Výprodej květinové kolekce (3.5. - 5.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak za tu cenu si to můžou strčit za klobou. Radši budu mít šedý řádek. Chybí 2 a jeden pirát, ani jedno nekoupím. :wuerg:
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dančííí,sluníčko moje,takové vysvětlení (počet točení na KŠ + nákupy lístků) je pro srandu králíkům. V době,kdy to byla novinka,bych točil taky,dnes je to paséé.Doplňování musea nemůže být za cenu nového. Já dám dnes klidně třicet tisíc za nejnovější mobil,za rok si stejnou značkou zašprajcuju tak akorát dveře. Nikdo hráče nenutil,aby točili 100x pro jednu kytičku,prostě je chtěli míti HNED,proto z těchto "nedočkavců" nemůže RT vycházet při výpočtu ceny. Nakonec, dnes riskovat točenim nemusí,mohou si je rovnou koupit a samy vidíte,že za tuto cenu není zájem.Jako novinku,by je koupili hned a byli by rádi,že jsou levnější než točením.
     
    kiki2305 a švestinka tohle ocenili.
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ta cena by měla být v juanech ne? :p:p
    To je zase lahůdka to číst. Začínám mít pocit, že hodně hráčů už žije v reálném komunismu, kde je všechno zadara :wuerg:
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Lupina roste v kdejaké stoce u silnice a tady si za ní řeknou 140 FL. Stydno by mně bylo, přestože chápu, že provoz hry něco stojí a že nikdo nenutí nikoho nic kupovat . Ale hojit se na tom, že někomu nevypadne jedna květinka a jiných má plnou lištu a že se mu v nebi vysmívá šedý řádek ..... [​IMG] Opravdu škoda, že se nedají v O+D darovat, ráda bych potřebným podarovala.
     
  5. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    bbowling,
    nevím, kdy jsi hru začal, ale já před 6 lety. Když jsem začínala, četla před každým otevřením farmy inzerci, že je hra zdarma. Takže se to asi zvrhlo obráceně - od komunismu do tvrdého a neúprosného kapitalismu. Asi někomu nedochází, že hru hrají i děti a důchodci, a že existují i rodiny, kde na to nejsou peníze.
    Výprodej kytek je podle mne nehoráznost. Pochopila bych nějakou symbolickou cenu, ale tohle je fakt zlodějina. Podotýkám, že všechny kytky mám několikrát k ničemu - v liště a ráda bych je někomu věnovala zadarmo. Taky by je mohli za půlku vyměnit, když už kapitalismus, tak na obě strany a ne jen na jednu.
    Máš pocit, že by si kapitalista mohl dovolit věčně nefungující kino, kde se dají floreny získat?
     
    Wojtkoš, burds a Milik62 tohle ocenili.
  6. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    Hm, co člověk, to názor. Mně chybí 3 kytky a koupím si je, ty bonusy mě celkem baví :)
     
    bbowling, skalara.v a maminka78 tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kdyby se daly při O a D posílat bylo by to fajn,taky jich mám hafo,no jsou v liště tam se vejdou škoda:-(u dcery chybí tulipán ale 110 fl???Už to přehánějí:-(
     
    burds tohle ocenil(a).
  8. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    Mě chybí jenom diskokráska, ale kupovat jí za tuto cenu nebudu. Ostatních mám vždy několik.
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    No škoda, že nemůžu utratit tolik FL ..
    všechny kytky mám ale je fakt, že na zpívající tulipán jsem čekala hooodně dlouho než padl. Ale plný počet lístků jsem koupila za celou dobu jen 2x - jednou na kytky, jednou na strašáky.
    Kdyby to byl výprodej, tak by měla být "cenovka" 110FL původní cena, nyní sleva 20%.. např.

    To mě připomnělo, v jednom nejmenovaném marketu měli o víkendu bylinky v květináči, původní cena 89,90Kč, velký
    žluto červený leták s 30% (asi tak nějak) slevou a cena po slevě byla 89,90Kč a beztak si to někdo koupil jen kvůli té slevě :D
    takhle se musí na kupující, a to ve všech "výprodejích"
     
    burds a hrabenka1951 tohle ocenili.
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pokud z nás chtěli dostat floreny, stačilo udělat tombolu - jako byla ta na stromy. Ke květinám přiřadit nějaké další dekorky, jeden vklad 6 fl a je fakt, že spousta hráčů by to znovu zkusila. Ty floreny by třeba také padly, ale nemělo by to tu jedovatou pachuť byznysu... Bráchovi chybí lupina a neteři kráska. Oba mají ale tyto květiny navíc, takže si řekli, až to půjde, že se navzájem potěší. Je mi jasné, že teď mají při čtení tohoto reportu slovník některé části naší omladiny. Za našich mladších let tak mluvil akorát dlaždič, když se praštil paličkou do palce:sleepy::eek:
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    To je snad sranda....výprodej podle hesla: "Nechci slevu zadarmo" . Já tedy mám naštěstí květinový řádek komplet, ale pokud by byl šedý, tak šedý zůstane, už z principu.
    Vyjádřit naplno, co si o tom myslím, nemohu - už bych se sem nikdy nedostala :p
     
