Výprava za hrami (18.1. - 24.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    raddre, INČUČUNA1959 a Kudrnová tohle ocenili.
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Jako vždy...na plný plyn!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu ;)
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tiez ako vzdy nevynecham ;)
     
  5. babi49

    babi49 Pilný autor

    Už jen čekám na počtáře kolik všeho budu potřebovat. Díky
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak říkával jeden můj bývalý kolega: "Začneme naplno a postupně budeme přidávat. Zákazník to vyžaduje." Tady je to trošku naopak, zákazníky jsme my a vyžaduje to zadání. Princip je však stejný, musí se makat :)
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Makronky jsem trochu odbyla ale teď jsem zase připravená s plným nasazenímxD
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, do akce (jak jinak) jdu, tentokrát je to bez minihry, tak to bude fofr :D

    Potřebujeme (doufám, že to mám správně):
    Kvetoucí tvrdé dřevo - 10 694 (hlavní louka)
    Prachovka - 656 (hlavní louka, divoká louka)
    Lepenka - 1 740 (hlavní louka, divoká louka)

    (Bedna s věcičkami - 18; Bedna s cetkami - 18; Bedna s drobnůstkami - 4)

    Krásný den a hodně štěstí všem :)
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, nevynechávám, takže do této akcičky se také pustím ;). Všem ať se daří :)

    Ještě bych ráda poděkovala dinoalesi ... jako obvykle za výpočty ;):)
     
  10. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Dobrý den farmáři . Do akce se pustím jako do každé. Stonek dobrý . Pěknou hru :);)xD
     
  11. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,věcičky-18ks=dřevo 3240+prachovka 576.,cetky-18ks=dřevo 6174+lepenka 1440.,drobnůstky-4ks=dřevo 1280+prachovka 80+lepenka 300.Dřevo-10694,prachovka-656,lepenka-1740.Snad je to dobře.
     
  12. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Na jednu plochu to bude o pěstování, jinak doplníme stodolu. Snad to bude dobře padat, je toho potřeba docela dost.
     
  13. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, SH atď. mám vyčerpané, napriek tomu som optimista. Hra je veselá, tak idem a ako vždy, kam dôjdem, dôjdem.
    držím všetkým palce
     
  14. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    jo, je toho hodně, i když to nestihnu, tak do toho jdu
     
  15. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce jdu,jako do každé, přeji všem at se vám při akci daří:);):)
     
  16. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný den všem. Po týdenní pauze se do akce s chutí vrhnu, moje oblíbené: napěstuj, semel a dodej, padátka bude jistit šafrán, SH přes 10.000 ks, PL na 1.000 ks, žádný problém nevidím. Dianolesi, děkujeme za přehledné počty a všem přeji, ať se daří.
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Příprava na farmě proběhla. Snad budou padátka padat bez potíží.
    Zítra ve dvě na startovní čáře. 8) Já tedy o cosi později neb mám zkrášlovací proceduru. Takže než dojdu domů, rychlíci přetnou cílovou pásku. Zato já budu krásnější. xD
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahojky!Do akce jdu,líbí se mi,odměny též.Padátka se snad budou sypat. Přeji hezkou hru všem! A moc děkuji za výpočty!!!
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu a dinoalesi tobě velké díky za výpočty :) ;)
     
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Také do toho poletím a uvidíme, jak to poběží. Jedna plocha, takže na zbytku farmy pofrčí pěstování a chov do úkolů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.