Výprodej květinové kolekce (3.5. - 5.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Brimex01

    Brimex01 Pisálek fóra

    Já si myslím,že teď nás tlačí k tomu ,aby se kytky dokoupily a po akci v dalším O a D se budou dát posílat.
    já jich můžu poslat ( když to půjde ) asi 15.
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Brimex01,
    nápady má RT různé, ale jak již bylo několikrát psáno, pro výměnu v OaD kytky, ani strašáky neuvolní.
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja stonku kvietkov aj strašiakov mám komplet.Nejaké kvietky a strašiakov mám na ostrove aj v lište.Čo mávam na 1 kolese najviac tak to sú stajne červených netopierov aj 3 kusy a vždy ich vytočím alebo žlté výrobne tak to sú ohromné výhry.Keby som nemal komplet stonku určite by som som ani jednu za tú cenu nekúpil.To že je zľava?U nich asi áno.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  4. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Nekupuji lístky za floreny, vyzobávám jen z akcí a i přesto mám řádek se strašáky a obě ptačí budky a spoustu lístku navíc. Točím na kole jen když je tam dekorka, kterou chci nebo mi chybí. Když tam není nic co potřebuji netočím. Sice to nedostanu hned, ale zatím se mi tento postup od strašáků daří. Samozřejmě, že nedostanu vše na první ani pátý pokus, ale pokud chyběl jen jeden strašák, točil jsem jen když byl u mě na kole v nabídce. Ostatní strašáky už jsem netočil.
    Kytky mi chybí dvě, ale za takové prachy to opravdu oželím.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  5. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    1. Kytek mám 5, dvě a tři stejné. Další kupovat nechci, chci je vyměnit.
    2. Se strašáky jsem na tom podobně - asi 6, čtyři po jednom, dva nebo tři stejné
     
    burds a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Chybí mi diskokráska, ale nejsem blázen, abych dala tolik peněz za jednu dekoraci, tohle je zlodějna... kdyby ji dali do O a D bylo by to fajn(moje mamka má dvě diskokrásky a ráda by mi ji poslala)... RT si myslí, že lidé vydělávají jen na farmu a že asi nechodí do práce, když honí jednu akci za druhou s šíleným množstvím napěstovaných plodin. Už několikrát jsem akci vynechala, vstávat k farmě a pořád sedět u počítače mě už po 5 letech farmaření baví čím dál méně...
     
  7. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Také jsem točila, jen když tam byla kytka nebo strašák, ale hold si štěstíčko vybírám asi někde jinde ( budu muset zjistit kde :p). Strašáky konečně mám, ale kytky ne e. Snad to přežiju i nadále bez nich. Jinak mě najdete na poli s vidlema někde, kde už je nevyndám a odsoudím se k farmářskému konci xDxDxD.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Já bych RT poradila, co udelat za akci. Presne jak pise camelopard, po 5 letech hrani uz taky pulku veci ignoruju a kdyz nejdu na farmu tyden, tak se to taky nepo.

    Dekorek je furt vic a vic, davat to kam neni a cumakujou v liste. Co takhle vymenny obchod - na chlivky je farmexpress, toho se po roce dockame (hurá! sbohem cervení netopyri, zlute kurniky a oranzove vyrobny), ale bodlo by to same pro stromy (intersemenac zrusen, nechapu) a hlavne dekorky. Clovek uz se v tech listach ztraci, vyhledavani stejne nefunguje a musi se listovat rucne.
    proste mile RT, co takhle vymyslet strom co hezky vypada, je uplne k nicemu a dostanu ho za 50 jinych stromu? \me se vycisti lista, a vy budete mit novej nesmysl co pujde koupit za \floreny
     
    pigi1313, alka a aorere tohle ocenili.
  9. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Fakt by mě zajímalo.....za ty ceny. Koupil jste je vůbec někdo?
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Původně se daly vytočit na kole "(ne)štěstí" zadarmo a teď bych měla dát za 2 chybějící 230 florenů??? To by mi musely při každé aktivaci darovat mnohem lepší odměnu, ale takhle tůdle. Nemám florenovník, kino mi nedává už hodně dlouho nic, ani za poctivě vyplněný dotazník a tak i můj pramen reálných peněz vyschl.
     
