Výprodej květinové kolekce, strašákové kolekce a kolekce ptačích budek (29.5 - 31.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trdlýsek

    Trdlýsek Pisálek fóra

    Dejte to do akce obchodovat darovat, klidně budu darovat za pakatel. Některých mám habakuk a akorát překáží. . .
     
  2. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Ani mě nenapadne, abych za tu vyděračskou cenu něco kupovala. Na farmě se mi těhle krámů povaluje hromada v celkové hodnotě cca 2000 fl, nevím co s nima a zbavit se jich nijak nemůžu. Ty 4 kousky, co mi chybí do stonku by stály sotva 500 fl, ale ty nemám, takže je oželím.
    A už se mi začínají hromadit i nová mýtická zvířata.
     
  3. Boty

    Boty Magnát fóra

    Nemusím mít všechno hned ..... ale líto mi to je :cry:
     
  4. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Tak opět se nestačím divit o_O jen z nás chtějí vyrazit peníze >:(.Nechápu proč by se tyto dekorace nemohly dát do akce Obchoduj daruj ? Akce bývá velmi zřídka a stejně nakonec nejde vyměnit vše , co by jsme si přáli. Jako chlévy,stromy atd....
    Prostě jde jen o peníze ,vytáhnout z nás co nejvíc. Myslím,že s takovým přístupem tato hra přestává některé lidi bavit:p
     
  5. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    o_O Tak mě chybí jedna květina,jeden strašák a jeden ptáček,ale jelikož si ve hře nekupuji florenty tak je nebudu mít dál,obzvláště ne za tyhle ceny
     
    kytka50 a danielka0000 tohle ocenili.
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám kytky budky i strašáky na rozdávání- od všeho 2,3,4 v liště, proč je nejde vyměnit za jednoho Poga? Vážené RT by se mělo zamyslet. Určitě jsou stejné ohlasy ve všech komoditách:mad:
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám všetkých strašiakov,kvietky aj vtáčie búdky.Koľko ma to stálo reál meny na to.Cez O-D ich môžeme predať za grajciare,ale to je na smiech.Kto by ich tam už len predal za tú smiešnu cenu,keď oni za ne pýtajú florény?Nech tie čo mám navyše ležia v lište.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/17
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mám kompletní všechny 3 řádky a minule jsem si dokupovala ty kytky. Tuším 2.
    Jinak někdo tu psal, že na kole štěstí točí, jen když tam je, co chce. Dělám to taky tak. Takže někdy mi padne novinka napoprvé a jindy třeba na 15tý pokus. PL jsou z odměn a nepropadaj, kam spěchat.
    Mimochodem.... kdo chce, tak si koupí a udělá radost, nehledí na to, kolik to stojí. Když si koupíte nový šátek pro radost a vymáznete za něj 500,-, taky nebrláte, kolik to stálo. Je to hra, kdo si chce udělat radost, nekouká na cenu, zbytek brblá a nadává.
    Druhá stránka věci je, že mnoho hráčů by rádo přebytky podarovalo těm, co jim chybí a nejspíš by tu bylo o mnoho a mnoho víc nadšených komentářů... Holt nelze se zavděčit všem.
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Tak nevím, nevím:(..... člověk by řekl, že tyto věci byly volně k dostání na kole štěstí a tak to mělo i zůstat.>:( Najednou to nešlo, takový Kapitán Strašák a Pogo měli cenu zlata..... na OaD se získat nedali a teď se z toho udělal luxusní artikl za floreny, protože to lidi potřebují do řádků. >:(>:(Myslím si o tom své, ptačí budky mám komplet a ještě bych mohl někomu udělat radost, ale díky politice RT to udělat nemohu a to zamrzí. Květiny mám 4, jedna mi chybí..... i tady by se našly "navícovky", které mohly někomu pomoci ke kompletnímu řádku a strašáků mám taky přehršle a mohl bych podarovat..... jen ten Kapitán chybí.
    A tak teď budu přemýšlet, u zboží, o které není zájem, by měla jít cena radikálně dolů...... ale to by neměli mít zájem všichni. ;)xDOproti minulým cenám ( díky za přehled, krákorko) šly ceny dolů a tak by bylo dobré počkat..... ale RT už zrušilo tolik dobrých a užitečných věcí, že nebude mít zábrany ani tady.>:(>:(
    Jó, když jde o zisky, jdou ohledy stranou....... "zatracený kapitalismus", ulevil si Arnold Schwarzenegger ve filmu Red Heat. "Zatracené RT", určitě by si ulevil, kdyby hrál Farmeramu. ;)xDxDxD
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak já mám taky ptačí budky na rozdávání, ale chybí mi načítací kytka, veselá lupina, a taky satršák kapitán a pogo, posílat v akci OaD?, to by RT asi přišlo na buben, to přeci nejde že?, a floreny kupovat?, kdo nekoupí, má holt asi smůlu že?, tady se asi někdo(RT) pochvaly nedočká.
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kytky mně chybí dvě,ale rozmýšlím se jestli koupit. Z ptačích budek a strašáků bych dala dohromady další řádky.
    FA110.....BAHA344
     
