se uvidi... a pochopitelne upgrady domu uz mam koupeny...
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stonek stonkuje,mám asi jen 14 her,ale úspěšných,pexesu hraju dál,kdyby někdo potřeboval nějakou dekorku napište herní poštou ;);),kdysi jsem dokončil akci hra starého námořníka (pexeso) a teď i výstavu (pexeso),takovéto akce mě baví
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.