Výprodej květinové kolekce (3.5. - 5.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Že se nestyděj,no jo,uprchlíci něco stojej>:(
     
    Astat. tohle ocenil(a).
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jedna dekorka za cenu řádku? Spadlo snad RT cestou do Čajny na poušť Gobi a trpí sesycháním obsahu mozkovny v důsledku působení vedra a větru? Náhodou mám celý řádek,ale ostatní moje šedé řádky zůstávají i po daleko méně našponovaných nabídkách prázdné... Rockefeller není ,bohužel, můj příbuzný. Odjakživa jsem slýchal, že význam slova "výprodej" znamená doprodej určitého produktu za sníženou cenu - v tomto případě by ty zatracené kytky měly hodnotu zlaté cihly! To si raději ale koupím tu zlatou cihličku, v časech nastávajících si za ni v budoucnu pořídím kus žvance nebo kulku - podle toho, co bude pro mne výhodnější...
     
  3. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Hm :oops::sleepy::wuerg:, tak to si můžou nechat. Chybí mi načítací a disco kytka. Zpívající mám 2x. Tak je nebudu vlastnit nadále.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Tak myslím, že je to dost přes čáru - a přitom by stačilo, kdyby byly květinky obchodovatelné při OaD - sama jim mám několik navíc a jsou v liště !!!
     
  5. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    Chybí mi sice jedna kytička,ale za takovou cenu ani náhodou,vyměnit ani darovat to nešlo jen aby se mohlo ryžovat.Nebo se pletu?
     
    tomaskomiska tohle ocenil(a).
  6. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    5 FL za jednu květinu bych dala,ale co nabízí RT,to přehnali.Na druhou stranu letecká cesta k novému majiteli něco stojí.
     
    Trepifajksl a tomaskomiska tohle ocenili.
  7. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    No nazdar :wuerg:
    Chci říct - nazdar farmáři:D
    Můj "květinový" řádek v nebi je šedý, a tak to už zůstane. Chybí mi načítací květina.....Jiné kytičky mám i několikrát....Ovšem "výprodej" je poněkud....jak to říct...
    Jelikož ten řádek pokud by pracoval je na dobu 24 hod. urychlovačem růstu květin o 10%
    a zvyšovačem výnosu BZ a BBZ taky u květin,
    a u akčních rostlin pouze ty body, žádné urychlení......
    Další aktivace za 48 hodin. ....
    Protože v okně na bonusy je málo míst- slotů, tak se nikdy nezobrazují všechny, a farmář tak ani neví které má aktivní....nemyslím si, že bych to využila.... tento řádek oželím, jeho získání bylo původně o náhodě, a teď zas o penězích, což není ta správná motivace.
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    nešťastně zvolený název "výprodej" následovaný konstatováním, že firma musí generovat zisk a ceny jsou nastavený tak jak jsou - to už není ani k smíchu. Ano, je to akce za těžký prachy (floreny) dokoupit kytky, ale RT nebo překladatel by se měli seznámit s významem slova výprodej.

    Danda - hele já myslim, že reportovat je zbytečný, to uvidí sami že to nikdo nekupuje :D
     
    1robinsonka1, švestinka a abc23 tohle ocenili.
  9. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Já vás všechny zdravím. U mě tedy řádek šedý není a kvetinek par prebyva od kazde... Mohla bych si s nima udelat zahradu okolo bytovky:). Ale kdyz je tedy ten vyprodej, tak by ciste teoreticky meli jit potom menit v OaD, takze kdyby nahodou, tak u me na farme se nejaka kvetinka 5-ti druhova najde:) Rada ji s nekym vymenim za neco jineho co muze bydlet v lište;)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dlouho jsem cekal na prvni i druhy stonek z KS, ze ted si rikam, ze to cekani se fakt vyplatilo... no kdyby tam byl komplet se slevou pro ty co zacinaji tak to muzou pekne vydelat, ale zase ten novacek nevyuzije bonusu zkraceni, protoze zas tak dlouhy kytky nema (do karafiatu daleko), no a tem co se to hodi chybi zpravidla jedna, takze jasne ze je prodrazili, kdyz uz ani trpelivosti se k nim nedostane...
     
