Výprodej květinové kolekce, strašákové kolekce a kolekce ptačích budek (29.5 - 31.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak říkával Mirek Dušín: Je to nečestné a nesportovní. Ale v Hamburku asi Rychlé šípy nečtou. V Pekingu aspoň toho krtečka.....:p
     
  2. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Škoda že neudělali výměnu - ptačích pagod a chýší mám habaděj a chybí zase hrad....
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  3. mikesek76

    mikesek76 Pisálek fóra

    Taky se přidám - tohle už není zábavná hra, ale kdo víc zaplatí. Dekorací kytky + strašák mám spoustu, darovala bych ráda a zadarmo. Ať je to hra, ne?
     
  4. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Nevím proč některé farmy, nemají šanci si některou věc vytočit.....a pak je jim to draze nabídnuto.
    Navíc....kdysi nebylo potřeba pořád něco platit....zlaté začátky této hry.

    Osobně bych tyto věci zařadila do Oa B
     
    anajavonuj a Hagerr tohle ocenili.
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Sovinka - no vidíš, já naopak to zkrácení vnímám pozitivně. Pokud mi to zkrátí karafiát o necelé 2 hodiny, mohu krátkou akční otočit jednou navíc, u dlouhé akční se v pohodě vejdu bez nutnosti použít hnůj. A bude to znát i na pohopolích v případě nutnosti použít šlechtěné kar. kvůli padátkům.
    Mimo akci se v pohodě vejdu s dvěma delšími střednědobkami. Je tedy fakt, že jsem převážně pěstitel, příležitostně sadař, tak zkrácení u kytek víc využiji. Sklidit dlouhé ráno a večer je můj sen.
    Ale je to samozřejmě o tom, kdo jaký styl hraní preferuje a co mu dovolí jeho mimoherní povinnosti. A loni jsem si raději místo kytek koupila balíček chlévů.
    Do hry kupuji předplatné mlýna a pomocníků, to jsou necelé dvě stovky měsíčně. Na kytky a strašáka budu potřebovat floreny za 225 Kč, což je o pár korun víc než za předplatné (jak jsem psala, kuponů mám dost), tak holt dvakrát oželím zmrzlinu.
    (Snad jsem těch 10% spočítala dobře. Pokud ne, prosím o opravu.)

    Lída7373 - myslím, že každá farma má možnost si to vytočit. Ale předpokladem je, že bude točit dostatečně často, aby tu věc získal. Jen si nejsem jistá, že to tak bude dělat u všech svých farem (možná, že i tací jsou). A to jsme už zase u placení a kupování lístků. Třeba teď toho ohnivého ptáka už mám, ale tu modrou můru ne. Když se objeví, nevytočím ji. Lístky nekupuji, nemám tudíž možnost točit znovu a znovu, aby se objevila. Až ji z kola vyndají, tak holt budu mít smůlu.
    A hlášek, že bychom to darovali či měnili při O+D je tu spousta, nicméně licence bohužel taky nejsou zadarmo.

    Vím, všem nám jde o princip, ale hra není hrou zdarma už dávno. I ve družstvu je možnost okamžitého zakoupení dodávek za floreny; pokud by to někdo nevyužíval, pravděpodobně by to tam nebylo. Ekonomické oddělení Bigpointu moc dobře ví, kolik jsou závislí lidé schopni utrácet. Naposledy to bylo dobře vidět u TOP200, někteří kvůli prestiži byly schopni utrácet tisíce (zahraniční hráči).
     
    zejdy66, Sovinka a danielka0000 tohle ocenili.
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hojky, téda a proč je každá jinak levná??? Až se bude jednou prodávat kaštánková větev na to padne asi hodně 3. důchodových pilířů. Kupovat nemusím, měla jsem kliku a jsem tak neefektivně farmařící že to odkliknu pokaždé a pak prdnu na plochu opak toho na co řádek je. Ale na cenu kaštanu jsem zvědavá jestli někdy tahle slavná chvíle nastane. Tak se mějte, akce se mě netýká, mohla bych též odprodati a nebo vyměniti za kombajny v protihodnotě, to RTééé nechcete?? Martina
     
  7. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Je to pár dní co jsem psala,že mně mrzelo od RT nepovolení při OD s dekoracemi květinové kolekce obchodovat.Ahá pár dní dá to RT do prodeje.Mluvila jsem farmáři mají dost dekorací které by bili nabídli do prodeje.Pár dní je tomu co jsem vyplnovala anketu škoda bila by sem jím to tam napsala jak vše dělají špatne a tím i strácejí samotné farmaře ,který již nemnějí zájem dál hrát farmu zdáse mi že názor farmárou na zlepšení jich nezajíma.
     
    anajavonuj a Janka79 tohle ocenili.
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ona ta nabídka do prodeje je ale už druhá v pořadí, poprvé to bylo nějak loni koncem dubna a já jsem tenkrát velmi krátce hrála a už tehdy jsem četla, že dekorky z Kola nebudou z vůle RT nikdy dostupné během OaD nebo jinou cestou.
    Hraju jen lehce přes rok a pokud bych měla proti sobě nemít možnost nikdy jinak získat strašáky, kytky, nebo koupit scházející za fl., tak čistě z hlediska herních výhod vidím možnost si ty dekorky aspoň koupit jako pro mě i vstřícnou.
    Nepotěšilo by mě naopak, kdyby třeba za další rok RT změnil názor a uvolnil s těmi dekorkami obchod - to by mě při výdaji 553 florenů celkem míchlo. Ale jestli správně rozumím pravidlům hry, vyloučit se to nedá.

