Výstava (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak a teď budu za tydýta ,-)) na výstavě si musím koupit řádek do stonku, ale dekorace nemusím kupovat pokud odehraji dekorace vlevo?
    Heč a už mám 10 her.
    Na přehlídce je řádek ze hry při plnění. To je binec.

    Edit: Skali děkuji ,-)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - taktak, stonek koupíš, dekorky máš za odehrané minihry ;) (30 miniher na všechny do stonku, 38 na tu bonusovou a další si můžeš navíc i kůpit)
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stonek už mám zakoupený,teď už jen budu hrát a uvidím jak to půjde,samozdřejmě že budu hrát tak dlouho,dokud nedostanu všechny dekorky
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Po ranní sklizni mám nakoupený stonek i s dekorkami a domkové "povyšování", odehráno 33 her, dekorky navíc budou pro případné "holé" řádečky, Pexeso dělám s postavičkami za pomocí papírku a tužky. Docela to jde. Jára
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nebaví mě to. Mám odehráno 11 miniher a nebaví mě ty minihry, protože u takové 3tí kombinace v řadě už netuším kde mám na co klikat, protože si mozek pořád pamatuje předchozí rozložení.
    Začínají mi docházet folie (mám cca na 25 lístků) a pokud nebudu sázet akční ze které to nepadá, tak nemá smysl abych sázel dlouhý kytky ze kterých to sice napadá ale zase nebudu mít akční kytku.
    Už se na to asi vykašlu a tyhle nesmyslně nastavené akce budu prostě ignorovat úplně všechny.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    31 her a stonek stonkuje, ještě 9 her a finíto, jde to opravdu rychle ;)
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři přeji všem hezký víkend akci mám skoro hotovou čekám už jen na padátka stonek od rána stonkuje ,obchod vybrán podle toho co jsem chtěla ,farma dána do běžného stavu a pěstuji středně dlouhé na padátky zatím odehráno 33 her ,ještě 7 her a konec,akce vypadala zle moc se mi do ní nechtělo ,ale bylo to jen zdání po prvním přečtení,všem farmářům přeji ,aby jim to padalo.
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Tak tady mám odehráno teprve 21 her.Bohužel nemám vůbec štěstí na nějakej bonus na kole štěstí,takže jedu s 2JC a plnou legendou a MJS.Škoda,že celá sklizeň akční dá na 2 hry.Pexeso mě baví!
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké poledne a přeji dobrou chuť ;) jsem si včera před spaním vytočila bonusek na celičký den a točím od rána na středních políčkách jetelík s SH. Ještě posháněla zelené kapky kde to šlo, i koupila v odměnách, měnila za mince a jsem nadšená, že se to už blíží ke konci a můžu konečně zasadit svůj len do družstva, kde to taky už finišuje :p. Obávala jsem se fólií, ale lítají zatím dopředu s 10-ti hladovými citrónky:D. Pexeso je supr, barvičky jsou pro mě jednoduché, mám 1x za 40, 6x za 43 a zbytek za 41 .. mohlo to být horší, že jo:p tak držím palečky, ať to roste a padá ;)


    [​IMG]
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, rovných 40 miniher a ještě neuplynuly 2 dny, Jack je k nezaplacení, když nemám štěstí na KŠ. Zasazeny hortenzie a zítra vylepším Dám na stromě o všechny upg
    :p
     
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    já jsem na 27 hrách, stonek mám od včerejška, jednou jsem měla +1 na KŠ, hraju pozadí a odkrývám pěkně od zhora a hned vedlejší, takže si to lépe pamatuji, než kdybych skákala sem tam
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No odehrano 18 her + 2 se daji jeste dat do mlyna, mam stonek bez dekorek (no mozna vezmu tu bonusovou kdyby zbylo), tri upgrade domu na strome a to zatim jde... delam to za 41 bodu, jednou 40, jednou 42 - asi nejak nevim ze by to slo lip... na pamet nespoleham, od toho mam PC, takze to davam ciste mechanicky...
     
  13. Adafil

    Adafil Zelenáč fóra

    ahoj, asi jsem něco přehlédl, ale nevíte někdo kde získám ten základní "dům na stromě"? ...upgrade je v odměnách ale základ???:p..
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. rybička

    rybička Rádoby autor

    koupíš ho v obchodě ve městě
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Podívej se sem: #33
     
  16. Adafil

    Adafil Zelenáč fóra

    děkuji :)
     
    scorpius50, Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  17. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Tak nevím, zatím mám 27 her a pěstuji na celé farmě akční a vždy umelu dvě hry a tak mi to připadá, že to jde pomalu. Postavy mi nejdou a tak hrám barvy v těch se orientuji lépe a snad dojdu do konce, ještě je dost času.
     
    evainfo, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    10 her,dekorace za 10 her doma a i dekorace Spoj tři (koupeno v obchodě),už stačí jen hrát do té doby než budu mít na dekoraci Pexeso ozubená kolečka,nebo si ještě počkám těch 12 her,zatím nevím jak to vymyslím
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Což o to, hrát pexeso by mi šlo, ale nemám z čeho ,-)))))
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,tak na stonek mi stačilo 22 her, ostatní dekorace s tím stonkem jsem zakoupila za ozubené mince, takže už fachčí v nebi, a teď se zaměřím na ostatní ceny jako (SH,SK,vrtule...), ty jsem zlikvidovala při poslední akci, tak budu doplňovat stavy, všem, kdo mají hotovo veliká gratulace, a vy ostatní to snad taky dáte, tahle akce je na pohodu.
     
    alena1480 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.