Výstava (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    ašada01: Díky za výpočet minimálního množství, už jsem s tím chtěl seknout, jak mi vyšlo na cca 26410 akčního kvítí (jen letmý výpočet, ruku do ohně bych za něj nedal) :cry: . Ale jediné, o co stojím, je stonek s dekorkama. Bo bedny ze kterých můžou padat zelené kapky, jsou u mne vždy vítány :)
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce stíhá akci, nemáme oddechu a pexeso nemám vůbec ráda. Když byly děti malé, tak jsme to hrály, ale hrála jsem to jenom kvůli nim, protože mne to nikdy nebralo. Ale hra je hra, tak do toho ve 14 zase půjdu a udělám, co udělám. Vnučka vždycky říká: Babičko, to je jenom hra. To jí říkám, když se u něčeho zlobí, že jí to nejde. Fajn hru, dnes má pršet, tak se mohu farmě věnovat. ;););)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, včera jsem došel večer dom, sklidil, zasel lesní jahody, na jedné ploše len a pak zjistím, že je akce a hned dvojitá na padadla,grrr. Ráno jsem se díval, oznamko žádné a v práci jsem rád, že sklidím(dodělával jsem potrubí) a už nezbyl čas na nějaké čtení. Chtěl jsem to teď po ránu napravit, vzpomněl si v devět a mám utrum. Maká ovce... To zase bude maglajs na Hané(potažmo v Horách zvaných Krušné).
    Ale pexeso mám rád, jen k tomu potřebuji už tužku a papír - je to asi tak 20 let, co jsem to hrál naposledy v reálu. Tady bez tužky ani ránu - sice postupem hry už vím, ale sichr je sichr
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vypadlo mi 326 igelitů, to je víc než půlka potřeby na stonek. Takže jen napěstovat akční.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jedu akci na všech 40 miniher, tak toho bude k pěstování dost 27105 a padátek 1365 bo jeden pokus jsme dostali. Zdá se, že to padá pěkně, tak snad nebude problém s padátky
    ;)
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Také pojedu na všech 40.S tužkou a papírem to půjde snadno(dám si zase jako minule pozadí).Na noc zaseju oranž. macešku s vodou a hnojivem a přes den 4x akční.Snad budou padátka skákat jako o závod.
    FA214....BAHA464
     
    Honzulka05, evainfo a L.Lady tohle ocenili.
  7. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Robím na cca 300 políčkach, zvyšok mám dekorky, takže uvidím ako to pôjde. Predpokladám, že budú chýbať padátka.
    Už mám rozpestované, keďže robím na menšej ploche, otočím aj v noci.
    V lište ešte mám kupón na +200% na úrodu, takže uvidím, či ho nepoužijem práve pri tejto akcii. :p
    Držím Vám palce. :)
     
    Honzulka05, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pletu se, nebo to je pár měsíců zpátky, kdy všichni zavile lovili při všech O&D nektarinku XXL? A teď je ve venkovském obchodě za pár modrých chechtáků.

    Stále se ve mně sváří, mám-li uzmout stonek a nahrát dekorky ve hrách, nebo se na haluz vyignorovat a vybrat cochcáky :music:? Přes 25K akční se mi pěstit fakt nechce :sleepy:...
     
  9. tolca

    tolca Pisálek fóra

    prosím radu - nikde nemohu najít, kde se najde dům na stromě - v odměnách jsou upg na dům a když zadám tady do hledání, tak se mi ukáže, že jde směnit, darovat....ale akce obchoduj a daruj není,...
     
    malanek70, evik.chemik a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    TOLCA- dům na stromě je normálně k zakoupení mezi dekoracemi ***.stojí1000 000

    *** ve farmářských potřebách - záložka sezónní zboží. Skali

    jinak k akci- zatím pěstuju akční, ještě stihnu 1 sklizen s vytočeným bonusem 200% do stodoly. pak se uvidí, kolik budu mít a jestli se mi bude chtít dál.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/19
    marketka47, malanek70 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. tolca

    tolca Pisálek fóra

    děkuji - no bomba...chudáci nižší lvl , kde vzít milion:eek:
     
    malanek70 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    nepestujem.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tolca - koupíš ve farmářských potřebách - záložka sezónní zboží

    dům na stromě základ.png


    Mezi dekoracemi a farmářskými potřebami je krapítko rozdíl. V dekoracích tento předmět nekoupí.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/19
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Měl jsem po farmě rostlinu bér italský a vyplatilo se to,vypadlo mi 203 fólií,ale to jak se mele je fakt nad limit,skoro 700 ks vyhozené rostliny na jednu hru pexesa,ale na druhou stranu oceňuji stonek,bedna vypadá lákavě
     
    marketka47 a Trepifajksl tohle ocenili.
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, vytočil sem pár bonusů na kole štěstí a k tomu měl noční směnu, tak sem si řekl že to zkusím 8)

    Kytka napěstovaná a můžu se dál věnovat úkolům v Družstvu. Pajdátka dopadají. Takže za mě akce na pohodu :D

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    prodat trocha hnoje a těch milionů je hnedle povícero....

    jinak co hra to 41 koles ;),
    pokud mě to bude bavit, vybrakuju celý obchod,
    opravdu se mi tentokrát cena vs odměna líbí ;)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od včera napěstováno,čekám na fólie.
    Stav: 27.224 jetele a 735 fólie
    Spotřebováno cca 2.500 SH , 700 vrtulek, aktivace 2x jack a 2x +1 do stodoly
    Zaseta všade pokrácená chryzantéma.
     
  18. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Prvních 10 her odehráno, takže jen pěstovat, ještě 3 dny a bude napěstováno i bez nočního bdění, padátka budou asi později, ale času je dost.
     
    marketka47, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Odehrál jsem 10 her (8 x 41 a 2 x 43 => měl bych mít 414 ozubených mincí. Ve skutečnosti jich mám 434, tedy o 20 ozubených mincí víc. Takže ted dumám, odkud se ty mince navíc vzaly*.

    *Už jsem na to přišel! Jsou z odměn od traktoru vpravo!

    Všem přeji, aby našli co nejvíc dvojic na první pokus!
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    pexeso mi zrovna moc nejde, obyčejně udělám jen 39 - 41 mincí, ale už je stonek doma, jeden upgrade: dám na stromě na dům na stromě (a možná vznikne dým na stromě), ještě vyberu ty další dva "závěsy" a pak se uvidí na co a kolik zbude
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.