  12. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Zdravím všechny ,nestačím se divit co se na hráče zkouší za 100 FL UBOHOU KYTKU ?Nekupuji a ani kupovat nebudu ,nemám na to ,dobře už bylo ,hra po letech nabírá byznys mánii. Zapomněli ,že jsme v česku s financemi úplně jinde než za hranicemi.
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
    maribeja a hrabenka1951 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro jistotu sem dám obrázek o co hráči přicházejí:
    [​IMG]
    Takže , opravdu "úžasné" bonusy a je škoda je nemít!:p
    Ještěže nedali do výprodeje Florenovník,ten by byl nejméně za 1000 FL kus!
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Tímto žádám RT o zpětné odkoupení přebytečných rostlin v ceně 10.760 FL!xDMálem sem zapomněl na tulipán! Tímhle se cena zvyšuje na 12.630 FL!o_O Při rychlém jednání, lze se dohodnout na slevě!:eek:
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, věř mi, že nezapomněla. Jistota se zde zcela vždy docela draze platí a to zejména platí u prémiových prvků. Místo Jackpotu jsme si vytočili většinou něco jiného, ale to je už o té náhodě. Zrovna za supr výhru jsem nepovažovala ty mraky zbytečných řemeslných produktů, které se mi ani nevyplatí prodávat na trhu za almužnu, tak je syslím na horší časy, páč lišta je nafukovací. A těch sem za FL vyhrála spousty, pardon za FL potažmo za párty lístky..
    V průměru u mě kytky šli kolem 50-60 kola, což představuje 50x6 (fl /párty lístek ve slevě) = 300 FL, cena ve výprodeji je 100 - 150 FL, takže u mě je cena (slevou ve výši cca 50%). Protože potřebuju jackpot a nepotřebuju ty kravinky co napadaly okolo. Proto sem přece na kole točila, jinak bych pro ty kraviny lístky neprotáčela :)
    Jinak, když chceš srovnávat, co bylo na kole předtím, tak nezapomeň na výhru voda, hnůj, parfémy, hvězdičky apod. aby to byl reálný pohled do minulosti. Jinak Kr si umím na trhu vydělat, za floreny je taky nepotřebuju, výhra 50% na krejcary z dekorací a zakázek, to je nejhorší výhra vůbec, kterou téměř nikdo nevyužije... pointa je ale v tom, že to vše sem "byla" ochotná kousnout, abych získala kytky a je to čistě můj problém. Tady je cena nastavená za jistotu - dostaneme přesně to, co si koupíme. Cena za jistotu byla vždy vyšší, ale stále vzhledem k tomu, co utratili ostatní za párty lístky, aby měli předmět hned je stále o dost nižší.
    Ale v jádru není problém v ceně, ale v tom, že se liší vaše názory tady od skutečné reality. Někdo už tu napsal, že nemusím reportovat, že to BP zjistí samo, ale to je právě to.. zjistí a vidí, že hráči nakupují a ceny akceptují. Takže se mi vlastně za report vysmějou, chápeme se?

    Ke kinu asi toto: Kino je plně funkční a žádná závada v něm hlášená není. Jaké množství reklam v kině bude ovlivňuje český a slovenský trh (zájem kapitalistů investovat do reklamy a ti v tom zjevně nevidí valný potenciál, protože už jim asi došlo, že tam chodí hráči zobat zadara, aby měli FL zadara)
    Taky už jsou asi vyčůranější, protože hledají potencionální zákazníky .. nehodlají vyhazovat peníze luftem.

    danda
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem si tedy myslel , že hru už kapitalisti nevlastní! :music:Možná někdy, již v brzké budoucnosti se toho komunismu dočkáme i na farmě! Všichni budou mít všechno a zadarmo!xD Alespoň takhle nás to kdysi učili!:)
     
    burds a švestinka tohle ocenili.
  16. Bendin

    Bendin Pisálek fóra

    Ahojky všem, ceny za kytky se mi taky zdají docela velké ale jsem za tu možnost zakoupení ráda, nejvíc mě ale pobavil(a) kaolín11 se svým návrhem pro RT na odkoupení přebytečných kytek:D, docela dobré čtení na dobrou noc:D
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Když oni o té hře stále rozhodují kapitalisti :) Takže zadara se asi ničeho prémiové nedočkáme..

    danda
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  18. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Jak že je ta pohádka - RT na nás - oslíčku otřes se :), já na to - obušku z pytle ven xD. 3 kytky mám 2x a 2 vůbec :sleepy:. Škoda, že nejdou měnit.
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Květinový řádek mám kupodivu kompletní a proti jeho bonusům vůbec nic nemám.
    Vadí mi jen, že má minimální použití na Bahamaramě, kde máme jen dvě květiny a to
    ještě s krátkou dobou růstu.
    Na farmě ho využívám u dlouhodobých květin (např. karafiát, kosatec i růže ...), kde je
    účinek bonusů za 24 hod. trvání poznat.
    Žádné párty lístky jsem nekupoval, protože nepatřím k těm, co musí mít všechno okamžitě.
    Točil jsem jen na lístky z odměn.
    Dočkal jsem se a ještě mi nějaké kytky přebývají v liště. Jak známo, trpělivost růže přináší
    a dnes nemusím ničeho litovat.
    :);)
     
  20. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny, myslím si, že pokud by cena kytek byla rozumná, našlo by se hodně kupujících, ať jednotlivých kytek, nebo celého řádku a příjem RT by byl nakonec daleko vyšší než teď, kdy asi, jak to vypadá, moc kupců nebude.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.