Výprodej květinové kolekce, strašákové kolekce a kolekce ptačích budek (29.5 - 31.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Výprodej květinové kolekce, strašákové kolekce a kolekce ptačích budek ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Výprodej proběhne od 29.5. 14:00 hod. do 31.5. 14:00 hod. Během této doby si můžete ve městě ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží pořídit všechny jednotlivé předměty z květinové kolekce, strašákové kolekce a kolekce ptačích budek, které již není možno si na Farmářském kole vytočit. Tato akce je příležitostí především pro hráče, kterým se nepodařilo zkompletovat celou kolekci. K tomuto kroku jsme přistoupili na základě opakovaných žádostí z mnoha komunit a je jen na vás, zda této možnosti využijete. Hráči, kteří nemají potřebný řádek jej získají zakoupením dekorace, potřebné do tohoto řádku.

    Zakoupit si můžete tyto předměty:

    Všechny předměty můžete zakoupit opakovaně.
     
    demis222 tohle ocenil(a).
  2. bionta

    bionta Perspektivní autor

    za ty nehorázné ceny ???? jste se snad pomátli na rozumu !!!
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    běžte se vypchat:Dza ty ceny se skoro každý bez nich obejde;)
     
  4. bionta

    bionta Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    vraťte je zpět do kola " štěstí" (tedy u mě spíše kolo neštěstí pro pláč a slzy ) !!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/17
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Chýba mi jeden strašiak do stonku, ale za takúto cenu ani len neuvažujem nad jeho kúpou. Neoplatí sa to, ten stonek zase nie je nejaký úžasný. :music:
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ceny jsou asi vysokohorskou přirážkou :D, ale na druhou stranu, všechno zlé pro něco dobré - alespoň mi není líto, že Ptačí chaloupka, kterou bych potřebovala, ke koupi není.:p
    Obě nabízené ptačí budky mám dvojmo, nemohla bych je za stejnou cenu odprodat zpátky? Jsem ochotna dát i 50% slevičku :D
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Neprekvapili, veru ani trošinku ... presne toto som čakala. A tá prirážka je nielen vysokohorská, ale všetky možné existujúce - z obratu, z vtáčieho píp, kvetinkového "smradu", a špeciálna bubu-prirážka na strašiakov. Podľa mňa skúšajú, čo všetko znesieme ... Chcela by som byť bohatá rentiérka, ktorej by nevadilo mesačne si urobiť v tejto hre radosť bez rozpakov nad ich cenami. To však nehrozí ...
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym...mne je len velmi luto ,,ze sa to nepovolilo posielat pri O&D..lebo mam niekolko 10tok s kazdej edicie okrem tej exotickej budky poslednej, ale tiez mam aj to na rozdavanie...mile rada by som obdarovala dost hracov co im chybaju strasiaci,,ci kvety a budky...
    ale teraz vidim,,ze naco by sa dali menit ,,ked sa daju spenazit:cry:no ceny,,nejdem sa vyjadrit..:wuerg:
     
  9. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Mě chybí ptačí hrad,nejsem tak bohatá abych reálné peníze vyhazovala za nereálné věci.A to jsem se rozhodovala,že bych snad poprvé koupila balík SK.Ještě že jsem nejdříve jukla sem už mě veškerá chut přešla.:(
     
  10. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Kytku nemám ani jednu, takže bych musel koupit všechny.
    Strašák mi chybí jeden, ale za 139 Fl, mi bude chybět dál.
    Chaloupka mi taky chybí jedna, ale ta je pořád (doufám) dostupná na kole štěstí.

    Nejvíc mě pobavil dodatek pod tabulkou
    "Všechny předměty můžete zakoupit opakovaně"
    Měnit to nejde, posílat taky ne a na plochu se to nevyplatí tak nechápu který blázen by si to koupil třeba 3x.
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mám jich sedm habadějů, klidně je prodám daleko levněji .... xDxD
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Strašákový (+ 1 ks zeleniny z každého políčka i na Bahamách se hodí, hlavně u zeleniny potřebné k výrobě MJS
    nebo krmiva, za BZ se nehoním) a květinový řádek (zkracuje růst květin i na Bahamách) využívám.
    Jen ten jeden pták z bedny z řádku ptačích budek (zpravidla krocan nebo husa) je mi šumafuk.
    Ovšem ty ceny! Ale zas když je to i s řádkem (pro ty, co ho nemají), čert aby se v tom vyznal.
    Určitě je měli dát zvlášť a levněji.
    :D
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bbowling:Jestli mi něco z too dokážeš prodat, můžeme se dohodnout.
    Jinak - za tu cenu si to můžou dát zhudebnit od Mozarta. Fakt nepochopěj, že slušnej podnikatel okrádá po menších dávkách a zákazníci jsou mu ještě vděční, rádi se vracejí a ještě s sebou přivedou nové? Kdežto nenažranec si nahrábne sice velkou hromadu, ale jenom jednou, pak zkrachuje nebo jde do lochu.-.-
     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak na tohle bych hodila bobeš.Ty co mám v hojném počtu bych klidně vysypala na hromadu a každý aby si vzal co potřebuje.Asi jim hrabe a přitom ještě žádný vedra nebyly.
     
  15. daajen

    daajen Aktivní autor

    Pamatuji, že jeden čas byly k odprodeji už květiny z květinové edice. Vím, že jsem na to dlábla, protože to stálo hodně. Nepamatuje si někdo za kolik to bylo minule? Když je výprodej, mohlo by to teď vyjít levněji, ne?:D
     
    aljanu, michalka59 a danielka0000 tohle ocenili.
  16. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Za tú cenu si radšej kúpim rohlíky aj masla bude viacxD
     
  17. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Asi si radší ještě počkám na další výprodej, ceny kytek šli trošku dolů, ale pořád je to ještě moc.... :sleepy:
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    škoda, je to drahé kašlu na ně a to by jako měla být hra i pro děti
     
  20. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Už tu podobný výpredaj raz bol a tam kvety stáli 100 a 150 florénov. Takže teraz sú to super ceny. Ja potrebujem prvý a tretí kvet a určite ich kúpim.
     
    modro.ocko22 a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.