    švestinka a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, to máš zcela jistě pravdu, nicméně výprodej v plánu nebyl, byl spuštěn kvůli přání hráčů a u jackpotu prostě stanovili tyto ceny a asi jim nebude dělat problém příště výprodej nedávat. No uvidíme, kolik hráčů přesto nakoupí a zde se nepochlubí. I to je bohužel realita. A to se potom nejhůř obhajuje.

    danda
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
  12. nyiriovamarta

    nyiriovamarta Pisálek fóra

    Dobrý den připájim se všem čo sem napsali svůj nesouhlas RT za ceny pro načítací kytky do stonku.2 krát platit za doplnení šedivého stonku už nehodlám.RT asi zapomnělo na to,že například já už sem floreny na tento stonek vložila když jsem si kupovala party lístky za floreny a nepodařilo se mi stonek doplnit.Získala jsem různe dekorace v domnění,že těd už mipadne tá co potřebuji a ono............Výprodej párty lístkou byl taky za floreny. Už ne a ne jsem zato ,aby RT povolilo OaD a to mám na mysli i pro ostané dekorace takto získané však přece to dá rozum,že už jsme na to floreny dali,co vy na můj názor říkate farmári
     
  13. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Už jsem pochopila proč stále nešly při O+D darovat.
     
  14. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Ešteže som kedysi mala toľké šťastie na kolese šťastia... xDxD

    [​IMG]
    ...ale aj keby nie, rozhodne by som nedokupovala... táto stonka pre mňa nie je až tak dôležitá ;)
     
    -Kuteno-, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    danda-vnovis, máš pravdu, že jsem i já nakoupila lístky, abych ty kytky získala všechny, ale nějak zapomínáš na to, že jsme si vytočili místo kytek něco jiného. Sice někdy zbytečnosti, ale někdy i užitečné věci /např. SK nebo SH/.
    Nemůžu si pomoci, ale myslím si, že už to s tím ždímáním peněz z lidí ve hře, která byla inzerovaná zadarmo, přehánějí. Jen když si vzpomenu, co bylo na kole štěstí ze začátku a co je tam teď, navíc jsi ho mohla doukoupit za 2 floreny, teď jen ty pártylístky, je to fakt už nad moje chápání.
    Neříkám, že nic nekoupím, to bych lhala, protože jsem zjistila, že bez peněz se to hraje špatně /třeba jen pomocníci, TS nebo TCH/, ale tohle už je přes čáru- /podle mého názoru/
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
  16. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak to mám smůlu, nejde mi nakupovat za peníze nic, a florenů už nemám tolik:oops::oops::oops::oops::oops:
     
    Trepifajksl, evainfo a hrabenka1951 tohle ocenili.
  17. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Nakoukla jsem,viděla jsem,protočila panenky a odcházím.Děkuji,za tuhle cenu nechci:p
     
  18. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    zdravicko farmari, ja se taky docela zaradovala, chybi mi jen zpivajici tulipan, prebyva jen nacitaci kvetina - buhvijake stesti na tyhlety dekorky proste nemam. Takze jsem byla nazhavena, ze si zbyvajici dekorku koupim... Hahaha, s klidnym srdcem ne ;) Nemam na to, to zaprve, za druhe mi prijdou zajimavejsi veci, ktere se daji za FL poridit ;) Nerikam, ze investuju do hry zavratne castky, ale obcas nejaka ta kapicka padne i ode me - nebyt na rodicaku, dovolila bych si sem vlozit trosku vic, nicmene ani tak bych nedala tuhle castku ;) Nicmene, kdo si to muze dovolit a chce, tak ma dobrou prilezitost ;) v prvni chvili me napadlo, jestli je RT nepovoli menit pri OaD, ale nevim, nejspis zustanou tyhle "zlate" dekorace nedostupne a nam bude majlant lezet v liste :-D
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já jsem nabyl dojmu, že kupovat se stejně bude.
    Čeho všeho by milovníci a sběratelé kompletních stonků nebyli schopni?
    Jako vždycky, čím více se tu křičí, tím více se pak kupuje. Ha, ha.
    :DxD
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    FUJ a HAMBA velebnosti:wuerg:. Podle mne řádek v nebi za to stojí ....ALE. 1.)Hrozné je, že tyto již staré dekorky stále nejdou darovat při OAD. 2.) Co nás to stálo námahy vytočit je za hromadu párty lístků při víceméně nefungujícím kinu a nyní si je můžeme bez jakékoli snahy pořídit? 3.) jejich cena mne nepřekvapuje, více méně je adekvátní k mým bodům 1 a 2.
    :oops::wuerg:>:( mám každou kytku několikrát a při každém OAD čekám, kdy povolí jejich darování či výměnu. Manželce chybí kytky dvě. Tzn, abych zase zacáloval reálné kačky za jejich nákup. Další kapka k mé nevraživosti.
    Normálně skoro 3 roky ráno vstávám a jdu si sklidit farmu. Přes den párkrát v práci nakouknu, co se na farmě děje. Přijdu s práce a řeším farmu.
    Posledních několik dní je to jinak. Po "Světlušcí akci" se ke hře nehrnu a tahle výprodej mne také dost zpomalí>:( Cosi mne krká v království německo-čínském:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.