Výprava za hrami (18.1. - 24.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ..a môžem sa tešiť na narodeniny Farmeramy:D
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ajajaj.. jak to tady čtu, ještě že jsem začala až ve 20h kdy jsem přišla z práce :) v práci nebyl čas tak jsem na farmu zapomněla
    Kolo nedalo nic tak pojedu normálně :) ať se všem už jen daří a hotovsonům gratuluji :D teda to je rychlost hahaxD
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez som to mala v plane ale asi 2h.po prichode z roboty ma odpalilo a bolo po planoch :( Ani mna neobisla chripka :mad: No uz su tu rychlici a tak viem ze to zmaknem aj z prestojami ;) ved casu dost :)
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Brzké uzdravení sovičko :/
    Používám SH a vrtule ve finále, šlo to rychleji, ale chybí pajdátka zas :p tak se trochu zpomalilo o_O
    [​IMG]
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Napěstováno,ale chybí lepenka.Nasázela jsem vyšlechtěný laskavec (podle toho kolik vypadává tak budou stačit dvě sázení).Není kam spěchat,času je dost.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    napěstováno jest otočím laskavec a můžem mlet prachovka 802 lepenka potřebuje doplnit 1029
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak také hotovo ;). Rychlíkům posílám gratulaci a těm, co hrají, přeji ať se daří :).
    Všem hezký víkend ;)
     
  8. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    To je rychlost přímo kosmická. Já zatím zvládla 4 úkoly, 6 zbývá. Co nadělám, kaštánky nemám a takové zásoby SH také ne. A navíc kolo šlo jen okolo těch krásných bonusů, ach jo:oops:
    Gratulka všem, kdož jsou za vodou... nejlépe v rákosí;)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hotové :p

    hotovíčko.png
     
  10. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Tak pracujem o stošesť a len 2 hry zatiaľ. xD Málo lepenky....., ale bojujem ďalej
     
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Gratuluji všem, kdo jeli Pendolinem a hlásím se do jejich řad :music: Hotovo.
    Prostě to byla tzv. vysokorychlostní jízda.
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak mi vypadly poslední 4ks lepenky a mám rovněž hotovo. Chci moc poděkovat dinoalesi za výpočty a popřát sovicka64 brzké uzdravení

    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hernajsfirnajs, chybí mi pár kusů akčního plevele na splnění dalšího úkolu. No jo, tak si budu muset počkat. Prozatím jsem na tom takto:
    [​IMG]
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké hry všem :) tak jsem se do toho pustila jako vždy až dnes ráno, stačilo jedno kafčo a akcička hotová :p

     
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Není nad to, když si na kole vytočím +1 z polí, zasadím, pohnojím, posypu zeleným... a jejda, kde je vánočka a nevinnost? Takže místo hodinky abych co nejlíp využila bonus z kola, pěkně 2. No a v tom rozčilení jsem si šla ještě rychle zkontrolovat farmičku než poběžím po povinnostech v reálu... a hele jedna haluz nesklizená, honem, honem... co to je? Jak +1 květiny? ...no, tu jsem si šetřila na šafrán který mám na obou zbylých plochách, a který dozraje až za 3,5 hod. Asi bych dnes neměla ani vstávat z gauče. :music::cry:8)

    No nic, dějou se i horší věci :D

    Edit: Jo a to vlastně začalo už včera, kdy jsem si zvenku přinesla konývku plnou dešťové vody abych svým milovaným kytičkám udělala radost... a pak jsem si do ní kopla a celé 2 litry té dešťovky se rozlili po celém obyváku. Ještě že tam nemáme koberec. o_O
     
    Naposledy upraveno: 20/1/24
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Prepperko, když se daří, tak se daří. Už potřebuji jen lepenky na poslední 4 úkoly. Mohu pěstovat dlouhodobky, což mi moooc vyhovuje. Všem pomalikům přeji úspěšné dokončení. Rychlíkům gratuluji. Jo a moc díky za výpočty dinoalesi.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No nic, dějou se i horší věci :D

    Prepperka

    Edit: Jo a to vlastně začalo už včera, kdy jsem si zvenku přinesla konývku plnou dešťové vody abych svým milovaným kytičkám udělala radost... a pak jsem si do ní kopla a celé 2 litry té dešťovky se rozlili po celém obyváku. Ještě že tam nemáme koberec. o_O[/QUOTE]




    Tak to buď ráda, že jen dva litry :D já si jednou nechala plný kýbl vody po úklidu v předsíni, která je dost veliká a vběhla do kuchyně,

    že jsem měla něco na sporáku ... no zpátečný běh bylo zakopnutí o něj, koberec v předsíni se žíznivě napil snad celý (5x2.5m) a co

    teď?
    Tak jsem na něho naházela co šlo, podupala - že ho trochu vysuším a po okrajích pod něj nacpala všechno možné, že se zvedl a

    měl možnost schnout a snažila se hodně větrat. Jsem v městském bytě, takže není možnost ho vytáhnout někam ven. Po dvou dnech to na omak schlo, ale začalo to být cítit o_O tak nezbylo než ho vyhodit a s tím jsem se tehdy rozhodla vyhodit všechny koberce v bytě a nahradit linem s dřevěným vzorem :p Takže jsem spokojená, jen to setřu a je klid ;) :p


    Jinak akcička supr, rychle hotová a kdo bojuje držím pěstíky ;)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som mal napestované včera a dnes po obede by malo dopadať tých pár kartónov ktoré mi chýbajú aby bola stonka.Tí čo máte hotovo gratulujem;);).
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Já makám a makám a ještě 5 úkolů(necelých). A průběžně otravuji Ervína, ale ... ,aby ho rosomák po polích a hájích honil:sleepy::oops:
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som to vcera riskla a povolala dake Jacky,nastastie som ich neprespala :) Ks na mna kasle a tak idem pomalicky a isto,este 1zber akcnej a ak sa zadari dnes vecer alebo rano budem mat hotovo :music: bosorka ide slimacim tempom ale ide xD Ved casu dost :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.