Výprodej květinové kolekce (3.5. - 5.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak si říkám, ještěže všechno mám. I bez kupování, stačí šetřit a točit když je jako výhra jen to co potřebujete. A poctivě to hlídat. Mám všechny kytky, strašáky, zatím oba dostupné hrady z akcí našetřeno 52 párty lístku - ani jeden nekoupený... Jistě není to hned, některé kytky a strašáky jsem vytočila za pět dvanáct. Myslím že spousta to prostě protočí i když tam není to co potřebují - myslím co nechtějí kupovat, ale chtějí to hned... Mě to taky drnkalo o nervy :D Nicméně si myslím že kytky jsou předražené i když je nepotřebuju. Mít 20 kytek v liště, za který jsem zaplatila to by mě taky nasejřilo... Ale ne že bych si nemyslela že se někteří nesnažili střádat lístky a "nelovili" o náhodě tady víme své...
    Takže ne že bez prachů to nejde - v začátcích jsem sklízela při akcích i 4 plochy pidipolí ručně a šlo to... Na druhou stranu to dolovaní prachů by mělo být přiměřené,čeho je moc, toho je příliš...
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mikeš To je sice pěkné, ale na mé farmě bys musel jet akce tak 20 let abys vytočil dekorky z pártylístku, které byly za odmněnu! Některé dekorace sem získal až po více jak stém zatočení(strašáci)!!! Vždycky sem skřípal zuby,když jsem čet příspěvky od hráčů, co si zatočili a získali je třeba na druhej pokus!:sleepy:
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mohu tě ujistit, že moje farma k těm šťastným s dvěmi pokusy určitě nepatří.
    Točil jsem jen tehdy, když byla květina, kterou jsem chtěl, na kole zrovna v nabídce.
    Dlouho, ale přece.
    Podle počtu všech tvých květin na skladě si nemyslím, že ti štěstí nepřeje.
    :DxD

    Edit
    Máš pravdu, protočených tisíc lístků mi jako normální nepřijde.
    :D
    Ale máš, nevím proč, 26 diskokrásek, 16 veselých lupin, 19 veselých lilií,
    15 načítacích květin a 17 zpívajících tulipánů. Já tomu říkám štěstí.
    Také jsi místo toho mohl mít 26 levandul. marmelád, 16 svateb. kytic,
    19 žlutých chlívků různého druhu .... atd.
    xDxDxD
    Chápu, že to naštve, když plány nevyjdou podle tvých představ.
    xD
    Tím samozřejmě nechci tvrdit, že to všichni mají tak jak já a že to mají
    dělat jako já.
    Ani netvrdím, že "výprodej" kytek za takovou cenu je v pořádku.
    Tento postup od RT se ale dal očekávat a v diskuzi k akci OaD, proč nejdou
    tyto kytky měnit a darovat, jsem to zmiňoval. A stalo se.
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli ti příjde normální protočenejch víc než 1000 lístků,pak tedy ano, sem dítě štěstěny!xD
     
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Danda-vnovis,
    máš určitě pravdu, taky jsem si vytočila spoustu nesmyslů, ale taky , SH a vrtule, které nekupuji, ale hodí se. Taky se mi podařilo získat vyšší šlechtěnce, kteří by mě stály SK, které kupuji, takže to zase až takový průser nebyl. Asi co hráč, to názor.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  6. laumars

