Výprodej květinové kolekce (3.5. - 5.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    V liště jej mám taky ale protože sázím ručně, zjistila jsem, že po zasazeni hyacintu zůstal čas 4 hodiny

    No nazdar, to jsem tydýtko díky za uvedení mé hlavy do správné lajnyxD;)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Na akční rostlinu přidává jen 10% BZ.

    Edit: Není zač,farmáři si musí pomáhat ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
    Iwuska tohle ocenil(a).
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Trošku drahé dekorky a klidně mi tu můžete říkat kolik protočení padlo. U někoho na první pokus u někoho až na 200stý x cena lístku. Když se zaváděla načítací tak jich bylo na KŠ hodně, s čínskou dekorkou to už je hodně osekané, není tam tak často ale výrobky od skřeta ze země nezemě za párty zatočení? Náhodou, hrát se ale fakt dá i bez peněz, když ignoruji vše pro mě nezajímavé akce. Melu na baha nové krmivo, jsem zvědavá jestli to bude jen s TS a nebo další prvek do hry, z toho logicky plynou rychloštěchtící akce a růžové výběhy, výrobky, SK v akci. Já SK nekupuji ale mám souseda co koupí 4 balíky za 190 nebo kolik to malované stojí. Tak co myslíte, koupí někdo kytky nebo ne? Sama jich pár mám, když je na párty zatočení kupon na kombík tak mi jako na potvoru nepadne on ale buď hlavní nebo po-hlavní hned ta vedle jen kupon někdy a skoro nikdy když jsou tam 2x. Tohle je konečně akce na jistotu ale přestřelená cenově, za to ty řádky snad nestojí. Má to cenu se čílit že pořád přitápějí pod kotlem? Nemá, hodila jsem ignora, když chci koupím když se mi to nelíbí už nekoupím. DO SK a dekorace na pomoc zemím bez vody jsem neinvestovala, charita se dá i jinak a jistěji ale o charitě jako takové si myslím svoje. Jak mě farma nudila tím že pořád akce dokola a všechno za peníze tak mě začíná bavit hodně, dělám si co chci já, prozatím. Někdo čeká na akce jako na smilování, co by jinak na farmě měl dělat. Dá, i po letech hraní, ale chce si to pohrát a ne čekat že nás na Silvestra zabaví telka a pak číst jak to byla zase ubohá zábava. Teď jen čekám novou "povolenku" na vstup na farmu a tam se ukáže jak moc závislá jsem. :p Krásný den. M.

    Jo a dotazník v info novinkách jsem zavřela po 3. stránce, anketa na my něco děláme nebojte a dáváme na vaše názory. Kdyby dávaly tak dají do odměn to co se tu žádá a ne nejisto za neustálé sázení dokola a stejně si nejsem jistá jestli to díky čemukoliv vůbec stihnu. Tyhle ankety to je na zalepení úst, žádný přínos v nich nevidím.
     
    Trepifajksl, lucie1978 a fugger64 tohle ocenili.
  4. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Mám všechny kytky a do stonku dát nejdou. Jsem zřejmě natvrdlá, ale to musím kytky kupovat znovu ??????
     
  5. -Ludko444-

    -Ludko444- Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Neviem, či ich mám kúpiť :D

    Kúpil som všetky kvetinky za 600 FL :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/16
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Tak to snad nemyslíte vážně chtít přes 100fl za jednu kytku???? Nekoupím ani náhodou:mad:
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak máš? Vytočila jsi na kole štěstí dřív a vložila do stonku? Jestli ano, tak je kupovat nemusíš.
     
  8. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Ahj asi nee ale pokud nemáš aktivovany stonek a máš jen kytky :) tak ti jsou na 2 věci :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.