    šamanka. tohle ocenil(a).
  11. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    ježíš já chci ty svoje zbytečné také vyprodat za tyto peníze!!!!xD
    jasně že nepůjdou do akce OD...protože to bychom my, co jich máme přehršel, mohli zdarma a rádi darovat těm, které tu nutí k nákupu za 100 FL, co???xD
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  12. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Tyto výhodné slevové akce mě nechávají již dávno klidnou,chybí mi dvě kytky a budou chybět dál..pomocníky kupuji pravidelně,ale za tohle tedy utrácet nebudu
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tavos7: ne ne...tihle nejsou ze vtipů fuggera a druida....tohle je chucpe:mad:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  14. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    mě chyběla jedna - koupila jsem si jí.
    u dvou bych na to kašlala.
    smutný je, že ostatní mám i 3x a jsou mi k ničemu.
    měli to dát do O&D a vyměnili bychom si je :-(
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    ladybird38: a proč by to dělali? to bys pak přece nekoupila, ne???xDxDxD
     
    ladybird38 tohle ocenil(a).
  16. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    Kdyby byly tak za 10 florenů dalo by se o tom přemýšlet ,ale za tolik peněz je nikdo nekoupí je to hrozný lidi co mají farmu rádi a rádi ji hrají musí platit takový peníze
     
  17. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    musim podotkout že je to zlodějská podpásovka :( člověk se snaží jak muže investuje do hry. a když by rad jednu rostlinu, tak musi zaplatit znova raději bych byl kdyby se dala jedna rostlinka za levněji cca 30-40florenu a ne 150 :( omlouvam se za tohle vyjadření, ale zklamalo mě
     
  18. larelay

    larelay Analytik fóra

    Nedá mi to, jsem spíš na čtení než psaní :), ale tentokrát k tomu taky napíši své. Když jsem viděla, že bude tolik očekávaný výprodej kytek z kola štěstí, vážně jsem se zaradovala, tu lupinu si prostě ne a ne vytočit. No když jsem viděla její cenu, úsměv mě brzy přešel. Každopádně koupím ji, pokud teda nezapomenu, protože prostě nic nestíhám. Vím, že kdybych si ji nekoupila, budu si pak nadávat, že jsem měla možnost a mohla jsem to mít komplet a vůbec, že tu kytku chci :)
    Jen se pozastavuji nad tím, proč je tu poslední dobou tolik záště a negativa...ta hra vážně není zadarmo. Jsem ráda za každou akci, splním ji poslední dobou vždy, bez dokupování čehokoliv. Musím si to samozřejmě plánovat, život se má žít, a ne prosedět u počítače, ale stíhám to. Rozumím, že ne každý má tu možnost...ale pak prostě volí své priority a snad je šťastný...ale když tolik lidí chce všechno a nejlépe hned.
    Taky jsem dřív na farmě chtěla všechny novinky, no už dávno tomu tak není. Počkám si a prostě časem mám, co chci a potřebuji, i bez investic. No pokud někdo potřebuje být jedničkou, mít vše, po čem touží, musí pro to něco udělat, a někdy i zaplatit - že kolikrát tvrdě :))
    Farma mi pořád přijde malebná. Některé dekorace jsou kouzelné, třeba ty z "Kolem světa" se mi líbily moc, ta soška mi připomínala Šťastného prince od O. Wilda (možná špatně skloňuji). Když je chvilka, prostě se kochám a užívám si, že si občas můžu jen tak klikat.
    Nechci sedět dnem a nocí u farmy a nechat točit své myšlenky kolem virtuálního světa. Pořád je to pro mě bezva relax, možná i trochu závislost, ale ne až tak velká, že by mi narušovala můj soukromý život. Ten je mi cennější.
    Tak možná zkusme se až tak nerozčilovat nad tím, že si někdo chce vydělat a za svoji práci dostat peníze...a rozčilujme se nad tím, co je pro nás opravdu důležité.
    Dost moralizování. Dovedu si představit ty komentáře, jaká jsem...možno libovolně doplnit. Každopádně kytku koupím, jsem ráda, že tu ta možnost je a že si občas můžu hrát a udělat si něčím radost, třeba miniaturní virtuální kytkou. No a kdo si raději udělá radost něčím jiným, tak snad má taky tu možnost :) Hezký den přeji.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  19. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Úplná paráda, konečně si můžeme dokoupit vše! Tak už chápu, proč mi stále vypadávaly jedny a ty samé kytičky a třeba diskokráska nikdy. A u sousedů zase obráceně, takže stonky jsou nanic. Nekupte to za tu cenu! Celá se vrtím blahem. Hned jak půjde kino, nasyslím na to. Cha,cha.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
    fugger64 tohle ocenil(a).
  20. Aneleh88

    Aneleh88 Pisálek fóra

    Jakože cože??? o_Oo_Oo_Oto jsou teda lidovky... ani náhodou to nedám :D když se získávaly někdy dřív, měla jsem zřejmě svou roční pauzu... ale bez tohoto stonku se nezblázním.. uteklo mi jich už fůra :D
     
    hroudov, fugger64 a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.