    laumars Aktivní autor

    kaolín11 Nemas pravdu ! Vsetky dekoracie do stonku som ziskal z Party litkov ktore boli v odmenach. Ano, nemal som dekoraciu hned v prvy den ako ju RT zaradilo do hry ale mozem ta ubezpecit ze do tyzdna som ju vzdy mal. Moj nazor je ze RT v tejto hre tazi na nedockavosi hracov ktory chcu mat hned vsetko.
    A este k nazoru ako RT nema dna a len chce vytiahnut z hracov peniaze. Polozte si otazku! To aj v obchode nakupujete vsetko co je v akcii ?
    Ked mi RT ponukne nieco , je len na mne a na mojom rozhodnuti ci budem na ich ponuku reagovat alebo to bude pre mna passe.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím hrabenka1951, zas tolik lukrativních šlechtěnců tam nepadá a můžeš je velmi snadno nakoupit na trhu za krejcary. Jediné užitečné na kole je SH, SK, ZSH a některé XXL stromy (vše lze koupit pouze za FL) a toho se tam zas tolik nerozdává a tak často taky nepadá. Snad jen to SH častěji, než zbytek jmenovaný. Takže šlechtěnci tě nebudou stát jenom SK a zvířata, ale pouhé krejcary, které velmi schopný hráč na trhu vydělá.
    Nicméně já tím chtěla říct úplně něco jiného a to, že hráči něco jiného sem píší a něco jiného pak ve skutečnosti dělají. K tomu je však povětšinou dožene právě ona závislost, že to prostě musím mít kompletní.
    Je spousta hráčů, která na fórum nepíše a v klídku si nakupuje, co potřebuje. A je to přesně jak napsal laumars, i v obchodě je široká nabídka a tady ji máte taky. Chcete koupíte, nechcete nekoupíte. Rozdíl je například v tom, že BP nenutí nic extra dát větší slevu nebo to pustit dokonce zadarmo. Kreslené kytky jim v nabídce neshnijou. Navíc opakuji, výprodej je na přání hráčů, tak je nastaven za takových podmínek, jak je. Poslední vyjádření BP .. v O&D se nebudou dát měnit a systém od vás věci skoupí pouze za Kr, rozhodně ne za prémiovou měnu.

    danda

    PS: SH, SK a ZSH si teď mimo jiné sosnu podle svého plánu v probíhající akci a ještě spousta tajemna navrch - za šlechtěnce a produkty, dostupné běžně na trhu za krejcary. Navíc toho mám hafo nasysleno, tak mě těch pár kousků nezabije. Získám ale prémiový prvek v dosti vysokém počtu a proto bych kvůli tomu na kole netočila.
     
    krakoramaja, terkacheerka a nanyblacks tohle ocenili.
  8. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    laumars: Pokud mas vsechny dekorace ziskane z listku odmen, patris mezi ty stastnejsi ;) Jenze ne kazdemu se tohle podari. Me treba chybi zpivajici tulipan a mohla jsem se rozkrajet a stejne jsem ho neziskala ;) pravda, bez kupovani listku, ale byt jsem na nej cihala, kdy se tam objevi, proste se nezadarilo. u strasaku mi taky chybi jeste jeden, ovsem toho jsem tam nezahlidla ani nepamatuju, takze kdo vi, jestli jeste v kole je (je to ten predposledni v radku, ale netusim, jestli nebyl zaveden do hry mezi prvnimi, to by bylo mozne, ze uz v kole neni). Ona ta "nahoda" hraje casto taky svou roli, viz treba akce s nahodnymi klicemi, nekomu to vyslo temer presne, nekdo nadaval, ze ma navic 10 ruznych klicu a ja jich mela navic cca 40, nez jsem ziskala posledni potrebny. holt proste ne vzdy stesti preje.

    Co se tyce nazoru na tahani penez RT z hracu, v tom s Tebou plne souhlasim, RT dava nabidku, kdo chce, zareaguje, kdo ne, at necha byt, ja to jako tahani penez nevidim, RT se chova jako obchodnik, coz je pochopitelne, nicmene cena za tyto dekorace se i me zda premrstena, proto nekupuju, ale to je moje vec a mam k ni sve duvody, verim, ze pro hodne lidi je to lakava nabidka i tak, ti tady neprijdou jasat, tady se ozvou hlavne ti, kterym se to nelibi :)
     
  9. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    danda-vnovis
    Já mám taky docela dobrou zkušenost, padali zbytečnosti, ale i spoustu dobrých věcí. Ze začátku jsem si to psala a nebyla to špatná investice.
     
    babioli, terkacheerka a nanyblacks tohle ocenili.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím anajavonuj, ono je to taky o štěstí, co padne. Na kole mám spíš smůlu a haldu fialových marmošek v liště mezi výrobnami a žlutými upgrady :) Teď se na mě například usmívá z nabídky svatební kytice (je mi bohužel k ničemu, ale tu bych aspoň věnovala nějakému sousedovi).

