Výstava (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Zrovna. když jsem hrála minihru tak mě to vyhodilo, zkusila jsem to znovu a znova jsem venku. Jsem znova ve hře, ale přišla jsem o jednu hru.
     
    maribeja, Honzulka05 a zahradnice4 tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jj, zatímco jsem psala na fóru, tak mě to ze hry samo odhlásilo - asi mám jít na oběd xD
     
  3. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Také mne to vyhodilo,i když jsem se přihlašovala ráno.
     
    maribeja, Honzulka05 a michalka59 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, podle obdržených informací dělali nějakou drobnou úpravu ve hře a museli všechny hráče odhlásit. Zkus si minihru spustit znovu - neměla bys o nic přijít (balíček karet). Pokud máš ale nějaké pochybnosti, můžeš se s důvěrou obrátit na herní podporu.

    Měla bys tam po vstupu vidět zelené tlačítko ke spuštění
    jedna.png

    Pokud by ti to pokus "ukradlo", bylo by na tom tlačítku nějaké číslo (počet zbývajících balíčků)
    dvě.png
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Moc děkuji Skali, bylo tam to tlačítko ke spuštění, je to v pořádku
     
  6. ondra-7

    ondra-7 Zelenáč fóra

    Ahoj všem.
    kaolín11 můžeš mě prosím vysvětlit nebo i někdo jiný čemu říkate aktivoval jsem jack a taky už jsem tady četl i o nějakých cochcácích.Asi budu za blbého ale ja fakt nevím co to je.Díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jackův dárek
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 2 000 BZ/TBZ a +2 ks při sklizni rostlin na 10 hod., velikost 1x1, lze sklidit pouze 20x, poté bude poskytovat jen BZ/TBZ
    Pro prvních 20 sklizní, lze umístit i na Hřiště pro mazlíky a sklízet kombajnem pro mazlíky.

    Jak sem právě zjistil potřeba akční je o 4x695 ks menší.Protože jako odměna u traktorů,jsou další 3 balíčky karet! Takže stačí napěstovat 25.020 ks jetele 1.260 ks padátek!:)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Doporučení všem, kteří nechtějí spoléhat jen na svou chatrnou krátkodobou paměť:
    Nakreslím si mřížku 4 x 4 a postupně odhalím nejprve jedno políčko, zjistím postavičku a zapíši do příslušného políčka. Pak odhalím druhé políčko a buď jsem se trefil (paráda) nebo zapíši postavičku. A pokračuji dál do úplného odhalení.
    A moje zkratky jsou:
    MY ... myš, KR ... kráva, KAN ... kanec, PR ... prase, VEV ... veverka, OVC ... ovce, HUS ... husa a SL ... slepice.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek
    Přesně tak sem to dělal minule!:) Nyní sem si vystřihnul 8 čtverečků,napsal názvy zvířat a pokládám do mřížky,kterou jsem náhodou objevil na poslední straně jednoho časopisu(příloha AHA)!8)
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem u pexesa ;) bylo málo času, ale už je volno na celý víkend. Se zatím podařilo napěstovat na 15 her a jasně, že si to kreslím na papíru ... to je už vyzkoušené a jdu podle barev, abych nepřemýšlela, co je to za zvíře xD za 41 bodů, 2x 43 ... se to snad nezhorší. Jako vždy jsem šla hned koupit stoneček a nechtě nějak klikla i na to člověče nezlob se, se tedy zlobím a moc, ale nic už nepomůže xD ho budu mít dvakrát. Prosím Skali by mě zajímalo, jestli se sklidí kombajnem jen s bonusovými předměty jako i ostatní bonusové dekorky, protože je jen na 20 hodin a nevím, kdy a kam ho zasadit a nic o tom není psané, tak snad jo:p. Jsem se do toho tedy pustila, teď už nejde couvnout a doufám v bahamku, že mi pomůže i když to padá všelijak :p
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Odkrývám podle postav, jsou výraznější než barvy. Na tak malé pexeso mně netřeba malůvky ,-))))
    8 her
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 20 her, přesně polovička a mám stonek a 3x upg Dám na stromě, na to, že je jeden den a kousek akce, tak dobrý :p
    Edit: už 24 her
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak ja už mám jednu minihru zasebou!xD
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vyzbrojen jedenácti stupňovým ***,kartičkama s názvy zvířat a tabulkou, pustil jsem se do pexesa.:wuerg:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Zbytek až zejtra.
    Farma předělána do normálního trežimu!:)

    *** odstraněna značka piva (reklama). Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/19
  15. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    poradíte mi jak dosáhnout velkého výnosu akčních když nemám MJM -čím to zvýšit pidipole nebo velké a jakou pomůcku?o pexeso se budu zajímat až budu mít dostatek mletí
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - vidím to tak, že bonus z dekorky Farmářské Člověče, nezlob se (+) se ti uloží do invu do spotřebního zboží, bo je to klasický bonus do slotu, který si aktivuješ sama, až budeš chtít. A tak je asi vcelku jedno, jestli tu dekorku sklidíš obyč. kombajnem, nebo kombajnem na mazlíky ;)

    Edit: dekorka lze dle testu sklidit klasickým kombajnem

    evainfo.png

    evainfo2.png

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    zabeva - a na trhu MJSku koupit nemůžeš ? Nebo požádat nějaké farmáře, jestli by ti nepomohli ? Nebo nemáš v inventáři nějakou bedýnku, která může vyplivnout i MJS ? Můžeš použít dýňovou marmeládu (+1 na 4hod). Nebo nemáš nějaký bonus do slotu ? Nebo booster na akční rostliny ? Možností je spousta.....
    bonusy do diamantu.png
    booster.png
     
    Naposledy upraveno: 11/5/19
    zejdy66, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. j.e.z

    j.e.z Rádoby autor

    vůbec mi ted nejde dodávat do minihry >:(
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    V Rama obchodě máš vykoupeno? je tam možnost 5x,když ji prodloužíš, máš plno rostlinek ,-))))
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    j.e.z - u mě dobrý, zrovna jsem to vyzkoušela. Zkus zavřít a znovu otevřít celý prohlížeč. Pokud by problémy přetrvávaly, zkus jiný prohlížeč, nebo udělat vše pro bezproblémový chod hry
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. j.e.z

    j.e.z Rádoby autor

    dík za radu, vyzkouším
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.