Vítej v džungli (13.9) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 12/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ahá, @nezmarka.cz děkuju, já pořád přemýšlela, jestli je to podobné graficky nebo "vyšší level" té samé rostliny a tak :) děkuju
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, tenhle vtip se mi moc nelíbí xD Všechny rama mince jsem utratila za nákup SH, když jsem honila pajdátka na letadla xD
     
    Skali a DANKA722 tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem probanánovala slony, opuncii, monsteru, kalateu a zbyek příště. Podle počtu požadovaných banánů plus otvírák někdy po vánocích.....
     
    Y_n_O a stěby tohle ocenili.
  4. zdenina81

    zdenina81 Rádoby autor

    a ten nový recept se získá jak prosím?
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Z denino z nového úkolu.Podívej se na to a uvidíš tam ten recept.
     
    zdenina81 tohle ocenil(a).
  6. zdenina81

    zdenina81 Rádoby autor

    děkuji, já to tu pročítám už jakou dobu a asi jsem to přehlídla :) děkuju fajn den
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    zdenino -než napěstuješ potřebné kytííí,tak si napřed uvij ty modré věnečky (do základu). I na to je potřeba hafo surovin.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zluti tukani jsou jen tak zadarmo? o_O:D Toz dekuji pekne! ;)

    Skali Za tu nasi zlatou by byli drazi, takove bych nebrala :p
     
    Naposledy upraveno: 14/9/17
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous - za babku :D
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    metlafous123 a čo myslíš že tu dostaneš zadarmo?Ani bobky niexDxDxDaj za tie musíš zaplatiť alebo poctivo makať.Ja som si už na to zvykol;) za nejaký ten piatok.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/17
    Janina0971 tohle ocenil(a).
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- Zvykej si! Odpad bude za chvili to nejdrazsi obchodovatelne zbozi, ktere nejen clovek vyprodukuje a to nejen ve hre :p;)
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Spíš mi přijde nelogické oznámení po skončení výprodejové akce 1+1. Jelikož absolutně nemám přehled co kdy a kde je novinka, tak jsem si oranžové v akci pořídila, ani jsem netušila, že je to novinka. Nebylo by příhodnější to dát dohromady s oznámením o šťastném dni chlévů? Přece jenom by třeba nalákali i víc lidí, než jenom mě :)
     
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Protihodnota tuleňů mi vyrazila dech. Koupila jsem si dva chlívečky jen tak na koukání ale rozhodně ještě přikoupím.
     
    Janina0971, krakoramaja a matlafous123 tohle ocenili.
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Nejen protihodnota, i cena za žlutý je zajímavá v porovnání se žlutým tukanem. Tak jsem jich koupila rovnou 40 (co kdyby náhodou upravili cenu), s val.květináčem se sklidí 2x denně. K tomu 40 hřebíčkovníků, to je optimální počet na krmení. Zítra tuleně nasadím na plantáž.
    V pralese točím 3x denně s bublinkama 40 žlutých koal, do poháru to moc pěkně přibývá :p
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Je to tam ;)

    [​IMG] [​IMG]

    A recept je doma.
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG] To byla rychlovka. Recept bych hned někomu věnovala, zřejmě ho nikdy nevyužiju, květinář jde nějak mimo mě, jsem teprve ve 3.stupni.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.