    danda
     
    babioli, terkacheerka a nanyblacks tohle ocenili.
  11. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Děkuji, z květin nemám ani jednu a za takovou cenu ani nechci.>:(
    To si raději zajdu do květinářství a koupím si nějakou kytku do vázy. Udělá mi to větší radost.:)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  12. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Ahoj všem. Jak to tady čtu tak si připadám jak dítko štěstěny. Já mám jak všechny květiny tak i strašáky a to vše aniž by mně to stálo jednu jedinou reálnou korunu. Vše jen za párty lístky co byly v odměnách. Trvalo vždy dlouho než se to podařilo, ale mám je. Točila jsem vždy když tam byly, jinak ne. Mějte se primově. N.
     
  13. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Chybí mi načítací květina, ostatní mám po víc kusech, ale za tuhle cenu? Ne, skutečně ne. Pokud by šlapalo kino tak, jak má a floreny se daly získat i tímto způsobem, tak proč ne, ale reálné peníze se mi za tohle opravdu dát nechce. Pár šedivých řádků v nebi přežiju:)
     
    Trepifajksl, babioli a terkacheerka tohle ocenili.
  14. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj. Mně chybí veselá lilie a chybí mi i floreny takže dál budu bez řádku a jen doufat že jednou snad půjdou posílat při O+D. Přeji hezký den Tera
     
    Květa54, Trepifajksl a babioli tohle ocenili.
  15. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ne, nepujdou ziskat pri OaD, modíci to tu psali asi 800x ... :)
     
    LilJane tohle ocenil(a).
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak ač jsem točila jen, když jsem tu kytku viděla v odměnách, tolik štěstí jsem neměla, chybí mi ta načítací kytka(a Lupiny mám dvě- z dob kdy si naivka myslela, jednu kytku navíc vytočím pak ji vyměním za tu co nemám...ha ha ha.....) a jeden strašák......za tuhle cenu to nechci....vyměnit při Oa D mi při posledním bylo sděleno, že to NIKDy nepůjde......no tak si ten lepší čas raději vyšlechtím ve skleníku.....

    Za tuto cenu ne.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No ono je to jako se vším - někdo koupí a někdo nekoupí. Bylo by zajímavé vědět, kolik hráčů z naší lokace ty floreny dá. Tedy jestli se něco takového vůbec zjistí.;)
    Osobně si myslím, že cena je přemrštěná a kupovat nebudu. Taky si myslím, že ze strany BP je to marketingová chyba, kdyby cena byla nižší, výsledný zisk by podle mne byl ve finále mnohem vyšší. Ale to je jejich věc, já to šéfovi vysvětlovat nemusím, tak co je mi po tom, že?:p
    Ale nebudu se přece rozčilovat nad něčím tak banálním, co stejně nemohu nijak změnit. Škoda nervů, ne? :) Až bude ve stejné cenové kategorii chleba, bude to horší o_O;)

    Jo a nevím jestli jste si toho nenápadného oznámení všimli - při OaD kytky měnit nepůjdou :D
     
  18. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nápad za milion,ceny jak za krávu.Chybí mi 1 kytička,takže ji koupím,ale žádnou radost z toho nemám.
     
    skalara.v a hrobinh tohle ocenili.
  19. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Je to fakt ve florenech a ne v centech??? Zase otázka, jak připsat centy. Nešly by odprodat za polovinu?! Vznikli by mezi námi alespoň florenový zbohatlíci.
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Já nevím.Myslím že většina dotazů byla na to jestli se květiny budou moci vyměnit při O a D.Pochybuji,že někdo myslel jestli se dají kytky koupit za floreny.Takhle ty kytky navíc nevyměním a mám dojem že ne moc hráčů si kytky koupí ale vyměnil by je určitě kde kdo.Já stonek mám ale ráda bych třeba někoho potěšila.No nic
     
    kačenka5, Trepifajksl a terkacheerka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.