    Krakoramaja, já tomu rozumím. Mít možnost jít ke hře dle své libovůle (nemyslím sedět tu často či dlouho, ale jít sklidit třeba jednu akci v půl osmé ráno, jinou v devět ráno, podle sebe), tak není o čem debatovat. Pro mě je nešikovný už barman (mix bonus od barmana), protože když mi vyskočí bonus na kategorii plodin, u které jsem buď o pár minut mimo můj ranní sklizňový čas, nebo pak musím teda vybrat plodinu, která mi zbytečně dozrává ve tři ráno, tak mám pocit, že je to tak trochu promarněné, vzniká zbytečný prostoj. A jelikož akce ráda plním tak, abych dosáhla žádoucí odměny, pokud už s akcí začnu, tak o sobě vím, že se pokouším ten den pokroutit v zájmu své herní aktivity... tenhle krok mě k tomu bude víc ponoukat. Tedy - možná. Taky se cítím být pěstitelem, je ale pravda, že květinář úplně nejsem, kupodivu nejradši sázím obiloviny a z pragmatického hlediska (neb se zdá, že mi to lépe skáče) pěstím nejčastěji zeleninu. Pak je strašákový řádek zdůvodněn předem. Květinový ještě stále nerozhodnut. ;)
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  9. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Za těch několik let, co hraji, jsem se dostala z fáze "nakupovače" do fáze "využívače"-kupóny na pomocníky mám z úkolů, nějaké floreny taky...od lehkého závisláctví jsem dospěla do stádia - ono to nakonec nějak přijde. Jsem level 102/331 a doteď nemám třeba dráčka nebo diospyros, tak visím na spoustě úkolů v družstvu, něco mám po jednom - a ono to taky postupně napadá. A k tématu - strašáčky mám všechny, tam je to fakt prima +1 zelenina - např. do MJS rajčata, houby, cibule, mrkev...hned to jinak odsejpá. Ptačí řádek mám taky celý, OK, jen na kytky jsem neměla štěstí - načítací prostě nepadla a nepadla, ostatní mám víckrát. No, buď ji za půl roku dají třeba ještě o půlku levněji, nebo to nakonec stejně skončí u OaD. Vždyť nějaké tajemné chlívky jsme taky tuším nakupovali za floreny - a pak před šlechtěním s nimi vylezli normálně za krejcary...tady se asi můžeme dočkat čehokoliv.
     
    anajavonuj, krakoramaja a kemča1 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, lepší možnost by byla získat dekorace za rama mince, ne za floreny.
     
    jančajani, evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  11. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    když bych pominula ty "výprodejové ceny ",tak proč tu nejsou všechny dekorky chaloupek????????????????Ty co nabízí mám habaděj a tu co potřebuju není v nabídce takže stonek je k prdu,hahaha holt nás baví,hezké pořízení ostatním
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj evicka435,
    v nabídce výprodeje jsou jen ty chaloupky, co již nejdou vytočit.
     
    bukotesko tohle ocenil(a).
  13. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    tak mě chybí veselá lilie a strašák Pogo a plážová chýše a tu stejnak nemají... proč to třeba nedají za hvězdy takové prachy hrůza
     
  14. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    iDavis... pokud něco půjde v OaD...pošli holuba...mám vyjma ptačí pl. chýše, všechny dekorky víckrát, ráda ti ho pošlu.;)
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Mám tolik načítacích kytek,tulipánů,lilií.Samozřejmě v liště.Pěkně tam vadnou. Spíš by je měli opravdu uvolnit k obchodování.Já je nechci a co s tedy s nima. Dám je asi do kompostu. Chybí mi nějaký strašák,ale jsem dost šetřivá.Nebo spíš nekradu,takže nemám.Počkám ještě nějaký ten roček.Jen aby je pak nezrušili uplně jako třeba J.Citrona.
    No a nebo je dát do jarmarku,taky řešení.
     
    bukotesko a danielka0000 tohle ocenili.
  16. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    tiež mám mraky strašidiel a pagóg a ...
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    krakoramaja, neboj kdykoliv jsem to objevila v kole štěstí, vytočit jsem se to pokusila vytočit, lístků mám dost....,ale bohužel ta potvora strašák se mezi tím vyřadil z vytočení......

    mě se totiž tyhle věci objevují vyjimečně......

    Ale kupodivu mám obě mýtické potvory, jak modrou tak oranžovou.

    A v BB mi to taky jede podle genetiky, ze 100šlechtění třeba jen 3 přeskoky od jednu.....nikdy na nic lepšího.

    Jinak já mám omylem kytku a jednoho strašáka-2x od jednoho druhu, klidně bych to někomu darovala....vyměnila..., ale opět to co bych měnila nejde, takže licencí mám taky dost.
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.