Výprodej květinové kolekce (3.5. - 5.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Zprvu nadšení a po zjištění kolik bych za to dal mě to přešlo :cry:
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pajda361: No, to tedy je něco - ale zase máš poučení pro příště, že nic se nemá uspěchat ;) A to víš, investice do vzdělání se vždycky vyplatí, takže to nebyly vyhozené peníze :D
     
    evainfo, Trepifajksl a Yorky tohle ocenili.
  3. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Prohledala jsem farmu a nemám ani jednu květinu.Řádek zůstane šedivý. FL využiji radši na aktivování jiných řádků za FL a popřípadě dekorací do nich které jsou levnější.
     
  4. Levlef

    Levlef Baron fóra

    až jsem se zakuckala. Následovat bude IMHO akce Kup si svého strašáka, kterých máme taky plné lišty, ale do OaD nesmí... no, díky, neberu :) s pocitem ušetřených peněz si večer zajdu na steak :)
     
  5. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Aby si všichni, komu chybí květiny si je v akci nekoupili a RT nám je pak nedalo do OaD, jééé to by byl opožděný apríl jak vyšitý :D
    od každé kytky mám pár kousků navíc, tak kdyby šlo v budoucnu měnit, jsem k dispozici
     
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Navrhuji RT barter. Dám jim Diskokrásku za Veselou lupinu, tu Diskokrásku pak můžou někomu výhodně prodat žejo? No, chybí mi tři z pěti ale bratru za 370FL? Že oni jsou jako z těch ftipů od Druida a Fuggera :D
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm zase takový terno stonek není.Mám ho hned od začátku co jej šlo získat a použil sem ho fakt jen párkrát. Květiny jsou také dávno překonané a válí se bez užitku spoustu měsícu v liště.:sleepy:
     
  8. zuzkaf

    zuzkaf Rádoby autor

    Takže já také ze začátku nadšení a potom co jsem viděla kolik za to chtějí,tak zklamání.Mě chybí Veselá lupina,ale za to mi to nestojí....
     
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    To je hnus velebnosti ;)taková suma za jedinou kytičkuo_O
     
  10. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    chybí mi zpívající tulipán a očividně mi ještě dlouho chybět bude. Tolik florenů za jedinou kytku?
     
  11. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    U mně také velké zklamání chybí mi do stonku lupina a lilie a to za to nemíním,tak bude stonek šedivý,ostatních kytek mám dost nejvíce diskokrásek.To si za ty ušetřené floreny koupím něco lepšího,výhodnějšího.
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    no mi chybí jedna - diskokráska a něco mám navíc, ale za mne " NE " :p Možná se slitují a dají do O-D ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
  13. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Stonek mám celý a kytek se mi válí v liště spousta.V naivitě jsem poprvé a naposled koupila balíček párty lístků,výsledek-spousta kytek.Spíš bych je ráda někomu věnovala. Bohužel stále funguje-nakrm nás,stále máme málo.
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Osobně mám taky celý stonek a několik kytek navíc na ostrově pokladů, ale pro ty kdo tyto kytky nemají, tak je to potěšující zpráva do té doby než se podívají na ty ceny. Podle mě jsou hodně vysoko, neuškodilo by je trošku snížit, ale co se dá dělat ;). Pokud někomu chybí třeba jen jedna kytka, tak nejspíš ty floreny uvolní, ale nedovedu si představit situaci, kdy někomu chybí třeba 3 kytky, že by je měl dokupovat.....
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jehehe tak tomu se musím smát i když je to spíše k pláči:cry:
     
  16. Jasanka93

    Jasanka93 Pisálek fóra

    Mě teď kino šlo, dokonce 4x za sebou :)
     
  17. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Chybí mi dvě kytičky ale cca 200 fl nedám, ani náhodou. :( Kdyby cena byla poloviční, tak budiž...
     
    maribeja, evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Až zase bude "široká komunita" něco chtít,nemohli by jste to zarazit hned v začátku ? Stejně nedostanem co potřebujem a jen ženeme RT vodu na florenový mlýn.

    Chceme posílat všechny věci v O/D - nelze,můžem jen rok staré
    Chceme větší hnojiště -nikdo kvůli nám nebude přidávat runy na SM.

    Je zajímavé,že široká komunita chce jen věci za floreny.

    Pajdo,široká komunita chce i výkupní ceny nepotřebných kytiček - a je takový grand,že by ji stačila i poloviční než je prodejní.-tak to zařiď,jo ?
     
  19. LilJane

    LilJane Pisálek fóra

    Tak při nadpisu jsem se zaradovala, pak už méně :) řádek bych ráda zaplnila, ale bohužel při možnosti získání květin jsem měla farmářskou pauzu a zakoupit všech pět kytek..takhle moc krvácet se mi nechce. Zklamání, ale myslím, že to přežiju 8)
     
    abc23, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím bursuk59, BP se v tomto případě vyjádřilo dosud tak, že v O & D tyto jackpoty nebudou. I proto je zde pro hráče tento výprodej. Cenu kalkulovali na základě dostupnosti v párty zatočení, kde hráči neváhali zaplatit mnohem víc za získání jackpotu. Tak je teď nemohou dát na nízkou cenu, protože pak by jim nikdo nekupoval párty lístky. Navíc to považovali za neférové vůči těm, kdo si je za nakoupené párty lístky pořídili.
    Tak proto stojí tolik, kolik stojí.
    Báro - BA jsou malí pání a rozhodně neřídí kokrhání... :) takže tvoje zařiď je pro nás nesplnitelný úkol. Jasně, chápeme, že všichni hráči by nejlépe chtěli prémiové prvky zadara, ale jak sami dobře všichni víte, to se nestane. Ne u firmy, jejíž cílem je produkovat zisk.

    danda

    PS: vaši nespokojenost s cenou reportovat budeme,..o tom žádná.
     
    Naposledy upraveno: 2/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.