    danielka0000 a evainfo tohle ocenili.
  12. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    Všechny tyto stonky mám a nadřela jsem se na nich...... mám i v zásobě hafo kytek, strašáků i ptačích budek......pokud to takto půjde dál, nebude tato hra o ničem jen o penězích 9 i když už tomu asi tak je)... Proč dáváte tyto věci za floreny?? taky jsem čekala než mi to na kole padlo... Fakt toto nechápu....motivace k hraní už je absolutně nulová, když vím, že za nějaký čas si vše budem moci koupit :-(
     
    anajavonuj a danielka0000 tohle ocenili.
  13. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Byl bych radši, kdyby udělali z této akce Retro party kolo štěstí, kde by byla znovu možnost získat květinové nebo strašákově dekorace :music:
     
    evainfo, fany2020 a charlie.b46 tohle ocenili.
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No pokud to má být nabídka na doplnění řádků,tak proč to není vše za stejnou cenu,pochybuju že by si to někdo koupil jen pro zisk bodů do parku.
    Taky mi chybí kapitám strašák,ty další mám na rozdávání,rovněž kytky bych poskládal do tří řádků a ty ptačí boudy taky a mám to všechno v liště,akorát se to tam plete
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  15. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Lepší by bylo při OaD ráda vyměním za jiné dekorky ale to by jsme chtěli moc moc moc to se nikdy nestane a tak ráda bych potěšila a zas nic nebude ach jo :cry:Na co jsou mě vícekrát ...Janča
     
    KOLENO1970 a anajavonuj tohle ocenili.
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Asi si toho strašáka koupím,chybí mi jenom jeden.Kytku mám jenom jednu.:sleepy:


    [​IMG]

    a moc mě mrzí,že si ostatní nemohu dokoupit.
     
    evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  17. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Když je tak draho prodávají, proč je od nás taky nevykoupí!!!!!!!!! Nesmíme darovat sousedům ani při OD. Jen tahají z hráčů peníze docela nehorázným způsobem a druhým se válí v liště. /Mně taky/
     
    Járaduben a Janka79 tohle ocenili.
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Teda lidi, fakt vám to brblání dělá život příjemnější? Pokud ano, tak prosím, proti gustu žádný dišputát, do nikoho se netrefuji, právo na názor má každý.
    A je mi jasné, že to není fér, že za náhodný prvek na kole chtějí tolik florenů. Ale kolik z vás si koupilo párty lístky za floreny jen proto, aby ten prvek měli hned? A kolik z vás má další farmy a vadí vám, že to na ně nejde při O+D darovat, přeposlat?
    Já jako později do hry naskočící vidím jako fér, že si tyto chybějící věci (malůvky) mohu pořídit, byť tedy za floreny. Ale z dlouhodobějšího hlediska se mi to jeví určitě výhodnější, než si koupit např. jednoho krokodýla za 630 florenů (balíček na jistotu). A pokud umožní dokoupit další pro hru výhodné prvky, které vy dlouhohrající máte a využíváte, koupím je taky.
    Prostě nebudu čekat, jestli za rok budou o něco levnější, protože za rok tu nemusím být ani já, ani hra.
    Přeji krásné předletní dny prožívané v pohodě nejen v reálu, ale i při relaxu u hry.
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já za sebe předně oceňuju, že tak dlouho předem bylo venku ofioznámení a děkuju za to, mám čas si přechroustat, jestli je pro mě únosné koupit najednou vše, co mi chybí.
    Nabídka je pro mě bezesporu lákavá a oba řádky pokládám pro hru za významné a přínosné.
    Největší problém jsem měla v době, kdy se mi na kole měl ještě objevovat chybějící strašák Pogo, ale prostě se neukazoval týdny, měsíce a jsem ráda, že jsem měla hodně dlouhou dobu (téměř rok) na vychladnutí a rozhodnutí o zakoupení dvou chybějících strašáků tak už jen čekalo na tuhle nabídku. Strašáky beru, bez debat o ceně, protože jiná možnost získat je neexistuje a tenhle řádek bez nadsázky je prémiový, kde jinde získám +1 na zeleninu.

    S kytkama mám vnitřní problém a bojuju. Ještě nejsem rozhodnutá a dumám o tom už od pátku. Nebyla bych nalomená vůbec, kdyby kytky tak báječně nezlevnili - z 600 fl. na 345 fl. je dost viditelný rozdíl. Ovšem každá investice (nad rámec měsíčních plateb) do hry mě k tomu spíš přišpendlí, než že by přispěla k rozvolnění, které v současnosti je jaksi na pořadu dne. Tak si to ještě do zítřka večera nechám hlavou běhat. A to, co píše Krákorka výše, totiž že nikdo nemáme jistotu, zda za rok bude existovat hra, je pro mě důvodem k váhání, sama nevím, jak intenzivně budu za pár měsíců hrát a zkracovací řádek způsobuje akorát nutnost zvýšené frekvence výskytu u hry, tak zkrátka ještě nevím.
     
  20. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    další "zoufalá" akce jak z nás dostat peníze. Dříve jsem se snažil získat všechny předměty ale dnes to sleduji zpovdálí a vidím jen kšeft a tržby. Hra je úplně mimo svůj původní záměr. Chápu, že existuje něco jako vývoj, ale zrovna farma i v reálu je něco, co se tak hned němění. Jak je vidět, ve virtuálním světě to ale možné je. Za peníze v Praze dům.
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.