Výprava za hrami (18.1. - 24.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, KŠ je skoupé na bonusy, takže pěstovačka se táhne jak tejden před vejplatou. Nechce se mi brakovat stodolu a snižovat počet vlastních bonusů. V pracovní den stíhám 4 otočky, o víkendu jen 3. Nebudu extra vstávat/ponocovat. Takže aktuálně mi chybí 7,9 otoček. V úterý bude hotovo. Takže pohoda. Padátka mám.
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Kolo štěstí bylo tentokrát hodně štědré, světe div se, mám hotovo komplet. Stonek stonkuje.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na poslední drobnůstku pro změnu chybí akční :D já se picnu už a musím počkat až mi vyroste Majoránka :p
    [​IMG]
    Nějak jsem si tu akční špatně spočítala haha :D
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Doklikáno jest, řádek jsem sklidila.
    Zbylo 235 ks akčního plevele, 936 prachovek a 119 lepenek. Ale těm lepenkám jsem několikrát vydatně pomohla okamžitým šafránem, jinak bych zřejmě čekala až do konce akce :)
    Držím pěsti všem, kdo ještě v potu tváře obdělávají pole, aby se zadařilo akci dokončit :)
     
  5. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Dnes ráno dopadala padátka, takže splněno. Vytáhla jsem tajemno a světe div se, dostala jsem 3x lori . Takže za mě spokojenost. Kéž by takových pohodových akcí bylo více.
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Akce hotová, já když je akce na jedné ploše, tak žádné bonusy nepoužívám, pěstuji na poho polích padátka napadala samospádem ono je dobré mít nějakou vyšlechtěnou dlouhou rostlinu, ale teď myslím na zkrácení voda, hnůj, aby se sklízela 2 za den, mě na dl vypadlo z jedné sklizně kolem 180 padátek, zrovna laskovec není výhodný když se sklízí jednou za den.Toto mě zůstalo.
    [​IMG]
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No jako ještě že o nic nejde ale tohle pěstování fakt :D haha, sklidila sem dalších par akční bez MJS :D hlavně že sem dala vrtule ale i tak to nestačilo, tak že znova no ale nakonec je řádek doma no :) nevím, jsem nějaká roztěkaná haha asi že mě to nebavilo hm..?
    [​IMG]
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, i já se doplazila do konce. Šnečím tempem. Co šnečím? Šnek je oproti mě závodník ve Ferrari. xD
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Včera odpoledne jsem taky dokončila. Stonek stonkuje. A co dál?:p;)
     
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Také jsem včera večer dorazila do cíle a řádek řádkuje. Krom rozpěstování a asi 2 otoček, kdy mi padlo +1 z pole na 6 hodin, jsem jela krásně bio - jen čistá voda a poctivý kravský hnůj. Přijde mi, že tahle akce byla nastavena opravdu narozeninově, a kdo nezapomínal sklízet, mohl do konce dojet i bez chemie. Což je super - spousta krásných odměn a přitom zásoby skoro neubyly.

    Za mne akorát škoda, že na půdě nebyla aspoň malá minihra. Doufala jsem, že ty zábavné hry budeme mezi harampádím muset najít. Takhle to byla jen čistá klikačka, což mi přijde stejně frustrující jako vaření. Člověk to celé dopoledne vaří, začuní celou kuchyň, čůrky potu mu kanou do očí a jídla, a pak přijdou strávníci a než se otočím, je vše pryč. A cože jsem dělala celé dopoledne?:wuerg:
    (Proto u nás vaří manžel) :inlove:

    No a tady se s tím člověk 4 a půl hodiny pěstuje, okopává, sbírá červíky, staví strašáky, než na kolečku navozí dost hnoje, pak ještě zalít - a pak klik.... a odměna je sice v kapse, ale pocit zadostiučinění se jaksi nedostavuje. A navíc hned zase pole zorat a honem zasít aby bylo na další várku. Aspoň malinkatá nimiherka abych si užila odměnu za tu dřinu před tím, by byla super. Samozřejmě chápu že ty nimihry nejsou pro každého, ale když se udělá lehoulinká... :music:
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Prepperko ja mam tiez rada minihry,trosku to prevetra mozgovnu ;) No je pravda,ze tentokrat by som mala problem kedze moja malickost prespala skoro cele dni a noci :oops: No uz je mi celkom fajn a zajtra uz praca vola.

    Teraz k veci Ja som mala hotovo v nedelu a bosorka aj ked bola v sklze tak jej KS pomohlo 100% a200% ;):music: tak skoncila vcera rano. Samozrejme bonusy som jej vyuzila aj do stodoly :)
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky mám ráda většinu miniher, je to takové oživení, ale i docela ráda si od nich odpočinu, jako třeba v téhle akci ;) S nostalgií i vzpomínám na doby, kdy byla hlavní a jediná akce během týdne akce šlechtící, to byl za 5 minut fajront a mohlo se celý týden lenošit a věnovat něčemu jinému :pxD


    Všem velká gratulka k dosažení cíle a kdo ještě na tom maká, tak ať se brzy zadaří ;)

    Sovičko, super, že už je ti líp, tak se hlavně šetři :)
     
  13. hakysek

    hakysek Zelenáč fóra

    Po dlouhé době jsem zapla farmu a bylo toho tolik nového, že jsem akci úplně zazdila, je to škoda nové chlívky by se mi hodily :/ a dodání krmiva je celkem jednoduché na splnění, tak ze zbytku času nastřádám co půjde :D
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak já dnes hotovo. Přetékal mi sklad s párty lístky, tak jsem ho trochu provětrala a zbuchlo mi na farmu 2x 100 %. To se to dělala akce:p
     
  15. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Tak a mám hotovo :inlove::D, síce som chytala psycho, lebo chýbali lepenky, ale z vašich príspevkov som naštudovala, že musím najprv vypestovať podľa výpočtov akčnú rastlinu a potom z dlhodobiek nalietajú padátka a tak aj bolo. Ďakujem skúseným, ktorí z dobrej duše radia ;), bez nich by som to nedala a už by som sa vzdala.
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už mám taky hotovo. Na divošce jsem točila dlouhodobky, tak padátek ještě dost zbylo. Tentokrát to bylo jen o sázení. Kolo bonusy nepustilo, tak jsem jela pomaleji.
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj chci se zeptat jestli všem funguje farma jak má,bez problémů?mě to totiž pořád zlobí a tak si začínám myslet,že mi odchází notebook.děkuji za odpovědi
     
  18. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, tak já taky finišuji ( konečně ), ale svojí nepozorností jsem umlela 2 špatné bedny ( mohlo být hotovo ) ted´se budu modlit, abych to dopěsovala, protože už nemám ani SH ani vrtulky a KŠ je tentokrát opravdu skoupé:cry:
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.